Nalezeno 29 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27 říj 2020 11:47
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2387
Re: Last call: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
Tak jak? Dá mi někdo alespoň pětikilo, nebo to vyhodim? 
- 23 říj 2020 14:44
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2387
Re: Last call: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
Nekde je na to vlakno na disco3.co.uk
Homelink jede na stejnem systemu jako Hormann a dalsi. Jen ted uz nevim, na jake frekvenci.
Pro rozchozeni je zapotrebi jen vytahnout napajeni. Jo a take mit spravny uchyt na celnim skle.
Homelink jede na stejnem systemu jako Hormann a dalsi. Jen ted uz nevim, na jake frekvenci.
Pro rozchozeni je zapotrebi jen vytahnout napajeni. Jo a take mit spravny uchyt na celnim skle.
- 23 říj 2020 12:09
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2387
Prodano: D3 homelink zrcátko, spinac svetel, radici paka atd.
Nabízím, co mi zbylo ve skříni:
- homelink zrcátko plus krytky
- spinac svetel zakladni bez prednich mlhovek
- spinac na volantu (verze bez audia)
- hlavice radici paky obycejna, bez kuze
- zapalovac
K vyzvednuti v Praze, nebo poslu PPL. Cenu mi nabidnete, pokud bude lepsi, nez to vyhodit, rad se ...
- homelink zrcátko plus krytky
- spinac svetel zakladni bez prednich mlhovek
- spinac na volantu (verze bez audia)
- hlavice radici paky obycejna, bez kuze
- zapalovac
K vyzvednuti v Praze, nebo poslu PPL. Cenu mi nabidnete, pokud bude lepsi, nez to vyhodit, rad se ...
- 12 bře 2018 10:07
- Fórum: Archív
- Téma: Zbytky - držák antény, zrcátko, zapalovač atd. dokupy za 500,-
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1101
Zbytky - držák antény, zrcátko, zapalovač atd. dokupy za 500,-
Mám ve skříni stále zbytky dílů na D3/4 - prodám jen vše dohromady za symbolických pět set.
Samostmívací zrcátko s Homelink (někdo mi ho už jednou vrátil, že mu nechdí, ale je zcela nové PC 8000,-), zapalovač, držák antény do kolejnice, opravné lakové tužky na Java Black a možná je tam ještě něco ...
Samostmívací zrcátko s Homelink (někdo mi ho už jednou vrátil, že mu nechdí, ale je zcela nové PC 8000,-), zapalovač, držák antény do kolejnice, opravné lakové tužky na Java Black a možná je tam ještě něco ...
- 18 dub 2016 14:15
- Fórum: Archív
- Téma: Prodáno - střešní nosič D3/D4, Thule, 140cm
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1303
Prodáno - střešní nosič D3/D4, Thule, 140cm
Prodám použité příčníky s patkami pro D3/D4.
Výrobce Thule.
Ideální třeba pro střešní stan.
Cena 500 Kč, osobní odběr v Praze.
603410644
Výrobce Thule.
Ideální třeba pro střešní stan.
Cena 500 Kč, osobní odběr v Praze.
603410644
- 01 bře 2016 17:22
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám nové CB antény Turbo 5000 + držák do střešní kolejnice D3, D4
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 2228
Re: Prodám nové CB antény Turbo 5000 + držák do střešní kolejnice D3, D4
Porad plati. Nikdo nechce anteny?
- 29 úno 2016 10:22
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám komplet kola 19 pro D4 / D3
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1488
Prodám komplet kola 19 pro D4 / D3
Originální kola z Discovery 4 - 4 x komplety 255/55/R19 vcetne jeste slusnych Michelinek.
Cena k jednání 10.000,-
K vyzvednutí v Praze.
stepan(at)tesarovi(tecka)cz
603410644
Cena k jednání 10.000,-
K vyzvednutí v Praze.
stepan(at)tesarovi(tecka)cz
603410644
- 29 čer 2015 09:28
- Fórum: Archív
- Téma: Prodávám spoustu příslušenství/dílů na D3/D4
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1430
Prodávám spoustu příslušenství/dílů na D3/D4
Doplnění 23/7/2015 - Zapalovač D3/4, dálkový ovladač pro bufík D4
Dělící mříž - full height cargo barrier VUB501170
Zrcátko včetně ovládání garáže Homelink a krytu kabelu LR021820
Sada 19 palcových kol D4 obutých na stále ještě slušných Michelinech 255/55 111V
Uchyty CB anteny Land Rover + anteny ...
Dělící mříž - full height cargo barrier VUB501170
Zrcátko včetně ovládání garáže Homelink a krytu kabelu LR021820
Sada 19 palcových kol D4 obutých na stále ještě slušných Michelinech 255/55 111V
Uchyty CB anteny Land Rover + anteny ...
- 03 dub 2015 10:59
- Fórum: Archív
- Téma: Prodáno - autolednici ENGEL MT-45 + termoobal
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1567
- 03 dub 2015 09:31
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám nové CB antény Turbo 5000 + držák do střešní kolejnice D3, D4
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 2228
Prodám nové CB antény Turbo 5000 + držák do střešní kolejnice D3, D4
Nové, nepoužité, originál zabalené antény (http://vysilackymilin.cz/detail/katalog/radiostanice/anteny-cb-%28-27-mhz-%29/mobilni/turbo-5000_158/)
a držáky do střešní kolejnice D3 a D4.
