Místo na obřad

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Místo na obřad

#1 Příspěvek od Jekub » 20 kvě 2010 18:14

Ahoj,
věřim že ač se jedná o netradiční problém, tak budete mít porozumění a třeba se najde i nějaký pěkný místo.

S přítelkyní plánujeme na příští rok svatbu. Jsme ale trochu náročnější na výběr místa na obřad, sice oba víme že je fuk kde to bude, ale přesto se zatim snažíme vše udělat podle vlastních představ. Co se podaří naplnit a co ne, to teprve přinese čas.

Takže co bychom chtěli. Zámky atd. nás netáhnou, spíš víc příroda. Pokukujem po pěknejch osamělejch stromech, místu kde je hezkej výhled,vinicích ale táhnou nás i klasický statky, mlýny, sady. Bohužel máme i některý omezení - otec nastávající měl před lety těžkej úraz a chodí o francouzskejch holích s tim že zkrátka do většího terénu nevystoupá...a to nemluvím o babičkách po výměnách kyčlí a kolen. Taky by bylo velice šikovný mít poblíž alternativu na déšť (pokud by bylo místo venku). No a ještě pro jistotu by nejlepší byly Střední Čechy, ale klidně házejte všechno (snad kromě okolí Ústí n.L. tady to nemáme moc rádi, ikdyž jsou tam pěkný místa, bohužel zprzněná oblast)

No a proč to dávám sem? Ačkoli zatim žádnýho LR nevlastním, tak už dávno jsem pacient a rozhodně vim že Defík bude. Na svatbu mám už domluvenýho kamaráda co by mi nám dělal v Defenderu řidiče a tak je jen na snadě hledat i tady, kde je spousta podobně smýšlejících.

Uvědomuju si že zatim nejsem moc konkrétní v tom co hledáme, třeba se to tu s váma vykrystalizuje.

Tak díky za pomoc, byl bych pyšnej kdyby se místo našlo přes landroveristy :nod

Uživatelský avatar
David S.
Příspěvky: 413
Registrován: 06 říj 2008 23:47
auto: RRC 2door, Disco2
Bydliště: Prdel u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#2 Příspěvek od David S. » 20 kvě 2010 20:12

http://www.hotelpecinov.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , moc doporučuju. Nevídaná atmosféra! Na vnitřní vybavení a doplňky přijelo X kamionů odkud jinud než ze staré dobré Anglie.Navíc je to krásně stranou, jsou tam koně a pro méně pohyblivé je vše pěkně pohromadě..
Navíc takhle udělané pokoje nikde v republice nenajdeš. Podívej se na fotky, ale hlavně se tam zajeď podívat, je to u Benešova. Jo a to jídlo je tam bez chyby! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#3 Příspěvek od Zanzibar » 20 kvě 2010 22:37

http://www.hotelkotera.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Prostá nádhera pro někoho, kdo má rád práci architekta Kotěry a architekturu jako takovou, vše dokoupeno a vykoupeno zpět novým majitelem - kubismus je naše národní specialita. Byl jsem, jedl jsem, spal jsem - úžasný.
Restauraci má v pronájmu můj kamarád. Není to Landroverista, ale výtečnej kuchař. :mrgreen:
Osobně jsem to s manželínou před 8-mi lety pojal komorně ve čtyřech lidech v JČ, pokud by to (nedej bože) bylo znovu, udělám to stejně . Babičky to pochopí. :mrgreen:
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Frana
Příspěvky: 882
Registrován: 16 lis 2008 13:54
tel.: 608885886, OK3FJ
auto: Defender 130 HCPU
Bydliště: Podkrkonosi
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#4 Příspěvek od Frana » 20 kvě 2010 22:42

http://www.bischofstein.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - meli jsme tam svatbu pred dvema lety, doporucuju, je to na okraji Teplickych skal, u skalniho jezirka, nad tim je skalni hrad, kolem louky.... je tam krasne.
BTW: je tu par lidi, co tam s nami byli... :-)
Defender 130 HCPU 300Tdi AT, OME +2", BFG MT KM2 285/75 R16, navijak 6t, Hannibal, Maggiolina, Engel

Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Re: Místo na obřad

#5 Příspěvek od Jekub » 20 kvě 2010 23:07

Díky za odpovědi :) Ty první dva hotely jsou pěkný, obvzlášť ten hotel Kotera se mi líbí, ale na svatbu to není ono. Ten Bichovstein budeme muset omrknout, už jsme nad nim uvažovali, ale úplně se nám to nezdálo. Jenže na fotkách těžko poznáš atmosféru. Takže teď kdykoli to jde jezdíme po Čechách a výletíme po místech co nás zaujaly. Bohužel zatim je to pokaždý neúspěšný - ať už malá věž uprostřed vinic kterou někdo "zrestauroval" aby vypadala jako zmenšenina zámku, nebo krásný místa který jsou ale hned u rušný silnice, popř. kostely který jsou na kouzelnym místě, akorát ten hřbitov okolo to trochu kazí :S no jsme moc vybíravý, ale zatim se právě snažíme najít něco přesně podle našeho gusta, ještě je na to čas si takhle vymýšlet...zkusim sem pak přidat pár fotek toho co se nám líbí, třeba to někoho zinspiruje :)

