Disko 4

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
forever
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2017 18:02

Disko 4

#1 Příspěvek od forever » 12 říj 2017 18:16

https://www.tipcars.com/land_rover-disc ... 30467.html

Cau,zna nekdo tohoto Fesaka?Koukam po nakym uz dlouho,byl jsem na nej mrknout a docela me zarazilo ,jak hazi remenice na klice a tancuje napinak ,tj normal tohle nebo co,nema zas tak najeto aby byla spatna (bouranej nebyl)

Nebo to snad muze byt spatna dosedaci plocha na klice, jak jsem tady cetl...

Jinak jsem nahlizim dlouho a profil mam ode dneska...dik za reakce

Uživatelský avatar
DiscoDrak
Příspěvky: 423
Registrován: 12 čer 2013 14:26
tel.: 607060684
auto: DiscoII

Re: Disko 4

#2 Příspěvek od DiscoDrak » 16 říj 2017 18:19

forever píše: 12 říj 2017 18:16 https://www.tipcars.com/land_rover-disc ... 30467.html

Cau,zna nekdo tohoto Fesaka?Koukam po nakym uz dlouho,byl jsem na nej mrknout a docela me zarazilo ,jak hazi remenice na klice a tancuje napinak ,tj normal tohle nebo co,nema zas tak najeto aby byla spatna (bouranej nebyl)

Nebo to snad muze byt spatna dosedaci plocha na klice, jak jsem tady cetl...

Jinak jsem nahlizim dlouho a profil mam ode dneska...dik za reakce
Ahoj,

auto neznám, s tím ti nepomohu. Nicméně si dovolím jednu radu - pokud koukáš na auto za mega, tak si dovoluji tvrdit, že je lepší koukat přímo na LR prodejce na nějaká ojetá auta, co někdo hodil protiúčtem. Já tam našel tu svoji D4 v Roco Motor Zlín (je to rok 2010, takže byla notně levnější), nicméně mi tam právě nabídli i jednu za mega cca rok starou, která se pánovi zdála pro jeho použití moc velká a šel do Evoca.
Píšu to proto, že jsem s nimi nakonec řešil i nějaké nepříjemnosti (měla být po rozvodech a nebyla, oba jsme si i s prodejcem mysleli, že má tažné a neměla) a je to rozhodně lepší jednání než s bazarem. Postavili se tomu čelem a vyřešili to.

Jo, a ten hlavní benefit: dostal jsem zdarma model D4 1:24 pro syna.. :)

forever
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2017 18:02

Re: Disko 4

#3 Příspěvek od forever » 19 říj 2017 18:37

Jo zacinal jsem na 250k pred rokem asi,ale to auto se mne jaksi zalibilo..(po svezeni).U dealera jsem koukal v Ostrave a jinde...jenze nic co by se mne libilo,jinak jsem koukal na dalsiho v Plzni a remenice skoro to samy,napinak taky tancoval sem tam

diky!

Zamčeno