kvapalina do ostrekovacov - letna

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keso
Příspěvky: 299
Registrován: 29 led 2007 09:40
tel.: 0908706600
Bydliště: STUPAVA

kvapalina do ostrekovacov - letna

#1 Příspěvek od keso » 31 kvě 2007 12:52

Co pouzivate do ostrekovacov teraz v lete ? Po kazdej ceste mam celne sklo dost zaspinene od musiek, tak romzyslam co s tym, aby som nemusel kazdy 150 km na dialnici stat a cistit predne sklo.

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od discover » 31 kvě 2007 15:51

destilku

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

Re: kvapalina do ostrekovacov - letna

#3 Příspěvek od Miloš II » 31 kvě 2007 16:31

keso píše:Co pouzivate do ostrekovacov teraz v lete ? Po kazdej ceste mam celne sklo dost zaspinene od musiek, tak romzyslam co s tym, aby som nemusel kazdy 150 km na dialnici stat a cistit predne sklo.
Bude vám to divný , ale na zaschlý mouchy na kastli je vyzkoušená i kofola. Dobře funguje i jako odrezovač :!: :idea: :lol: Miloš II
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
petrs
Příspěvky: 105
Registrován: 13 bře 2007 14:54
auto: D4
Kontaktovat uživatele:

Re: kvapalina do ostrekovacov - letna

#4 Příspěvek od petrs » 31 kvě 2007 21:51

Miloš II píše:
keso píše:Co pouzivate do ostrekovacov teraz v lete ? Po kazdej ceste mam celne sklo dost zaspinene od musiek, tak romzyslam co s tym, aby som nemusel kazdy 150 km na dialnici stat a cistit predne sklo.
Bude vám to divný , ale na zaschlý mouchy na kastli je vyzkoušená i kofola. Dobře funguje i jako odrezovač :!: :idea: :lol: Miloš II

Miloši já jsem si myslel ,že díky tomu co děláš znáš jenom víno a viné mušky.Kofolu jsem nezkoušel, ale dostanou se koupit letní směsi do ostřikovačů ve kterých jsou přípravky na odstraňování hmyzu, nebo jsou i v koncetrované formě v roztřikovači. Vyrobců je několik, mám nějaké odzkušené ale teď si nevzpomínám na značku,musel bych se zítra podívat.Na karoserii funguje bezvaně výrobek, který se jmenuje MONOSTATIC, ředí se 1:100 z vodou,postříkne se to rozprašovačem a pak opláchne vodou.

PavelK
Příspěvky: 125
Registrován: 09 úno 2007 21:44
auto: LC 200
Bydliště: Břeclav

#5 Příspěvek od PavelK » 01 čer 2007 08:30

na mouchy je dobrá wapka z blízka, ale ne moc ať to není i s barvou :lol:

Uživatelský avatar
kudrnac
Příspěvky: 540
Registrován: 05 lis 2006 20:18
tel.: 603 269 399
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od kudrnac » 01 čer 2007 11:13

Na muchy stačí vozit hubku na nádobí v autě zn. Vileda nebo tak podobně a na benzince setřít dokud je to čerstvé, včera večer jsem nabral rojící chrousty opravdu chuťovka.

Uživatelský avatar
Jan Kucera
Příspěvky: 678
Registrován: 11 bře 2007 09:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Jan Kucera » 01 čer 2007 17:56

kdysi jsem pouzival takovy ty tablety na cisteni co se davali do starejch micich pultu s tim kartacem na pullitry,driv vedle kazdy pipy v hospode,tu sem jednu hodil do nadrzky a mouchy ani olej z kamionu a autobusu nemel sanci, bohuzel uz vyschnul zdroj.........
"I pád na držku je pohyb dopředu"

Disco 3 Beru3ka aneb Dukovany na kolech - co na me dnes blikne za fail? :o)

Odpovědět