Nalezeno 10 výsledků hledání

od HoT
12 čer 2018 22:22
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost


Chces to auto nebo chces spotřebu? Ze se ptas furt jen na spotrebu za ruznych podmínek.
Pokud se bojis spotreby dej LPG a budea jezdit za cca 3kc kilometr

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk


A měl bych mít strach z něčeho jiného, než spotřeby? Servisáci mi říkali, že v tomhle autě se ...
od HoT
12 čer 2018 22:15
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost


Chces to auto nebo chces spotřebu? Ze se ptas furt jen na spotrebu za ruznych podmínek.
Pokud se bojis spotreby dej LPG a budea jezdit za cca 3kc kilometr

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk


LPG mě nikdy moc neoslovovalo. Nečekám velký nájezdy...

Ale když jsme u toho, jaký jste s tím ...
od HoT
12 čer 2018 22:08
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

NOTIX píše: 12 čer 2018 18:36 Nejen ze sviti kontrolky, ale taky to je padle dolu. Foceno pekne ze sikma,aby to nebylo tak videt.
To budou nejaky rumuni
Taky mi ot tak z fotek připadalo, ale pak mi došlo, že zajižděli dovnitř... a mají to tam celkem nízký, tak jsem si říkal, že to asi co nejvíc snížili...
od HoT
12 čer 2018 22:05
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

Díky všem. Potěšili jste mě! :)

Pozorovali jste, jestli má na spotřebu vliv to, jak moc je auto naložený? Hádám, že to nebude moc rozdíl. Když se ke třem tunám přičte posádka zavazadla, pořád jsou to jen tři tuny a něco málo... ;)

Nebo se pletu?
od HoT
12 čer 2018 22:01
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

Rennie píše: 12 čer 2018 21:16 No ono vse zalezi jakou kdo ma nohu. V seriovem stavu to jezdi mesto za 17. Umi to jet i za cca 12 dalku ale treba taky stoupani z 0mnm do cca 1700mnm to umi vzit i pres 40

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Nohu mám 42. Ale doufám, že budu jezdit za trochu míň... ;)
od HoT
12 čer 2018 20:46
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

Rennie píše: 12 čer 2018 18:42 Pokud chces D3 V8 tak neres spotřebu. Ja mam nyni na palubaci jizdy jen město 20 litru ale trochu mi to zkresluji 32 pneu.


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
S 15-20 počítám. Jen jsem měl strach, aby to nebylo spíš 25-30. Pokud je čisté město 20, tak pohoda. :)

Díky vám všem za reakce!
od HoT
12 čer 2018 17:05
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

xxx píše: 12 čer 2018 16:52 podívej se do sekce "Naše auta" jsou tam min. 3ks
Díky za tip! Tam jsem nehledal. Je to pro nováčka trochu (dost) spleť... :)
od HoT
12 čer 2018 16:49
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

hrochado píše: 12 čer 2018 16:40 Ta cena mi přijde nějaká nízká?!
Mě taky. Ale je tam na konci, že na palubce svítěj nějaký kontrolky... čert ví, co to znamená...
od HoT
12 čer 2018 16:48
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Re: Discovery na benzin, čistě pro radost

petr štrof píše: 12 čer 2018 16:37 přočti si vlákna je jich tu dost Rennie + další
Vlákna jsem se snažil pročíst, ale nenašel jsem nic specificky k benzínovému LR3 V8...
od HoT
12 čer 2018 14:39
Fórum: Discovery
Téma: Discovery na benzin, čistě pro radost
Odpovědi: 33
Zobrazení: 16309

Discovery na benzin, čistě pro radost

Ahoj Discaři!

Chci si koupit auto na příležitostné expediční výlety. Bude to druhé auto v rodině a tudíž se nebude používat pravidelně a nájezd bude malý (odhaduji do 10 000 km za rok). Uvažuju správně, že to má být Discovery 3 s benzinovým motorem?

Konkrétně teď zvažuju tohle:
https://suchen ...