Ještě jednou díky za pomoc, jsem tu nováček tak si vážim jakýkoli pomoci :clap

Ještě přidám fotku mojí Evičky. Tuhle 90 jsme ukořistili v Praze na Starym městě, tak třeba se tu najde i majitel... :mrk

Obrázek
Naposledy upravil(a) Jekub dne 23 kvě 2010 18:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zdenek666
Příspěvky: 341
Registrován: 09 čer 2008 14:32
tel.: +420722074098
Bydliště: Vyškov na Moravě

Re: Místo na obřad

#6 Příspěvek od zdenek666 » 23 kvě 2010 10:37

Ještě si to rozmysli. :)
Přílohy
game over.jpg
game over.jpg (9.05 KiB) Zobrazeno 6948 x
LR Disco II TD5 auto

Maflik
Příspěvky: 112
Registrován: 20 říj 2008 21:43
Bydliště: Vyškov

Re: Místo na obřad

#7 Příspěvek od Maflik » 23 kvě 2010 21:17

zkus http://www.hotellalvet.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Re: Místo na obřad

#8 Příspěvek od Jekub » 23 kvě 2010 22:06

zdenek666 píše:Ještě si to rozmysli. :)
Neboj, už jsem si to dobře rozmyslel a chomoutu bych se určitě nebál :nod

Maflik, díky zatim je to ještě moc daleko, ale celkově jsou tam v okolí krásný místa.

Maflik
Příspěvky: 112
Registrován: 20 říj 2008 21:43
Bydliště: Vyškov

Re: Místo na obřad

#9 Příspěvek od Maflik » 31 kvě 2010 19:59

Rádo se stalo!!!Já se tam brabčil a stálo to za to!!Ted je ještě navíc k tomu rybník a rybářská bašta

Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Re: Místo na obřad

#10 Příspěvek od Jekub » 01 čer 2010 13:57

No už se nějaký pěkný místa vylouply, na konci června to objedem....

Horší je, že tu trávim moc času a ačkoli jsem byl už dávno nakažen ať už samotnym Defíkem, nebo jednou SIII 109 v který jsem si moh taky pár set kilometrů úžít za volantem tak si připadám už ztracenej a mám přečtený snad všechny témata o series a uloženejch tisíc odkazů kde jaký pořídit. Jen bych byl rád kdyby se ty SII a SIII necpaly do mejch snů :D ještě že je v peněžence průvan, ale musim to do svatby ještě nějak napravit. Tleskám vám pánové, takhle šířit nákazu na dálku umíte snad jen vy :D

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#11 Příspěvek od default » 03 črc 2010 01:23

Někdo mi onehdá nabízel někde ve středních Čechách nějakou polozbořenou kapli/kostelík, kde se takové romantické svatby odehrávají. Nechápu tedy co je na svatbě romantického - je to veselý začátek smutného konce, a za ty dva dny štěstí to asi nestojí, ale... proti gustu ...
Bohužel jsem se před jeho novomanželkou podřekl, že jsem byl šťastně ženatej a teď jsem šťastně rozvedenej a že jenom blbec dělá stejnou chybu dvakrát a od té doby k nim nesmím :think ani zavolat

Na takové svatbě je nejdůležitější ji tady na fóru utajit před LOWem a TATARem. Kdyby tam nejbože přijeli, tak si škrtni ty dva dny...
Naposledy upravil(a) default dne 05 črc 2010 21:47, celkem upraveno 1 x.
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Místo na obřad

#12 Příspěvek od Dusan » 03 črc 2010 08:52

default píše:.....

Na takové svatbě je nejdůležitější ji tady na fóru utajit před LOWem a TATARem. Kdyby tam nejbože přijeli, tak si škrtni ty dva dny...
Ted si me vazne pobavil :rofl :rofl :rofl
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
psmrz
Příspěvky: 508
Registrován: 13 kvě 2010 19:35
tel.: 603109678

Re: Místo na obřad

#13 Příspěvek od psmrz » 03 črc 2010 09:23

Nam se líbí http://www.katerinaresort.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; okolí pěkné, jen trochu drahé :o( ale stoji to za to. Taky na Kokoříně je to pěkný, záleží jak daleko od obřadu má být do hospody :o)
Problem ?
No, Land Rover

omar
Příspěvky: 2719
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Místo na obřad

#14 Příspěvek od omar » 03 črc 2010 10:20

Pokud jsi Land Rover fanatik tak u Karla Slami v servise,v nerakem romatickem zatiší s polorozebranym defikem. :rofl

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: Místo na obřad

#15 Příspěvek od throtlle » 03 črc 2010 12:30

http://www.podstranskymlyn.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
a co todle? je to kamarad offroudak a myslim ze je regnuty i tady na foru :Pohoda:
Honza

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#16 Příspěvek od default » 05 črc 2010 21:46