Koupil jsme za 1400,- Kč a 19,50 GBP - nabídněte cenu.
Mám dvě sady.
Osobní odběr na Praze 5 (kvůli délce).
stepan ...
a držáky do střešní kolejnice D3 a D4.
Koupil jsme za 1400,- Kč a 19,50 GBP - nabídněte cenu.
Mám dvě sady.
Osobní odběr na Praze 5 (kvůli délce).
stepan ...
- 02 bře 2015 12:01
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano - Prodám Xenony a LED originál D3
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2401
Re: Prodám Xenony a LED originál D3
Pardon, ale nemate pravdu.
Tento typ lze normalne prepinat. Viz http://www.disco3.co.uk/forum/topic849. ... t+%2Blever
Tento typ lze normalne prepinat. Viz http://www.disco3.co.uk/forum/topic849. ... t+%2Blever
- 27 led 2015 17:57
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano - Expediční zahrádky ProSpeed D3/D4, nízkoprofilové
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1509
Prodano - Expediční zahrádky ProSpeed D3/D4, nízkoprofilové
Prodám expediční zahrádku pro D3/D4
- 27 led 2015 17:34
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano - Prodám Xenony a LED originál D3
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2401
Re: Prodám Xenony a LED originál D3
Nova cena za komplet - 14.000,-
- 13 led 2015 12:23
- Fórum: Archív
- Téma: PRODANO Prodám dálkové ovládání k vestavěnému bufíku /topení pro D3
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1111
PRODANO Prodám dálkové ovládání k vestavěnému bufíku /topení pro D3
Řídící jednotka a dálka k bufiku, ktery je standardne vestaven do D3 TDV6. Vice zde: https://secure.bellautoservices.co.uk/s ... activated/
Sada je plne funkcni, pouzita.
Cena 3.500,- Kc
Piste mi na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
Sada je plne funkcni, pouzita.
Cena 3.500,- Kc
Piste mi na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
- 06 led 2015 14:36
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám sadu pro řízení dvou baterií D3 (Traxide)
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1406
Prodám sadu pro řízení dvou baterií D3 (Traxide)
Prodám sadu pro řízení dvou baterií D3 (Traxide), novou, nepoužitou. Detaily viz http://www.gearboxadventure.com/store/r ... p-553.html
Cena 7.800,- Kč.
Při platbě předem lze poslat PPL za 150,-Kč
Pište mi na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
Cena 7.800,- Kč.
Při platbě předem lze poslat PPL za 150,-Kč
Pište mi na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
- 06 led 2015 14:28
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám madlo 5tých dveří s kamerou D3/D4
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1207
Prodám madlo 5tých dveří s kamerou D3/D4
Prodám madlo 5tých dveří s originál LR couvací kamerou pro D3/D4, včetně konektorů. Lakovaná na Java Black. Použitá, ovšem plně funkční.
Cena 3.500,- Kč
Doprava PPL při platbě předem 150,- Kč.
Pište na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
Cena 3.500,- Kč
Doprava PPL při platbě předem 150,- Kč.
Pište na stepan(zavinac)tesarovi(tecka)cz
- 06 led 2015 14:19
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano - Prodám přední ochranný plech a kryt kompresoru D3
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1189
- 06 led 2015 14:11
- Fórum: Archív
- Téma: Prodano - Prodám Xenony a LED originál D3
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2401
Prodano - Prodám Xenony a LED originál D3
Prodám pár originálních xenonů na D3 (XBC500052). Lze vyměnit během pěti minut za halogeny.
Světlomety jsou použité, ale bez poškození.
Koupeny v Anglii, lze seřídit jak na pravou, tak levou stranu (překlápěcí páčka uvnitř). Momentálně nastaveny na levé řízení (ČR).
Cena 9.000,- Kč.
Dále zadní D4 ...
Světlomety jsou použité, ale bez poškození.
Koupeny v Anglii, lze seřídit jak na pravou, tak levou stranu (překlápěcí páčka uvnitř). Momentálně nastaveny na levé řízení (ČR).
Cena 9.000,- Kč.
Dále zadní D4 ...
- 05 lis 2013 11:35
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám sadu zimích pneu D4 - R19 255/55 Goodyear Wrangler
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1267
Prodám sadu zimích pneu D4 - R19 255/55 Goodyear Wrangler
Prodám 4 ks pěkných použitých zimních pneumatik Goodyear Wrangler HP XL 255/55 R19 111H z Discovery 4. Vzorek 6 mm. Detailní fotky případně zašlu emailem. Pneumatiky je možné poslat za mírnou úplatu i na dobírku přepravní službou PPL kamkoliv po ČR, jinak k vyzvednutí v Praze 5. Cena za celou sadu 4 ...
- 01 bře 2013 12:04
- Fórum: Archív
- Téma: Prodám nový přední nárazník D3 černý (Java black)
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1855
Re: Prodám nový přední nárazník D3 černý (Java black)
Nabídka je stále platná, o ceně se můžeme bavit. Překáží mi v garáži.