Land Rover Cup 2009

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#161 Příspěvek od default » 25 čer 2009 01:13

pako píše:pro Defaulta
Kamo ses uplne vedle,kdyz des na koncert a zaplatis 800,-Kč za lupen tak taky neresis kolik plus kolik je kolik.Tvoje prizemni uvazovani o rozpoctu do ktereho nemuzes videt je zkratka mimo.Kdyz sem majitelem auta a doplnku,ktere stoji statisice tak nebudu se svoji primitivni matematikou vubec zasahovat do takovych veci.Zkratka zaplatim a du,je to jednou za rok a jen chudak a zavistivec tohle rozebira!
a) když jdu na koncert - tak mě nikdo nepřesvědčuje o jeho periodické ztrátovosti
b) k mému přízemnímu uvažování o rozpočtu - mě dohnalo totéž přesvědčování
c) Kdyz sem majitelem auta a doplnku,ktere stoji statisice - tím majitelem bych se bez svoji primitivni matematikou asi nestal
d) jen chudak a zavistivec - nemá problém s (cituji vlastní příspěvek): Kdyby TATO a PODOBNÉ akce pomáhaly Klubu vojáků v záloze k dalšímu přežití klubu a střelnice (INSTRUKTOŘÍ STŘELBY BYLI PROFESIONÁLOVÉ), tak jako konzervativně pravicový jedinec bych s tím neměl žádný problém. nějak v tom nemůžu najít tu závist a chudobu - můžeš mi s tím pomoci :?: :roll:

Mimochodem, taky Vás pobaví, když si někdo vylejvá srdce podobně hloupým způsobem? že by uražený pořadatel :?: :)

Drahý pako tvoje reakce je mi tak leda k :lol: :lol: :mrgreen:
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Land Rover Cup 2009

#162 Příspěvek od RudaK » 25 čer 2009 06:47

Mě to nedá :D
1.Aroganci tady vnesly příspěvky nějakýho paka,kterýho vůbec neznám.
2.Smekám před Davidem,bo organizace něčeho takovýho dá spoustu práce a když jednání jedince na to hodí špatné světlo,tak je to škoda.
3.Myslím,že se tady nikdo nehádá,akorát hodnotí své dobré či méně dobré posřehy,což je pro pořadatele dobré,jak tady psal Pavel.
A dost já taky " HOWG " ( nakonec já tam nebyl :cry: ,bo sem krkoun z moravy :ty jeden...: )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Hanka
Příspěvky: 7
Registrován: 19 čer 2008 10:00
Bydliště: Praha

