Milan
Zdravím všechny milovníky,těchto nádherných aut!
Chtěl sem se spíš jen zeptat,uvažuji o koupi tohoto,nebo jemu podobného vozu v benzínu a rád bych
se dozvěděl trochu víc nejen o spolehlivosti která jak tu čtu je dost diskutabilní,ale i o spotřebě.Popřípadě na co si dát při koupi pozor.Já sám ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 srp 2010 22:21
- Fórum: Range Rover
- Téma: Dotaz
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1363