Dobrý den,
nedávno jsem koupil Freelandera 1.8 benzín/LPG, rok výroby 2000. Už po převozu domů mi auto po ujetí cca 200 km (na plyn) při odjezdu z parkoviště chcíplo a startér točil, ale motor nenaběhl. Prodejce si auto odvezl a jeho mechanik zjistil, že byl studený spoj v té krabičce kde jsou relé ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 říj 2025 18:08
- Fórum: Freelander
- Téma: Frelander I 1.8 točí a nestartuje
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 3617