Re: Land Rover Cup 2009

#163 Příspěvek od Hanka » 25 čer 2009 10:25

Ahoj všichni, koho jsem měla šanci potkat na LRC, ať už nahoře na louce, nebo pak večer na střelnici. Díky, že jste přijeli, i když to často nemáte za rohem a nafta není za málo :-). Z mýho pohledu - od půl osmý do dvou jsem byla u trialu, takže o zážitcích u střelnice nemůžu soudit-s kým jsem nahoře mluvila, usmíval se a zdálo se mi, že cíl setkání ( potkat se s lidma stejného ražení) se daří. Teď čtu Vaše příspěvky a je mi z toho děsně. Pro některé smutky pochopení mám-taky mi chybělo víc věcí, který by měly zelenej ovál vyraženej či vyšitej na čemkoliv od triček až po nápravy, ale jinak se musím Davida zastat v tom, co udělal pro nápravu stesků lidiček z minulejch let. Tak jestli můžu trochu ze zákulisí a z historie - nultej ročník vznikl "pouze" jako střelecká soutěž majitelů LR. Měli jsme šanci se potkat a David nabídl střelnici. Dobré zázemí, ne? Co víc chtít? Importér ani jinej nadšenec na nic takovýho odvahu neměl, byli jsme spokojení-trochu zábavy, krb, něco dobrého, fotky, videa z cest. Nejezdilo se vůbec-sousedi byli proti,ani parkovat nechtěli povolit!!! a získat na chvíli pozemek vzadu na louce stálo kus práce. Letos nám ho zase zmenšili, co naděláme? Musíme se tam vejít. Pro někoho je to holt pískoviště, pro jiné první zkušenost s hrbatým podkladem. Najděte kompromis, nejde to...Na cca 6.ročníku nás zaskočil počet landroveristů-účastníků. V tom dobrém, že už se o LRC ví, v tom horším-nikdo neměl zkušenost s organizací, nedošlo nám, že je třeba vyplnit čas, kdy se čeká na další disciplínu.S negativními názory se David popral po svém a myslím, že dobře - vymyslel doprovodné programy. Nejsou povinné!!!I děti měly co dělat a kdo chtěl, nenudil se. Jo, už myslím na to, jak přilákat k prezentaci ty, kteří se LR živí, aby nás mohli poučit i pobavit,případně zkasírovat:-). Nevěřím, že se teď tohle nehoní hlavou i Davidovi.Poprvé tam byla ochranka-potýkali jsme se s nezvanými hosty, myšlenka byla určitě dobrá. Vše je o lidech-jak říkám, nechci soudit, nebyla jsem tam, tohle musí David. Ale ať jsem na LRC třeba jen jako "obsluhující personál",moc se mě dotýká, že jeden člověk může dohnat účastníka k takové kritice na foru a tím pádem i k degradaci celý akce. Pevně věřím, že ti, kdo byli spokojení, na LR fóru ještě nebyli, protože si nemají na co stěžovat.A peníze?Pro někoho moc,někdo to neřeší.Chtěla jsem tam být a každá sranda něco stojí, to je můj názor... Mopadži, gratulace veliký!!!přeju samou radost a těším se na dalšího účastníka LRC!Moc sis to neužil, viděla jsem Tě pořád s nějakým nářadím v ruce :-).Eliotte,je mi líto, ale ani megafon nepřilákal od cca čtvrt na dvě po deštíku na soft trial nikoho od střelnice, ale stačilo říct, sbaleno nebylo a stopky jsem držela v ruce až do večera.Luboši,díky za pomoc a milý slova!Aleši a všichni Potemníci(extra pro Petra,Michala a hlídku u klád) DÍKY!!!Jsem ráda za další zkušenost, za popovídání s těma, co nemám šanci potkat celej rok.A že už nás je hodně a jsme každej jinej,tedy čekáme taky každej něco jinýho, se musím smířit, takže kritiku beru (četla jsem o nevrlosti personálu na soft trialu pozorně),ale taky do jistý míry-něco mi připadá zbytečný rozebírat.To možná jen proto, že jsem si zkusila být při tom a pomoct, i když bych třeba raději ten trial taky jezdila než startovala.Ale jestli jen trochu budete chtít,budu stát s těma stopkama na startu 19.6.2010 znovu:-).A co horšího, budu se na to těšit, jako bych tohle nikdy nemusela napsat :-) :-) :-).
Hanka

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5718
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: Land Rover Cup 2009

#164 Příspěvek od Miky_CZ » 25 čer 2009 13:32

hanko: ta nevrlost nemela byt na poradatele u soft trialu tam byli perfektni ale spis na ty s tricky securitas ti byli misty docela neprijemni, ja vim ze je tezke ukocirovat tolik lidi ale byl tam megafon a tim se mohlo hlasit casteji co se kde deje a jake jsou pravidla atd
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Hanka
Příspěvky: 7
Registrován: 19 čer 2008 10:00
Bydliště: Praha

Re: Land Rover Cup 2009

#165 Příspěvek od Hanka » 25 čer 2009 13:55

Dík, tak to se mi ulevilo, zpytovala jsem svědomí a kluci jako parťáci byli moc fajn :-)
Hanka

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#166 Příspěvek od eliott » 25 čer 2009 14:08

