Jak odělat kličky na stah oken u zad dveří..?

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
freeland
Příspěvky: 67
Registrován: 26 srp 2012 15:11
auto: Land Rover Freečko

Jak odělat kličky na stah oken u zad dveří..?

#1 Příspěvek od freeland » 24 říj 2012 11:54

Zdravím Kuci,
Prosím o radu, chystám se tónovat okna a budu to dělat na odďelaných oknech, což není problém, ale Vždy jsem to dělal na autech co měli elektriku a odělání čalounění nebyl taky problém, až do teď.. Přední okna už mám zatmavený, ale nemohu přijít na to, jak se odělává ta klička na stahování okna na zadních dveřích..? Nějaký fígl..? šroubek jsem tam nikde nenašel... Nerad bych jí nějak zlomil špatným rvaním..
Předem děkuji za odpovědi.. :-)

Uživatelský avatar
macejky1
Příspěvky: 2214
Registrován: 18 lis 2008 13:06
tel.: 736245909
auto: EX Freelander, RRC
Bydliště: Trebíc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odělat kličky na stah oken u zad dveří..?

#2 Příspěvek od macejky1 » 25 říj 2012 08:13

freeland píše:Zdravím Kuci,
Prosím o radu, chystám se tónovat okna a budu to dělat na odďelaných oknech, což není problém, ale Vždy jsem to dělal na autech co měli elektriku a odělání čalounění nebyl taky problém, až do teď.. Přední okna už mám zatmavený, ale nemohu přijít na to, jak se odělává ta klička na stahování okna na zadních dveřích..? Nějaký fígl..? šroubek jsem tam nikde nenašel... Nerad bych jí nějak zlomil špatným rvaním..
Předem děkuji za odpovědi.. :-)
Myslím, že je to stejný jako na většině jiných aut. Tedy matice pod plastovou krytkou. Střed otáčení té kličky bude mít z pohledové strany plastovou záslepku kterou musíš vyloupnout.

Nejsem teď u auta a lovím jen z paměti. Ale nevzpomínám si, že by mě tam překvapil nějakej zvláštní fígl takže to bude asi klasika tak jak jsem to popsal.
EX-FREELANDER 2.0Di - lift 2", zátěž. pruž., 29" AT/MT, polybush, CB, webasto, zahrada, HELLA, šnorchl
RRC 3.5V8 EFI MY1986 - Barnabáš ve fázi vývoje
Harley Davidson Street 750 MY2018 - custom

Petrucci
Příspěvky: 15
Registrován: 16 srp 2012 23:31
auto: Freelander Di 2000
Bydliště: Žilina

Re: Jak odělat kličky na stah oken u zad dveří..?

#3 Příspěvek od Petrucci » 30 říj 2012 14:39

Pred per tyzdnami mi na okna lepili folie takze som ich chvilu pozoroval schvalne koli kluckam ... Plastovy kryt na klucke treba trosku potiahnut k sebe a dalej ti pomozem len z toho co som videl trosku z dialky .. Viem ze tam pchali nejake haciky takze predpokladam ze klucka tam drzi primontovana na nejakych manzetach z drotu. Nejak detajlnesie som to nesledoval a presne ti to popisat neviem
Dufam ze to niekto precitaniekto kto vie zhruba o co ide a poradi ti lepsie. Kazdopadne sroby su v madle na dverach a KLUCKU TREBA POTIAHNUT K SEBE A HACIKMI POVOLIT RESPEKTIVE VYTIAHNUT NEJAKY DROT ALEBO PLIESOK NIECO AKO ZARAZKU ...
Freelander 2.0 Di 2000

Odpovědět