Příspěju svým názorem. Za mě úplně chápu, že člověk chce L322. Zejména v posledním faceliftu 10-12 to je za mě pořád aktuální auto, které nepůsobí nějak zvlášť zastarale.
Prvně bych řekl, že vzhledem k problémům s LPG mi z toho vychází, že jedinou vhodnou variantou je 4.4 TDV8, tedy minimální ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 pro 2025 14:34
- Fórum: Poptávka LandRoverů ke koupi
- Téma: RR L322
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4353
- 21 dub 2022 17:18
- Fórum: Archív
- Téma: L322 RR 4.2 SC 2007+
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 4580
L322 RR 4.2 SC 2007+
Zdravím,
neuvažuje někdo o prodeji své L322 4.2 SC. Sháním tento typ s již plnohodnotným FL, teda 2007 a výš.
Ideálně v dobrém stavu a s Webastem pokud možno.
Kdyby někdo věděl o nějakém autě na prodej. Inzeráty mám docela projeté.
Díky.
neuvažuje někdo o prodeji své L322 4.2 SC. Sháním tento typ s již plnohodnotným FL, teda 2007 a výš.
Ideálně v dobrém stavu a s Webastem pokud možno.
Kdyby někdo věděl o nějakém autě na prodej. Inzeráty mám docela projeté.
Díky.