Hledání práce

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
charlie.tramp
Příspěvky: 134
Registrován: 08 črc 2009 15:52
auto: LR Discovery I 300TD
Bydliště: Highland

Hledání práce

#1 Příspěvek od charlie.tramp » 02 srp 2015 15:35

Tak další malá firma padla. Pokud by někdo věděl o nějaké alespoň slušně placené práci s nabídkami prosím sem. Jsem z Vysočiny, ale není to podmínka. Vyučený kovář a zámečník, ale zvládnu jakoukoliv práci. Učím se rychle :-)
Díky za pomoc.
Charlie of Highland

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3572
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání práce

#2 Příspěvek od VencaZE » 02 srp 2015 21:21

My potřebujeme řidiče na kamion, ale máš to trochu z ruky :).
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
charlie.tramp
Příspěvky: 134
Registrován: 08 črc 2009 15:52
auto: LR Discovery I 300TD
Bydliště: Highland

Re: Hledání práce

#3 Příspěvek od charlie.tramp » 02 srp 2015 21:44

VencaZE píše:My potřebujeme řidiče na kamion, ale máš to trochu z ruky :).
Na vzdalenosti mi az tak nesejde, kdyz budu doma alespon na vikendy vydelam si. Sikovny jsem, ale papiry na kamion teda nemam :grin: I tak diky.
Ridicu je myslim vsude dost.
Charlie of Highland

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3572
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání práce

#4 Příspěvek od VencaZE » 02 srp 2015 21:48

Dobrý řidiči právě vůbec nejsou..
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
čuník
Příspěvky: 247
Registrován: 29 říj 2013 20:37

Re: Hledání práce

#5 Příspěvek od čuník » 03 srp 2015 12:26

charlie.tramp píše:Tak další malá firma padla. Pokud by někdo věděl o nějaké alespoň slušně placené práci s nabídkami prosím sem. Jsem z Vysočiny, ale není to podmínka. Vyučený kovář a zámečník, ale zvládnu jakoukoliv práci. Učím se rychle :-)
Díky za pomoc.
a co si otevřít servis na Land Rovry?
Defender ? For heaven´s sake, not on your life!

Uživatelský avatar
charlie.tramp
Příspěvky: 134
Registrován: 08 črc 2009 15:52
auto: LR Discovery I 300TD
Bydliště: Highland

Re: Hledání práce

#6 Příspěvek od charlie.tramp » 03 srp 2015 12:42

čuník píše:
charlie.tramp píše:Tak další malá firma padla. Pokud by někdo věděl o nějaké alespoň slušně placené práci s nabídkami prosím sem. Jsem z Vysočiny, ale není to podmínka. Vyučený kovář a zámečník, ale zvládnu jakoukoliv práci. Učím se rychle :-)
Díky za pomoc.
a co si otevřít servis na Land Rovry?
:grin: Urcite by takovy servis byl tady vytizeny, ale na to si sam fakt netroufnu. Prostory by ale byly :wink:
Charlie of Highland

Uživatelský avatar
čuník
Příspěvky: 247
Registrován: 29 říj 2013 20:37

Re: Hledání práce

#7 Příspěvek od čuník » 03 srp 2015 12:46

:hmm: "ale zvládnu jakoukoliv práci..."?
Defender ? For heaven´s sake, not on your life!

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6487
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Hledání práce

#8 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 03 srp 2015 12:59

píše, že si na to netroufa SÁM, (zaplaťpánbůh ja asi soudný), píše, že se učí rychle a néé že je mistrsvětapřesvšechno hned. Aby si někdo otevřel servis, protože se to nějak naučí, to je bohužel častá praxe, ale podle toho to pak vypadá, že se učí na autech svých zákazníků.... lepší je se učit od lidí, kteří umí víc než já.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
charlie.tramp
Příspěvky: 134
Registrován: 08 črc 2009 15:52
auto: LR Discovery I 300TD
Bydliště: Highland

Re: Hledání práce

#9 Příspěvek od charlie.tramp » 03 srp 2015 13:09

Hanys_a_Kaca píše:píše, že si na to netroufa SÁM, (zaplaťpánbůh ja asi soudný), píše, že se učí rychle a néé že je mistrsvětapřesvšechno hned. Aby si někdo otevřel servis, protože se to nějak naučí, to je bohužel častá praxe, ale podle toho to pak vypadá, že se učí na autech svých zákazníků.... lepší je se učit od lidí, kteří umí víc než já.
Presne tak jsem to myslel.
Diky ze ses me zastal nacelniku :grin:
Charlie of Highland

Uživatelský avatar
čuník
Příspěvky: 247
Registrován: 29 říj 2013 20:37

Re: Hledání práce

#10 Příspěvek od čuník » 03 srp 2015 14:01

:Sorry: -moje chyba , uvěřil jsem proklamaci , - zvládnu jakoukoliv práci
/zvládnu jakoukoliv práci to je široký pojem .asi by bylo lepší napsat co konkrétně umíš-jaká je praxe v oboru apod/
Defender ? For heaven´s sake, not on your life!

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: Hledání práce

#11 Příspěvek od Mira 101 » 03 srp 2015 16:02

Možná bude lepší,čuník,pokud práci nenabízíš,necpat se do tohoto vlákna,at zustane přehledné k učelu ke kterému bylo vytvořeno,Charlie přeji brzké vyřešení problému,zdarec. :wink:

iRRes
Příspěvky: 177
Registrován: 29 pro 2014 20:18
Bydliště: Praha 7 - Holešovice

Re: Hledání práce

#12 Příspěvek od iRRes » 03 srp 2015 23:47

Aktuálně potřebuju každou ruku na stavbách v Praze a okolí. Jestli ovládáš základní zedničinu a nevadí ti Praha. Ideálně parta, ale beru všechny co se nebojí makat :-)

Uživatelský avatar
čuník
Příspěvky: 247
Registrován: 29 říj 2013 20:37

Re: Hledání práce

#13 Příspěvek od čuník » 04 srp 2015 06:28

Hanys_a_Kaca píše:píše, že si na to netroufa SÁM, (zaplaťpánbůh ja asi soudný), píše, že se učí rychle a néé že je mistrsvětapřesvšechno hned. Aby si někdo otevřel servis, protože se to nějak naučí, to je bohužel častá praxe, ale podle toho to pak vypadá, že se učí na autech svých zákazníků.... lepší je se učit od lidí, kteří umí víc než já.
to "servis LR" jsem nenapsal moc přesně, a v žádným případě jsem neměl namysli opravy vozidel :!: Tj. rozebírání a opravy motorů, seřizování ventilů, převodovek ,diferáků atd. či autoklempířinu/ vyvařování- nebo přestavby apod, ale celkem běžný práce,který by trochu šikovný řidič měl tak nějak zmáknou, ale je třeba líný je dělat, nebo je to nemehlo nebo ženská apod ...,.
Např, vyčistit interiér i ext. , promazat čepy ,bowdeny, apod, zkontrolovat provozní náplně ev. je umět vyměnit, zkontrolovat ev. vyčistit nebo dobít baterku, vyfoukat nebo vyměnit altik, startér ,ev. brzdový destičky,vyměnit žárovku ev. vyčistit zoxydovaný spoj ,zkontrolovat řemeny ev. je vyměnit a takový to podobný kraviny. To myslím, že by zámečník i po vyučení a bez praxe mohl bez problému zmáknout. a možná třeba časem přezouvat gumy apod., Sumasumárů nic světabornýho to není ,jde jen o pečlivost. :grin:
Defender ? For heaven´s sake, not on your life!

Uživatelský avatar
charlie.tramp
Příspěvky: 134
Registrován: 08 črc 2009 15:52
auto: LR Discovery I 300TD
Bydliště: Highland

Re: Hledání práce

#14 Příspěvek od charlie.tramp » 04 srp 2015 06:37

čuník píše:
Hanys_a_Kaca píše:píše, že si na to netroufa SÁM, (zaplaťpánbůh ja asi soudný), píše, že se učí rychle a néé že je mistrsvětapřesvšechno hned. Aby si někdo otevřel servis, protože se to nějak naučí, to je bohužel častá praxe, ale podle toho to pak vypadá, že se učí na autech svých zákazníků.... lepší je se učit od lidí, kteří umí víc než já.
to "servis LR" jsem nenapsal moc přesně, a v žádným případě jsem neměl namysli opravy vozidel :!: Tj. rozebírání a opravy motorů, seřizování ventilů, převodovek ,diferáků atd. či autoklempířinu/ vyvařování- nebo přestavby apod, ale celkem běžný práce,který by trochu šikovný řidič měl tak nějak zmáknou, ale je třeba líný je dělat, nebo je to nemehlo nebo ženská apod ...,.
Např, vyčistit interiér i ext. , promazat čepy ,bowdeny, apod, zkontrolovat provozní náplně ev. je umět vyměnit, zkontrolovat ev. vyčistit nebo dobít baterku, vyfoukat nebo vyměnit altik, startér ,ev. brzdový destičky,vyměnit žárovku ev. vyčistit zoxydovaný spoj ,zkontrolovat řemeny ev. je vyměnit a takový to podobný kraviny. To myslím, že by zámečník i po vyučení a bez praxe mohl bez problému zmáknout. a možná třeba časem přezouvat gumy apod., Sumasumárů nic světabornýho to není ,jde jen o pečlivost. :grin:
To by bylo urcite bez problemu, kdyz tohle vsechno delam na svym LR, ale myslis ze by se tim dalo slusne uzivit? Myslim si ze tohle si dela vetsina majitelu starsich LR sama.
Charlie of Highland

Uživatelský avatar
čuník
Příspěvky: 247
Registrován: 29 říj 2013 20:37

Re: Hledání práce

#15 Příspěvek od čuník » 04 srp 2015 06:42

na dobrý uživení musíš mít ZAVEDENOU firmu a to nějaký čas trvá,, tyhle práce jsou ale koneckoncu potřeba na všech autech ,nikoliv jen LR.
Defender ? For heaven´s sake, not on your life!

Zamčeno