ČR + SK s převodovkou venku

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kakanec
Příspěvky: 106
Registrován: 18 úno 2009 19:22
auto: Def110
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

ČR + SK s převodovkou venku

#1 Příspěvek od Kakanec » 29 srp 2009 16:55

Po týdenním ježdění v ČR jsme vyrazili s pár kamarádama na Slovensko. Zastavili jsme se v Motešicích na offakci..na Jeepu to odnesl stabík, pokračovali jsme do Žiliny, kde se začalo dělat na novém. Do toho na Patrolu odešlo ložisko kola, sehnala se celá poloosa, také se začalo opravovat. Mně se s přítelkyní nechtělo dál čekat , po dohodě s klukama, jsme vyrazili napřed. Dojeli jsme do Martina cca 25 km a s mojí pomocí se mi kousla převodovka (potřeboval jsem rychle vyrazit z vedlejší na rušnou hlavní a pokračovat dále – šoupl jsem za 1, vyrazil jsem, rychlá na tvrdo přes zuby za 2 a bylo vymalováno :Ja blb: ). Toho času 3 ze 4 aut bylo nepojízdných :roll: ...začal jsem shánět kohokoli, kdo mi pomůže..přes Petra z Pezinku (děkuji Petře) jsem dostal číslo na Ďuďa - jeden z nejochotnějších lidí jakého jsem kdy potkal! Poskytl nám garáž, střechu nad hlavou a hlavně pár šikovných rukou u opravy Defíka . Ďuďova žena Lenka se starala o náš blahobyt po celou dobu azylu - té samozřejmě také velice děkujeme! Druhý den jsme čekali, až kluci přijedou a začalo se rozebírat, hrůzná představa na dovolené, převodovka šla komplet ven. Pája, Dóďa a Ďuďo byli hlavní mechanici a pak asistenti já, Barry a Hanz. Klukům taktéž díky. Den na to jsme úspěšně sestavili převodovku a šla zpět do auta. Po montáži následovalo první projetí Defika. Po pár minutách ježdění všechno posedalo a řadí se jako před tím! Byl jsem rád, že to tak dopadlo. A ještě jednou všem zúčastněným hrozně moc děkuju!

Pár fotek z opravy: http://def110.rajce.idnes.cz/Fotky_z_opravy_prevodovky/

Komplet vejlet: http://def110.rajce.idnes.cz/Doffca_CR_SK_2009/
tel.: 606 635 139 - Přemek
http://def110.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
patrik
Příspěvky: 2580
Registrován: 05 dub 2007 23:24
Bydliště: slovensky grob

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#2 Příspěvek od patrik » 29 srp 2009 19:14

Peter mi volal ze mas problem . Hned mi napadol Dudo ale asi som omylom zmazal jeho t.c. :cry: som rad ze si nakoniec zohnal pomoc pri oprave prevodovky a dovolenka na slovensku sa vam pacila . :wink:
. tel 0905532342 bratislavsky kraj mail info@atlascamper.sk

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5095
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#3 Příspěvek od DanoDEF » 29 srp 2009 20:24

... len by ma zaujimalo ako som do toho retazca zapadol ja... :D
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
patrik
Příspěvky: 2580
Registrován: 05 dub 2007 23:24
Bydliště: slovensky grob

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#4 Příspěvek od patrik » 29 srp 2009 20:43

to si ani nevies predstavit - vsetko obtelefonoval Peter.
. tel 0905532342 bratislavsky kraj mail info@atlascamper.sk

Dudo
Příspěvky: 136
Registrován: 25 led 2007 12:36
tel.: +421905916799
auto: RR L322 TDV8
Bydliště: Martin SK

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#5 Příspěvek od Dudo » 29 srp 2009 21:06

Ahojky. Koniec dobry vsetko dobre :D . Je super za sa to podarilo opravit a skoncilo to ako to skoncilo :Pohoda: Radi sme Vas s Lenkou spoznali(samozrejme aj partiu) a pomohli Vam.
To Patrik:cislo na mna je 0905 916799, uz velakrat som siel okolo Ba-Mt ale cas nevidal aby som sa zastavil. Rad ta znova uvidim :)
To Dano: dakujeme za konzultacie po telefone :roll: bolo by to tazsie bez teba, este raz diky
Pozdravujeme Ďuďo & Lenka 8)
Ex:Discovery 2, TD5 2003