Hanka píše:Eliotte,je mi líto, ale ani megafon nepřilákal od cca čtvrt na dvě po deštíku na soft trial nikoho od střelnice, ale stačilo říct, sbaleno nebylo a stopky jsem držela v ruce až do večera
Víš, jak jsem již psal, když jsem jel k trialu, potkal jsem Defíka plného ''pořadatelů'' a s ÚSMĚVEM na tváři mi řekli, že už je konec, že začíní další program. Nebylo to tedy tak, že by ''doprovodné'' programy byly pro vyplnění času. Na trial jsem jel 45 min. po zaplacení startovného a to už jsem měl za sebou střelby. Kdyby byli ''pořadatelé'' seriozní, žekli by, že mi vrátí rozdíl mezi vstupným a startovným, což se samozřejmě nestalo. Pokud by mne zde chtěl NĚKDO nařknout z kolenovrtství, či něčeho podobného, dovoluji si poznamenat, že na akci jsem dorazil s dvěma auty, ( protože jsem vezl několika známým nějaké díly a do jednoho auta jsme se s manželkou , kočárkem a dvěma dětmi nevešel) z nichž každé žere min. 15l .
Zorganizovat takhle velkou akci dá určitě dost práce, jak již tady bylo řečeno, výtky by měl organizátor vítat pro poučení a zlepšení v následujícím ročníku, a ne se k nim stavět s arogancí jemu vlastní. To že průběh letošního ročníku bude mít za následek nižší účast v příštím roce atraktivitě setkání rozhodně nepřidá :idea:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

kolečko
Příspěvky: 1
Registrován: 25 čer 2009 14:20

Re: Land Rover Cup 2009

#167 Příspěvek od kolečko » 25 čer 2009 14:33

"Jsme to, co předstíráme, že jsme. Tak si dejme dobrý pozor na to, co chceme předstírat."

Měli by jste se tam všichni radši zamyslet nad sebou samým dříve než budete hodnotit někoho jiného.
Kdyby jste si radši kritizovali vlastní chyby, udělali by jste všicni líp a dobře by jste si příště rozmysleli, co můžete komu vyčítat.

Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 272
Registrován: 20 úno 2009 12:41
tel.: 0904875396
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#168 Příspěvek od Tomy » 25 čer 2009 15:23

Na Land Rover Cupe som sice (žiaľ) nebol, nakoľko som kvôli práci nemohol. Jedna vec, mi však nie je jasná. Sám som spoluorganizoval mnoho zrazov a to nie najmenších, robili sme napr. najväčší európsky zraz Fiatov 126. Ide mi o to, že na jednej strane sa vždy nájdu ľudia, ktorí sú pripravení vždy na všetko ohľadom zrazu frflať, no ak môžem povedať, tak tu sa takí nenašli. Nejde mi však do hlavy vzťahovačné chovanie organizátorov a ich pravdepodobne "známich". Ide o to, že takmer na každom fóre sa takmer po každej akcii vynorí niekoľko členov s počtom príspevkov 0 a začnú buď prehnane niečo obhajovať, alebo rovno bez hanby začnú niekomu nadávať a osočovať ho, viď Pako. V každom prípade, ja ako organizátor som sa sa z každej jednej reakcie na fóre snažil odniesť niečo pozitívne a konštruktívne, aby som tú ďalšiu akciu mohol urobiť ešte lepšou. Akcie robím pre ľudí a preto im nevypisujem, že som rád, že na moje podujatie už nedodjú. Jasné, že sa nájde kopec rypákov aj priamo na akcii, ale nemám pocit, že by niekto z tohto fóra medzi nich patril. A ak mám problém vo svojich radách (SBS), tak v prvom rade pokarhám najprv ich a nie návštevníkov.

Ja len toľko. Inak dúfam, že sa mi na ďalší LRC podarí prísť, veď ide hlavne o to. O LR.
Range Rover Sport TDV6 HSE, 2010
Ex - Defender 110 Crew Cab TD5
Ex - Disco I 300 TDI

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#169 Příspěvek od Stavros » 25 čer 2009 16:14

kolečko píše:"Jsme to, co předstíráme, že jsme. Tak si dejme dobrý pozor na to, co chceme předstírat."

Měli by jste se tam všichni radši zamyslet nad sebou samým dříve než budete hodnotit někoho jiného.
Kdyby jste si radši kritizovali vlastní chyby, udělali by jste všicni líp a dobře by jste si příště rozmysleli, co můžete komu vyčítat.
Tady to zacina nejak smrdet psychologii a filozofii, radeji to vsichni berte s nadhledem. Myslim, ze o nic nejde, koho to nebavi, at tam nejezdi.
Doprava zboží a doplňků z a do Evropy - http://www.complexcargo.cz
tel:603145905
complexcargo@razdva.cz

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#170 Příspěvek od Luboš M. » 25 čer 2009 16:49

Stavros píše:
kolečko píše:"Jsme to, co předstíráme, že jsme. Tak si dejme dobrý pozor na to, co chceme předstírat."

Měli by jste se tam všichni radši zamyslet nad sebou samým dříve než budete hodnotit někoho jiného.
Kdyby jste si radši kritizovali vlastní chyby, udělali by jste všicni líp a dobře by jste si příště rozmysleli, co můžete komu vyčítat.
Tady to zacina nejak smrdet psychologii a filozofii, radeji to vsichni berte s nadhledem. Myslim, ze o nic nejde, koho to nebavi, at tam nejezdi.
Vždyť jsem to už psal. :lol:
"Komu se to nelíbí, ať si prdel políbí :mrgreen: "
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Land Rover Cup 2009

#171 Příspěvek od RudaK » 25 čer 2009 18:29

:lol: :lol: :lol: :ty jeden...:

Zkoušl jsem a nejde to...... :Sorry:

Jedině zavolat Chocholouška :hmm:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
miso
Příspěvky: 227
Registrován: 08 říj 2008 20:54
tel.: 00421 905 865 146
auto: def 110 300 tdi
Bydliště: ba tel 00421 905 865 146

Re: Land Rover Cup 2009

#172 Příspěvek od miso » 25 čer 2009 18:36

Tatar píše:
Stavros píše:nechapu, ze se hadate, kaslete na to. Komu se to nelibi, at tam nejezdi.
tak tak, důležitý je že jsme víkend přežili a Robikovi se po průjmu vrátila původní váha, co je ale zajímavé že opět slováci, nebudeme jmenovat, ukradli dešník ČSOB který mi za dvě kila nabízeli v neděli ať jsi ho vezmu že bude určitě pršet, a lákat někoho do Bratislavi určitě bych Default jel raději bez peněženky
jo Mišo všimni jsi že jsem nejmenoval

a Davidovi dík za dobrou akci přijedem zas
PS. nezvi Slováky :D
mazu te bejku a defaulta tiez!!!!!!! :evil:

pako
Příspěvky: 3
Registrován: 24 čer 2009 12:58

Re: Land Rover Cup 2009

#173 Příspěvek od pako » 25 čer 2009 20:30

Bravo vazeni,je videt,ze jste potevreli sve vedomi a divate se na vse ze sirsiho uhlu.Omlouvam se za puvodni prispevky vsem dotcenym,ale i tak trochu splnili svuj ucel.Auta za nic nemuzou,vsichni je milujem a verim,ze se jejich majitele take casem domluvi ,poradatel neni vul a myslim,ze ze zdrave a opodstatnene kritiky si vezme co je potreba.Hodne zdaru vsem

Uživatelský avatar
maky
Příspěvky: 185
Registrován: 05 říj 2008 13:36
tel.: 0903312465
Bydliště: Slovensko - Dolný Kubín

Re: Land Rover Cup 2009

#174 Příspěvek od maky » 25 čer 2009 21:17

No tak uz sa tolko nesuchorte akcia tohto typu bola pre nas prva a bolo to prijemne stretnut sa s ludmi postihnutymi vyrusom LR
tatare bacha na tych slovakov :ty jeden...:
david bude aj nejake foto na stranke cupu :?: uz sa nevieme dockat
chlapci hlavy hore pride zima v defkoch nas prefukne hlavy ochladnu a na rok sa stretneme...
defík nie je auto - defender je životný štýl

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#175 Příspěvek od default » 25 čer 2009 21:30

to pako - zajímavá změna stylu - už si nepřipadám jako úplný pitomec. Děkuju

to miso - hergot chlape já jsem v tom nevinně přece - já jsem se úžasně bavil (deštník mi klíďo můžeš poslat letecky - děsně na něm lpím - je totiž památeční).

to organizátoři - MOŽNÁ by stálo za to se před příští akcí pozeptat na třeba fóru (nebo na stránkách LRC) jak by si to lidé představovali. Tyto představy potom samozřejmě a s přehledem každý zodpovědný manažer zkoriguje. Klidně/nejlépe veřejně. Pokud se najde např. velká skupina lidí, kteří budou mít specifické přání, není nic špatného jim říct: "jestli chcete aby Vám to startovala Playmate únor 2008 - tak si připlatíte - předem! Výhodou bude to, že účastníci od samého začítku budou vědět co a jak bude probíhat. Není problém.
Osobně jsem byl u toho, když se vyhlásilo (z mého pohledu "z ničehož nic") že kdo nemá zaplaceno nedostane pivo. Fajn. Takže místo toho, abych čekal 15min. na zaplacení s úsměvem a pivem v ruce, tak jsem si říkal něco ve smyslu... "tak tohle je fakt nejdůležitějsí!". Mimochodem mohl jsem klidně zaplatit už v pátek :!: - to jsem totiž přijel...

A vůbec pojďme si raději dělat legraci z někoho nejmenovaného :lol:
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#176 Příspěvek od eliott » 25 čer 2009 22:12

Chudák Mišo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#177 Příspěvek od Miloš II » 25 čer 2009 22:22

eliott píše:Chudák Mišo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:hmm: Kdo je ten Mišo? Sem ho neviděl a pořád se o něm píše? Znal jsem jednoho a jmenoval se Jára Cimrman. :hmm: :mrgreen: Miloš II
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Land Rover Cup 2009

#178 Příspěvek od RudaK » 26 čer 2009 05:55

Miloš II píše:
eliott píše:Chudák Mišo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:hmm: Kdo je ten Mišo? Sem ho neviděl a pořád se o něm píše? Znal jsem jednoho a jmenoval se Jára Cimrman. :hmm: :mrgreen: Miloš II



Neříkej,že neznáš Miša.Neboj,až tady budeš déle,tak ho poznáš ..... :lol: možná i stéj lepčí stránky :mrgreen:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#179 Příspěvek od eliott » 26 čer 2009 08:26

RudaK píše: možná i stéj lepčí stránky :mrgreen:
To jde :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#180 Příspěvek od MOPADŽI » 26 čer 2009 09:31

Miloš II píše:
eliott píše:Chudák Mišo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:hmm: Kdo je ten Mišo? Sem ho neviděl a pořád se o něm píše? Znal jsem jednoho a jmenoval se Jára Cimrman. :hmm: :mrgreen: Miloš II
Mišo, Sosnová a noční jízdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ráno probuzení a nárazník, blatníky, světla atd. Holt v Sosnové jsou stromy blízko :Pohoda:
Mišo je prostě kus a doufám, že nebude chybět na dalších L.R. akcích !

Hanka - děkuji za gratulaci :ty jeden...:
Nářadí, to patří k L.R. ja toaleťák ke kadibudce :coze:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Odpovědět