Discovery TD5/4.0v8 - už jsem koupil - vyřešeno

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Discovery TD5/4.0v8 - už jsem koupil - vyřešeno

#1 Příspěvek od Alois » 28 pro 2016 23:15

Koukám už nějakou dobu po nějakém Offu. Zároveň bych snesl i Suv, ale při současném počtu 9 aut si budu muset chvilku počkat, tam to vyřeším asi L322 po faceliftu, dodnes lituji že jsem prodal MB GL x164. Chtěl bych v této fázi hlavně něco do terénu, občas odvézt něco většího (všech normálních - větších aut, jsem zbavil :-) ).

Původně jsem uvažoval nad Cherokee 2.5td/4.0 kolem roku 2000, to klasické poslední. Ale po pročtení mnoha článků, videií na youtube a zjištění co Disco 2 umí, jelikož se mi taky líbí Def, vidím to jako ideální kombinaci - něco mezi, kdy zjistím jestli mi Land sedne. Nehledě na to, že se mi Disco 2 nějakým zvláštním způsobem líbí, víc než třeba Disco 3. Vzhledem k problémům s Tdv6 které ma 90% aut a tím že do středně těžkého terénu už to nevypadá tak ideálně, zvažuji právě D2. Zkušenosti mám s Range Rover Sport 2.7td HSE, ten se mi vždy líbil, ale auto jako takové mi před lety nic neříkalo. A bylo i docela dost tvrdé, proti GLu a vzhledem k tomu, že bylo na vzduchu.

Koukám po Discovery 2 a přemýšlím který motor. 4.6 je asi ten stejný který byl v p38, takže ten asi ne. 4.0v8 tomu zase praskají bloky, že? Td5 se zdá být rozumné až na známé problémy, které jsem si tady přečetl. A je to starý diesel, tomu jsem se vždy vyhýbal... :-) vždy jsem měl benzín krom dvou e28 524td a dvou nových BMW které jsem měla a mám. I v SUVčkách jsem měl vždy benzín.. Vlastně ještě 4.2tdi v A8, žádné problémy, jel nádherně, žralo to jako v8 benzín.

Pokud má někdo nějaký pěkný, sem s ním. Místní inzerci znám, nic zajímavého tady teď není.. Co vypadá zajímavě je tento, už jsem psal Jarysovi, tak uvidíme. Ale bude asi prodaný.

viewtopic.php?f=4&t=30975

Tento je právě ideální. Pěkný interiér a výbava, upravený do terénu... Přesně něco takového hledám..

Pokud se nic nenajde, našel jsem u nás tyto, které se mi "líbí" v nejvetší nouzi, znáte někdo toho modrého? Vypadá že by mohl být místní. Má celkem jetý intetiér, sociální výbava, vypadá že přední část je jinak modrá než ta zadní :-) mezinápravouvou uzávěrku asi nemá, že?
Jako plus vidím to, že je upravený a mohlo by to být zapsané (stk).

https://www.sbazar.cz/Vea.Kasparova/det ... -discovery

Pak je tady ještě tento - nejak z něj nejsem unešený, ale pěkná výbava, zdá se že ma i mezinápravou uzávěrku:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/land ... oFrom=list

A možná ještě tento, ten ale vypadá dost jetě:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/land ... oFrom=list

Každopádně, u nás jich moc není. Vím že hodně lidí to odsuzuje, ale osobně jsem si z PL dovezl 4 krásné auta - vyznám se tam, mluvím obstojně a bydlím kousek od hranic, tam už je výběr větší:

Tady asi ideální kombinace: 4.0v8, lpg, bez měchů, manuál. Ale taky se mi moc nelíbí, je to holota a nějaká kosmetika je vidět už na fotkách: navíc myslím nemá mezinápravový diff
https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yHOYw.html

Tady dražší, ten vypadá moc hezky:
https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yFgWP.html

A pak TD5, preferoval bych facelift, pokud by to šlo, akorát některé jsou cenově na hladině Disco3:

Tento se mi líbí asi nejvíc: má mezinápravovou uzávěrku?
http://allegro.pl/discovery-ii-td5-lift ... 31155.html

A pak tento - má mezinápravovou uzávěrku tento? Nepoznám to, podle téch nalepek:
Vím že má problémové šíbry, ale riskl bych to :-)
http://allegro.pl/discovery-ii-td5-idea ... 66854.html

A možná ještě tento, akorát už má na hrbu 300tis km (což může být lepší než ty co mají 200tis km - vím) podle fotek má webasto:
https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yBiUd.html