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5095
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#6 Příspěvek od DanoDEF » 30 srp 2009 09:47

patrik píše:to si ani nevies predstavit - vsetko obtelefonoval Peter.
... ja viem ved som mu daval cislo na Duda... :mrgreen:
... vsetko dopadlo OK takze spokojnost na kazdej strane.
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2869
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#7 Příspěvek od erik » 31 srp 2009 13:17

Kakanec píše:Po týdenním ježdění v ČR jsme vyrazili s pár kamarádama na Slovensko. Zastavili jsme se v Motešicích na offakci..na Jeepu to odnesl stabík, pokračovali jsme do Žiliny, kde se začalo dělat na novém. Do toho na Patrolu odešlo ložisko kola, sehnala se celá poloosa, také se začalo opravovat. Mně se s přítelkyní nechtělo dál čekat , po dohodě s klukama, jsme vyrazili napřed. Dojeli jsme do Martina cca 25 km a s mojí pomocí se mi kousla převodovka (potřeboval jsem rychle vyrazit z vedlejší na rušnou hlavní a pokračovat dále – šoupl jsem za 1, vyrazil jsem, rychlá na tvrdo přes zuby za 2 a bylo vymalováno :Ja blb: ). Toho času 3 ze 4 aut bylo nepojízdných :roll: ...začal jsem shánět kohokoli, kdo mi pomůže..přes Petra z Pezinku (děkuji Petře) jsem dostal číslo na Ďuďa - jeden z nejochotnějších lidí jakého jsem kdy potkal! Poskytl nám garáž, střechu nad hlavou a hlavně pár šikovných rukou u opravy Defíka . Ďuďova žena Lenka se starala o náš blahobyt po celou dobu azylu - té samozřejmě také velice děkujeme! Druhý den jsme čekali, až kluci přijedou a začalo se rozebírat, hrůzná představa na dovolené, převodovka šla komplet ven. Pája, Dóďa a Ďuďo byli hlavní mechanici a pak asistenti já, Barry a Hanz. Klukům taktéž díky. Den na to jsme úspěšně sestavili převodovku a šla zpět do auta. Po montáži následovalo první projetí Defika. Po pár minutách ježdění všechno posedalo a řadí se jako před tím! Byl jsem rád, že to tak dopadlo. A ještě jednou všem zúčastněným hrozně moc děkuju!

Pár fotek z opravy: http://def110.rajce.idnes.cz/Fotky_z_opravy_prevodovky/

Komplet vejlet: http://def110.rajce.idnes.cz/Doffca_CR_SK_2009/



Kurnik sopa. Ted jste zjistili, ze Dudo je dobry kamarad???
... :hmm: . to je muj kamarad. Ja jsem si ho prvni uvidel :!: :!: :!: :Pohoda: :D

...skoda, ze nas jiny kamarad, ktery prislibil pomoc a jako pri kazdem slibu zustalo pouze pri slibu...a od nej se cekalo pouze na radu odbornika :hmm:
Urcite by celou akci zasadne zrychlil, ale asi ten

...n
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#8 Příspěvek od RudaK » 31 srp 2009 17:45

Ho ho,o Duďovi vím už dlouho a vůbec mě nepřekvapilo jak trosečníky přijal...... :Pohoda: V tomhle ho poznávám - je jak Dano - " když může,tak pomůže " ,jen víc tak zapálených příznivců značky . :!: :idea:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Dudo
Příspěvky: 136
Registrován: 25 led 2007 12:36
tel.: +421905916799
auto: RR L322 TDV8
Bydliště: Martin SK

Re: ČR + SK s převodovkou venku

#9 Příspěvek od Dudo » 31 srp 2009 19:34

Chalani no tak :oops: , som si isty ze by sa takto isto zachovala vacsina a mozno aj vsetci s tohto fora 8)
Ex:Discovery 2, TD5 2003

Odpovědět