Nalezeno 5032 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17 čer 2026 13:00
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
- Odpovědi: 112
- Zobrazení: 82693
Re: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
Pripustme, ze mas dostatok casu na hrani a nezlobis. Ja si myslim, ze nutnost to nie je az tak casto sa to nesere. Po skusenostiach by som aj novu prevodku rozobral prebrusil a dostatocne namazal potom uz musi byt pokoj. Postupne ako tu prispievame sa mi vynoruju spomienky ako som to robil.
- 17 čer 2026 10:39
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
- Odpovědi: 112
- Zobrazení: 82693
Re: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
je potrebne skontrolovat hlavne ten "spirálový drát" ten moze robit problemy. Je rozdiel ked idu stierace "na sucho" a vo vydatnom dazdi vtedy moze dochadzat k "roztahovaniu" toho spiraloveho dratu a to meni dlzku chodu. Takiez moze byt uvolnena matica na konci toho "bovdenu" jak prechadza do ...
- 17 čer 2026 08:38
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
- Odpovědi: 112
- Zobrazení: 82693
Re: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
Ja som to riesil davno takze sa neviem vyjadrit. Nasiel som stary obal od Bearmachu aj od allmakes4x4 takze ja uz budem mat kombinaciu vsetkeho.
- 15 čer 2026 09:10
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
- Odpovědi: 112
- Zobrazení: 82693
Re: Shitparts aneb kvalita náhradních dílů
...ano ano prevodky su lahodka. Kedze uz mam cez 800tis tak som to parkrat riesil. Original prevodka sa da "rozobrat" osicku pekne prebrusit vycistit namazat a hlavne pod gumenu prechodku dat odpudivu vazelinu.a bude fungovat dlho. Aj zatuhnuta prevodka sa da na aute rozhybat ak ta to stretne na ...
- 19 kvě 2026 21:12
- Fórum: Defender
- Téma: Defender 130 HCPU - co a jak - TD5 opravy řídících jednotek
- Odpovědi: 1042
- Zobrazení: 592152
Re: Defender 130 HCPU - co a jak - TD5 opravy řídících jednotek
Takto som mal vylamane zuby na 5ke aj ja na jednej z mojich prevodoviek.
- 07 kvě 2026 20:14
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Predtim a potom :-)
- Odpovědi: 312
- Zobrazení: 277797
Re: Predtim a potom :-)
Tak pokracujeme.
- 15 úno 2026 08:38
- Fórum: Defender
- Téma: Defík hned po nastartování chcípne
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4977
Re: Defík hned po nastartování chcípne
Tome pan pise Defender.
- 15 led 2026 10:59
- Fórum: Defender
- Téma: Defender - časté dotazy
- Odpovědi: 46
- Zobrazení: 139360
Re: Defender - časté dotazy
V Albansku v 2022 som na Td5 namiesto zaistovacieho koliku pouzil srubovak + dreveny hranol a povolil remenicu.
- 30 lis 2025 15:37
- Fórum: Discovery
- Téma: Imobilizer
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 8218
Re: Imobilizer
Ako vies, ze startuje ked nejde mechanicky ?
Skus auto odomknut tym klucikom ktory odomyka ale startuj tym prvym co funguje mechanicky. Maj ich spolu na jednom kruzku pri spinacke.
- 27 lis 2025 18:30
- Fórum: Discovery
- Téma: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4383
Re: kontrolka uzávěrky mezinápravy Disco2 facelift
No neviem Td5 uz fastony nemala ani Defender 2004
- 31 říj 2025 13:11
- Fórum: Poptávka po náhradních dílech
- Téma: manual prevodovka TD5 D2
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1874
Re: manual prevodovka TD5 D2
Nieco by sa naslo zalezi aky stav pozadujes.
- 19 srp 2025 16:53
- Fórum: Cestování, zážitky z cest, akce, srazy ...
- Téma: Rumunsko
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 5023
Re: Rumunsko
Naposledy sme presli hranicu HU-RO radove v sekundach. Mal som pocit, ze rumunsky colnik je podrazdeny z toho, ze mu davam do ruky cestovne pasy. Obratom mi ich bez otvarania vratil. Podobne to bolo z RO do SRB cez "zelezne vrata". Cerstvejsiu skusenost bude mat MadTom ktory sa nedavno vratil alebo ...
- 17 srp 2025 15:26
- Fórum: Defender
- Téma: spätny ventil
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 5047
Re: spätny ventil
Kde ten ventil je ?
- 22 črc 2025 15:29
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: Loupání od přídavky Defender td5
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 4941
Re: Loupání od přídavky Defender td5
"Cvakat" mozu aj kinetaky.
- 21 črc 2025 15:45
- Fórum: Obecné technické rady a dotazy
- Téma: Loupání od přídavky Defender td5
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 4941
Re: Loupání od přídavky Defender td5
Dufam, ze to neskusas na tvrdom podklade.
- 30 bře 2025 11:01
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Predtim a potom :-)
- Odpovědi: 312
- Zobrazení: 277797
Re: Predtim a potom :-)
Ked tvoj je dedo tak moj je pradedo? Uz nemam taky km najazd ako niekedy. Teraz snad padne 8... .
- 29 bře 2025 16:57
- Fórum: Všeobecný pokec, zábava, ...
- Téma: Predtim a potom :-)
- Odpovědi: 312
- Zobrazení: 277797
Re: Predtim a potom :-)
... tak zas o kúsok ďalej:
- 30 led 2025 08:15
- Fórum: Discovery
- Téma: Discovery 2 TD5 diagnostika
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 4774
Re: Discovery 2 TD5 diagnostika
Napis co potrebujes.
- 23 led 2025 08:43
- Fórum: Poptávka po náhradních dílech
- Téma: Silentbloky tlumiče Britpart Cellular Dynamic
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 6887
- 26 pro 2024 21:49
- Fórum: Defender
- Téma: Vymena sedadiel + dodatocne zapojenie vyhrievania sedadiel a elektrickeho mastavenia sedadiel
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 14356
Re: Vymena sedadiel + dodatocne zapojenie vyhrievania sedadiel a elektrickeho mastavenia sedadiel
... to mas sice pravdu ale zalezi na vyske postavy. Ruky predlzit nevies.jareku píše: 26 pro 2024 21:29délka se dá ovlivnit použitím delších pojezdů… pak samozřejmě chybí místo za řidičem….