Ještě tento nevypadá marně, akorát má pevnostní nárazník - ten tam stejně půjde, ale nevím jestli to projde dovozovou STK..:

https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yGWPL.html

Pak pár předFL:

http://allegro.pl/discovery-ii-2-5d-7os ... 75192.html
https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yE6nf.html
https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yH6H1.html

Který mi poradíte? Požadavky jsou: stav, lepší výbava, asi určitě uzávěrka a pokud možno facelift.
Úplně dokonalé by to bylo s pevnostním nárazníkem a vyšším podvozkem.. To ze zahraničí ale padá, protože to pravdepodobně nepřihlásim..

Předem se omlouvám za možné bludy které jsem napsal, s LR moc zkušeností nemám. S Disco žádnou...
Naposledy upravil(a) Alois dne 03 led 2017 19:31, celkem upraveno 2 x.

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#2 Příspěvek od Alois » 28 pro 2016 23:25

Ještě bych si potřeboval ujasnit, jak poznám že Disco 2 má mezinápravovou uzávěrku?

Našel jsem tyto typy na fotkách:

Tento ji asi má td5 facelift
Obrázek

Tento asi taky td5 předFL
Obrázek



Tento ji nemá, že?
Obrázek

Nebo jsem úplně mimo? :-)

Uživatelský avatar
Balú
Příspěvky: 767
Registrován: 01 srp 2012 13:53
tel.: +421903775011
auto: LR DII 2003
Bydliště: Púchov

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#3 Příspěvek od Balú » 29 pro 2016 01:10

pokial niesi pri aute,tak to poznas podla polohy paky ,ktorou ovladas pridavnu prevodovku ,auta co maju uzavierku maju paku nahnutu doprava a mal by tam byt ten prvy obrazok

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#4 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 02:06

Super, děkuji... Budu se snažit mít bystré oko :wink:

EDIT: Zatím jsem našel pouze facelifty s uzávěrkou, předFL jsem viděl pouze na google.. Facelift jí má snad každý.

Ale...

Tady je to jasné, páka na pravé straně - na páce nápis diff lock

Obrázek



A tady je taky uzávěrka? Páka na pravé straně, ale klasický popisek na páce...:

Obrázek

Laci TD5
Příspěvky: 236
Registrován: 10 pro 2013 11:27
tel.: 0914166862
auto: D2
Bydliště: okres Levice

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#5 Příspěvek od Laci TD5 » 29 pro 2016 07:02

Na tejto druhej foto uzávierka neni. Ale zase to môže byť aj tak že uzávierka neni iba vyvedena do kabiny. Inak pekná diskoska o ktorú bolo starane je trebárs táto viewtopic.php?f=4&t=31333
,,Land Rover Discovery 2,,

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#6 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 08:22

Asi to tak bude... ale vtip je v tom, že před pákou je nálepka a tam je diff lock :-)

Jedná se o tento kousek. Vážně nad ním uvažuji, vychází mi nejlépe v poměru cena/výkon:

https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yBiUd.html

Obrázek
Obrázek


Tento je za cenu která převyšuje Disco3 a je to snad jediný kousek (pokud musí být na té páce diff lock - jako záruka že tam ta uzávěrka v kabině je) v současné době Čr/Pl který tu uzávěrku má a je nevytuněný (tudíž nepřihlásitelný). Nemám problém s penězma :-) ale je otázkou jestli to má smysl takto D2 zaplatit... To už má smysl koukat po D3 a to bych si koupil nějakou hezkou, do terénu bych jí netahal. Pak by nebylo od věci zvážit D4, nebo nový RR (2013+) a takto do nekonečna :-) A koupím si desáté auto.

https://www.otomoto.pl/oferta/land-rove ... yFIEp.html

Obrázek
Obrázek

Pak ji má ještě tento :-) podle interiéru je jisté že je to originál G4. To by asi mělo smysl koupit, že? :-) Jediné co mi vadí je asi to, že tomu chybí automat, který preferuji. A pak je to celkem "kolotoč" i když krásný a raritní... Na druhou stranu si to auto nechci kupovat na denní ježdění.. Uvažuji nad ním..

http://allegro.pl/show_item.php?item=66 ... 202b459c1d

Obrázek
Obrázek

A tento taky, je to tak? Pokud ano, tak na té páce to není vyznačeno.. :-) a není tak hodně zalomená na pravou stranu...

http://allegro.pl/discovery-ii-td5-lift ... 31155.html

Obrázek
Obrázek
Obrázek






Četl jsem fórum a moc jsem toho nenašel, jen možnosti dodělávek, předělání z Disco 1 atd... To že některé auta nemají vyvedený lock do kabiny. Škoda že tady není přesný popis, jak poznat to z interiéru. Probádám to :-)
Naposledy upravil(a) Alois dne 29 pro 2016 08:38, celkem upraveno 1 x.

