Koupím pp dveře a pp blatník na disco 1 pouze v originál bílé barvě a ve slušném stavu na pěkný původní auto.
Tedy prosím nechci jinou barvu ani něco rozbitého to už mám děkuji.
Přijedu kamkoli čr/sr
Dveře a blatník disco 1
Moderátoři: Miky_CZ, Acon, Sláma Karel