Stránka 1 z 1
denní svícení na freelander
Napsal: 17 čer 2011 12:56
od feron58
ahoj,už jste někdo řešil umístění světel denního svícení na frii rok 02
moc díky
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 17 čer 2011 17:05
od bata
To chceš řešit v rámci vylepšení vzhledu nebo jen šetřit žárovky?
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 17 čer 2011 20:06
od dandee
No neviem,ale ziarovky na tlmene svetla a zadne su podla mna korunova / zalezitost /, takze uspora asi ee.
Jedine ked su vpredu nejake extra xenon alebo ako sa to vola,ale zase ju nahradis radou LED ziaroviek, z ktorych ti za chvilu odchadzaju ledky a vyzera to na ho.... Pouzival som za znizenej viditelnosti zableskove ledky biele / panely/,dopredu, a cervene dozadu, bolo to efektne,ale postupne vypadne nejaka ledka a vymenit iba cely panel.
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 17 čer 2011 22:12
od Fojcek
bata: nevíš kde se dá sehnat ten přední rám se světlama co máš na obrázku pod nickem? Nacházím vždy pouze bez světel... díky
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 17 čer 2011 22:38
od Hunter
To neni podle me predni ram se svetly ale mlhovky.
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 18 čer 2011 10:13
od bata
Fojcek píše:bata: nevíš kde se dá sehnat ten přední rám se světlama co máš na obrázku pod nickem? Nacházím vždy pouze bez světel... díky
Jsou to dálková světla a jsou zvlášť, ale asi je to nějaký doplněk k tomu rámu, sedí tam akorát. Koupil jsem to už s autem plus jedno náhradní.

Re: denní svícení na freelander
Napsal: 18 čer 2011 14:55
od Fojcek
Aha tak děkuji za informaci. Každopádně, kdyby někdo věděl kde to sehnat, nebo se to někomu válelo doma, tak dejde vědět. Díky!
Re: denní svícení na freelander
Napsal: 18 čer 2011 15:15
od feron58
díky za odp.,setřit žárovky to asi nemá cenu,ale na efekt to taky asi nebude ono.Stačilo by autom.rozsvěcení při staru.