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#7 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 08:33

Laci td5: Co se týká té od Acona.. Za ty peníze bych chtěl voňavější základ, (viz odkazy nahoře), úpravy nejsou zapsány v TP, to u nás bude problém. Jinak pěkné auto, ať to nevyzní nějak špatně. Je provedena spousta oprav a tu cenu to asi určitě má. Hledám ale něco jiného.

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2547
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#8 Příspěvek od pojir » 29 pro 2016 09:43

O zapsani se vubec neboj, zapsat pevnostni naraznik, predni ram, navijak, velky kola a prahy s naslapama je otazka patnacti stovek, mailu do helpregu a jedne navstevy uradu.

A co se tyka uzaverky mezidifu - dost aut, ktere ji maji, ji nemaji z fabriky, ale dodelavanou. A tomu odpovida to, ze muzou mit "bezuzaverkovou" hlavici male radicky a/nebo nalepku. "Uzaverkova" nalepka se navic objevovala z fabriky i v autech bez uzaverky, takze to moc neznamena. Z fotek to mnohdy spravne nepoznas, protoze proste v inzeratu neni fotka, ze ktere by sel jasne urcit uhel te radicky. Takze pokud to neni rocnik 2004, ktery to mel z vyroby vzdycky, tak je jedina jistota se primo zeptat prodejce, respektive to zajet vyzkouset :)

EDIT: kazdopadne jak poznat, ze to ma skutecne tovarni uzaverku mezidifu:
- modelovy rok 2004 (tedy vyroba od 08/2003?) ji ma vzdy
- asi od 11/2002 do 07/2003 to byla volitelna vybava, takze z teto doby to nema prakticky zadna
- pred 11/2002 se to tovarne vubec nedodavalo
- pokud to ma opravdu z tovarny, musi mit spravnou hlavici, spravnou nalepku a paku pohyblivou doprava-doleva (takze pokud je diff odemceny, paka je naklonena vyrazne vpravo)

A pokud nema ovladani, tak je (zejmena u velmi mladych a velmi starych kusu) mozne, ze pridavka uzaverku ma a chybi jen to ovladani. Pokud nechces lehce improvizovat pouzitim ovladani z D1, tak se da jednoduse (ale draze) koupit kopie toho originalniho ovladani pro D2 (oproti D1 to neni vedene prepakovanim, ale bowdenem) - napriklad tady, tady, tady. A navod, jak to pak nainstalovat, je tady.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#9 Příspěvek od habakuk » 29 pro 2016 10:16

Pokud nemáš vyloženě problém s rozpočtem koupil bych nějakej pěknej kus, jedno zda s nebo bez uzávěrky a nechal ji tam dodělat, buď levněji připojením páky nebo dražší variantou koupí repasované rozvodovky. Stejně by bylo otázkou času kdy by jsi řešil úkapy z vydřené skříně rozvodovky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Laci TD5
Příspěvky: 236
Registrován: 10 pro 2013 11:27
tel.: 0914166862
auto: D2
Bydliště: okres Levice

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#10 Příspěvek od Laci TD5 » 29 pro 2016 11:24

Hej hej myslel som si. U vás v Čechách to problém není problém je to tu na Slovensku
,,Land Rover Discovery 2,,

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#11 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 12:06

Pojir: Moc děkuji za vyčerpávající info. Teď už mi to je konečně jasné, ohledně diff locku..

Jasně, nejlepší by bylo zajet, pákou si zahýbat... Ale jet kvůli tomu 5x 400km se mi moc nechce. To už jsem párkrát zažil :evil: jak v Polsku, tak v Čr. Volat některým a ptát se, to by taky mohlo být na měsíc :-) asi to sám znáš, především s Polákama, kteří ti klidně řeknou že to tam je, přijedeš a zjistíš že to tam není. Leda každého prosit, jestli se mi vyfotí rozsvícenou kontrolku diffu na budících :-)

Polsko to byl vrak vedle vraku. Dnes to tam je sam dovoz, špatné opravené auta jako v Čr a pak krásné kousky, je to tak 50/50. Byl jsem tam pro auto 8x a 4x nějaké dovezl. Mám jedno pravidlo, nikdy žádné auto které bylo opravované/renovované v Polsku, to byl vždy masakr. Dovezené zachovalé kusy tam ale jsou a je tam obrovský výběr.