Ještě něco, Charles Buttler koupil a přestavěl = uvedl do původního stavu, nějakej zámek u Lysé nad Labem. Oddává tam starostka z Lysý, takže by na to měli mít odkaz. Popřípadě se zeptám, Charlese jestli ti můžu poslat jeho soukroumou majlovku, aby jste se domluvili spolu.
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
Semetrika
Příspěvky: 27
Registrován: 24 kvě 2010 21:08
Bydliště: Praha 4

Re: Místo na obřad

#17 Příspěvek od Semetrika » 05 črc 2010 22:56

A co takhle rozhledna na Velkém Blaníku ??, nebo trosky kláštěra na Malém ? má to svoje kouzlo a nemohoucí a nevěsta se ženichem tam mohou vyjet autem s alespoň trochu teréní úpravou, což v defíkách by bylo celkem stylové. další výhodou je, že pokud to bude ve všední den tak minimum čumilů a pokud má někdo příbuzné o které na obřadu nestojí, pošle je tam cestou od KOndrace(ta je asi 4x delší) :)
experiment by měl mít své hranice, ale fantazii se prý meze nekladou : )),

Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Re: Místo na obřad

#18 Příspěvek od Jekub » 06 črc 2010 13:18

Díky za rady, už se pár míst rýsovalo. Nejvíc nás táhnul Svatý Tomáš na Šumavě, kostel je to překrásnej. Jen holt jako bezvěrci jsme na katolíky krátký, takže stále pokukujem dál. Snažíme se udělat kompromis mezi krásnym místem a jeho dostupností, sice jsem vymýšlel že na ty horší místa by se mohli svatebčané vyvážet landroverem, ale přesto by to bylo asi trochu zbytečně komplikovaný ( ikdyž svoje kouzlo by to bezesporu mělo ). Ono udělat svatbu někde mezi rozestavenejma dědkama je nádherná představa, ale protože zatím dědka nevlastnim ( a vzhledem k tomu že musim nejdřív pořídit obyčejný auto, tak ho ještě chvíli vlastnit nebudu ) tak by to zkrátka mělo takovou hořkosladkou atmosféru. Je to u nás těžší najít místo podle představ když jsme spíš na tu rizí přírodu a Skotskou vrchovinu u nás jen těžko najdeš a když ji už to nějak připomíná, tak je to na opravdu odlehlých místech. Však to místo objevíme, aspoň takhle máme za sebou spoustu výletů a ještě hodně jich nás čeká.

K tomu ženit se/ neženit bych taky chtěl něco říct. Je mi jasný, že když má někdo špatnou zkušenost tak se do chomoutu znovu moc nežene. Ono se těžko hledá správnej protějšek, obvzlášť pokud jste postižení nějakym velkym koníčkem. Já jsem měl to štěstí, že jsem si Evu našel díky jedný společný zálibě a naštěstí máme i další koníčky který jsou rozdílný, ale pro oba zajímavý. Takhle si můžeme dlouho vyprávět o tom co koho zajímá, nad čím přemýšlí a co plánuje a naštěstí je to pro toho druhýho taky poutavý. Pokud bych si našel holku která chce jen chodit do práce, sedět doma a nakupovat, tak by nám to asi dlouho neklapalo a do svatby bych se nijak nehrnul. Mám tu kliku, že jsem si našel přítelkyni, která mě poslechne, rozumí o čem mluvim a baví ji sledovat co dělám. Stejnou měrou se jí to snažím oplácet. Pokud ale někdo přestane komunikovat jen kvůli tomu že máte jinej názor na svatbu, tak mi to silně připomíná některý skupiny náboženství, kde taky neexistuje nic krom jejich pravdy.

A ještě maličkost na konec čim mi nedávno Eva udělala radost. Řešil jsem s ní ( po x-tý ) jestli S3 nebo S2A, jestli vojáka nebo civilní a jestli 88 nebo 109. Mezi řečí mi řekla že by se jí ale stejně taky moc líbil 90 Defík a zakončila to tim, že by asi nejlepší bylo mít 88 a Defendera. Já vim proč si jí beru :inlove Teď už jen schrastit peníze a ustájení a je hotovo :D

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo na obřad

#19 Příspěvek od Stavros » 09 črc 2010 07:50

nektery temata jsou docela zajimavy, snad ti to vydrzi s tou Evou co nejdele.
Doprava zboží a doplňků z a do Evropy - http://www.complexcargo.cz
tel:603145905
complexcargo@razdva.cz

Jekub
Příspěvky: 132
Registrován: 12 lis 2008 23:47
Bydliště: Kutná Hora

Re: Místo na obřad

#20 Příspěvek od Jekub » 09 črc 2010 19:24

Díky :) je mi jasný že tohle téma sem zrovna nepatří, původní myšlenka byla, že spousta majitelů LR má slušně proježděný čechy, obvzlášť ty zapadlejší části. To že se to strhlo v diskusi zda být či nebýt ženat je holt druhotný, ikdyž měl jsem to čekat :lol: Přesto nám tu spousta lidí dobře poradila ( veřejně i neveřejně ) sice jsem si místo ještě nenašli, ale už jsme takhle navštívili dost zajímavých koutů.

Takže všem díky.

Odpovědět