Nalezen 1 výsledek hledání

od Gorigin
08 čer 2025 16:29
Fórum: Discovery
Téma: Elektrické stahování dveřních oken
Odpovědi: 48
Zobrazení: 24271

Re: Elektrické stahování dveřních oken

Nikde jsem nenašel a nechci zakládat nové vlákno...

Řešil někdo ten kryt těch ovladačů oken co je u ruční brzdy? Nedrží na svém místě.

PS: Jsem majitel D2 teprve dva dny.... tak pardon za blbé dotazy :D :Sorry: