Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12 čer 2018 22:22
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Chces to auto nebo chces spotřebu? Ze se ptas furt jen na spotrebu za ruznych podmínek.
Pokud se bojis spotreby dej LPG a budea jezdit za cca 3kc kilometr
Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
A měl bych mít strach z něčeho jiného, než spotřeby? Servisáci mi říkali, že v tomhle autě se ...
- 12 čer 2018 22:15
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Chces to auto nebo chces spotřebu? Ze se ptas furt jen na spotrebu za ruznych podmínek.
Pokud se bojis spotreby dej LPG a budea jezdit za cca 3kc kilometr
Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
LPG mě nikdy moc neoslovovalo. Nečekám velký nájezdy...
Ale když jsme u toho, jaký jste s tím ...
- 12 čer 2018 22:08
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Taky mi ot tak z fotek připadalo, ale pak mi došlo, že zajižděli dovnitř... a mají to tam celkem nízký, tak jsem si říkal, že to asi co nejvíc snížili...NOTIX píše: 12 čer 2018 18:36 Nejen ze sviti kontrolky, ale taky to je padle dolu. Foceno pekne ze sikma,aby to nebylo tak videt.
To budou nejaky rumuni
- 12 čer 2018 22:05
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Díky všem. Potěšili jste mě! 
Pozorovali jste, jestli má na spotřebu vliv to, jak moc je auto naložený? Hádám, že to nebude moc rozdíl. Když se ke třem tunám přičte posádka zavazadla, pořád jsou to jen tři tuny a něco málo...
Nebo se pletu?
Pozorovali jste, jestli má na spotřebu vliv to, jak moc je auto naložený? Hádám, že to nebude moc rozdíl. Když se ke třem tunám přičte posádka zavazadla, pořád jsou to jen tři tuny a něco málo...
Nebo se pletu?
- 12 čer 2018 22:01
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Nohu mám 42. Ale doufám, že budu jezdit za trochu míň...Rennie píše: 12 čer 2018 21:16 No ono vse zalezi jakou kdo ma nohu. V seriovem stavu to jezdi mesto za 17. Umi to jet i za cca 12 dalku ale treba taky stoupani z 0mnm do cca 1700mnm to umi vzit i pres 40
Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
- 12 čer 2018 20:46
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
S 15-20 počítám. Jen jsem měl strach, aby to nebylo spíš 25-30. Pokud je čisté město 20, tak pohoda.Rennie píše: 12 čer 2018 18:42 Pokud chces D3 V8 tak neres spotřebu. Ja mam nyni na palubaci jizdy jen město 20 litru ale trochu mi to zkresluji 32 pneu.
Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Díky vám všem za reakce!
- 12 čer 2018 17:05
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Díky za tip! Tam jsem nehledal. Je to pro nováčka trochu (dost) spleť...
- 12 čer 2018 16:49
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Mě taky. Ale je tam na konci, že na palubce svítěj nějaký kontrolky... čert ví, co to znamená...
- 12 čer 2018 16:48
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Re: Discovery na benzin, čistě pro radost
Vlákna jsem se snažil pročíst, ale nenašel jsem nic specificky k benzínovému LR3 V8...
- 12 čer 2018 14:39
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 16309
Discovery na benzin, čistě pro radost
Ahoj Discaři!
Chci si koupit auto na příležitostné expediční výlety. Bude to druhé auto v rodině a tudíž se nebude používat pravidelně a nájezd bude malý (odhaduji do 10 000 km za rok). Uvažuju správně, že to má být Discovery 3 s benzinovým motorem?
Konkrétně teď zvažuju tohle:
https://suchen ...
Chci si koupit auto na příležitostné expediční výlety. Bude to druhé auto v rodině a tudíž se nebude používat pravidelně a nájezd bude malý (odhaduji do 10 000 km za rok). Uvažuju správně, že to má být Discovery 3 s benzinovým motorem?
Konkrétně teď zvažuju tohle:
https://suchen ...