sundal jsem Navijak s Naraznikem z Defendera co jsem mel , myslel jsem ze to pouziji na neco ale ted davam na prodej Navijak plne funkcni 5.5 t s naraznikem
cena 6500kc ono
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 lis 2010 21:07
- Fórum: Archív
- Téma: Navijak s naraznikem Defender 5,5t
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 2178
- 24 bře 2010 20:33
- Fórum: Archív
- Téma: Disco 1 nahradni dily
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 6341
Re: Disco 1 nahradni dily
napravy 12 tis pred. i zadni s praci sundatKocur píše:Ahoj, mel bych zajem o nejake veci na tu disko 1, napravy, zadni podbehy-pokud nejsou ko, panty 5dveri napis prosim ceny a kde by bylo mozne dily odebrat. dik Honza
podbehy se podivam , panty jsou dobry - nabidni
charlie
- 24 bře 2010 20:31
- Fórum: Archív
- Téma: Disco 1 nahradni dily
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 6341
Re: Disco 1 nahradni dily
Ahoj , komplet ze svetlama + kryty na rohah - 2900kcs.lesak píše:Ahoj prosím tě měl bych zájem o zadní nárazník! Jaká je cena Díky lesak
- 22 bře 2010 10:55
- Fórum: Archív
- Téma: Disco 1 nahradni dily
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 6341
Disco 1 nahradni dily
Discovery 300 ka -veskere dily levne ...
- 15 bře 2010 15:37
- Fórum: Archív
- Téma: Koupím 16" ALU rezervu na Freelandera
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 11871
Re: Koupím 16" ALU rezervu na Freelandera
Zdravim vsechny,
mam kola alu na freelander jsou to 15tky gumy nic moc - 6 500kc za vsechny 4
passujou do 2001 r.v novejsi mozna taky ale nezkousel jsem to .
mate nejaky dotazy volejte na 777282413
mam kola alu na freelander jsou to 15tky gumy nic moc - 6 500kc za vsechny 4
passujou do 2001 r.v novejsi mozna taky ale nezkousel jsem to .
mate nejaky dotazy volejte na 777282413