V Čr co jsem koukal jsou zajímavé tak dvě a ani jedno se mi nějak extra nelíbí.. Znáte někdo některé z nich?

Ten se mi ze začatku líbil hodně, ale vevnitř je to vybydlené, zvenku napůl lakované... Kdo ví..
https://www.sbazar.cz/Vea.Kasparova/det ... -discovery
Obrázek

https://auto.bazos.cz/inzerat/68538579/ ... -25TDi.php
Obrázek

Zvažuji jednu z těch pěknějších, šedých D2 faceliftů a nebo tu oranžovou G4. Otázka jestli za tu cenu přes 200 má smysl. Jestli mi to v budoucnu, až budu chtít prodávat, zaplatí nějaký jiný blázen, než jsem já, za starou D2. Myslím si, že originál G4 moc není, v německu jsem nenašel žádnou na prodej. Nebo jednu z těch šedých, jedna z nich má uzávěrku na jisto. Nebo počkám, jestli se něco nového neukáže.

Co se týká zápisu, klasika Stehlík, jako u Bmw... K těm věcem ale musí být doklady, ne? Aby bylo co schvalovat, to se u některých polských bojím...
Naposledy upravil(a) Alois dne 29 pro 2016 12:33, celkem upraveno 1 x.

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#12 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 12:15

Laci TD5 píše:Hej hej myslel som si. U vás v Čechách to problém není problém je to tu na Slovensku
Znám vaše KO :-) mám od vás už 4 roky krásnou Žehličku MB r129 s panorama hardtopem (prodaná nová na SK - jsem 3.majitel) a měl jsem moc pěknou Z4ku, pak 3 veterány z SK - už mám jen jeden, tam se KO neřešilo. Taková hrůza jak jsem slyšel to nebyla. Známosti to vyřešily celkem v pohodě :-) Je ale pravda že s auty žádný problém nebyl, jen špatné zápisy v TP, vše se dalo "domluvit" :grin:

Mám 3 dobré kamarády na 3 různých STK. Jenže dnes se už vše fotí, zlaté KO..

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#13 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 12:26

habakuk píše:Pokud nemáš vyloženě problém s rozpočtem koupil bych nějakej pěknej kus, jedno zda s nebo bez uzávěrky a nechal ji tam dodělat, buď levněji připojením páky nebo dražší variantou koupí repasované rozvodovky. Stejně by bylo otázkou času kdy by jsi řešil úkapy z vydřené skříně rozvodovky.
Nemám problém s rozpočtem, ale nerad utrácím zbytečně, to asi nikdo, že? :-) Víš jak to myslím, prostě za ty peníze už může být ocucaná D3 a tak to vidí náš trh. Já to tak samožrejmě neberu, to bych řešil neocucanou D3 a ne D2, ale vždy když auto kupuji, uvažuji nad tím že ho jednou třeba budu prodávat. U pár aut jsem neměl to srdce, takže třeba zbytečně, ale řeším to - jestli už +/- 200 a pak taky 200+ není za D2 trochu moc :-)

Nad upgrade jsem taky přemýšlel, ale jsem strašný originalista :-) Takže zatím přemýšlím že bych chtěl auto s CDL originál z linky, podle výpisu z Vin. Možná že se dobře vyspím, vzpamatuji se a dovezu tu nejlevnější šedou za 170tis. s webastem, no a dodělám CDL, včetně "nutné údržby" za dalších 30-50tis :-) snad ne.. Ehm.. Snad ne hned :-)

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2547
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#14 Příspěvek od pojir » 29 pro 2016 12:41

Popravde jestli chces to auto mit jako lestenku v originalnim stavu (a na nejakych silnicnich gumach), tak ta uzavera moc uzitecna nebude... V takovym pripade bych se zameril na to, at to je v dobrym stavu a co nejvyssi vybave (ACE, mechy, kozeny elektricky sedacky, vyhrivany vsecko, automat s tempomatem, dobry repraky, parkovaci senzory, powerfold zrcatka....).
Naposledy upravil(a) pojir dne 29 pro 2016 12:46, celkem upraveno 2 x.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#15 Příspěvek od habakuk » 29 pro 2016 12:44

Jasně, že chápu nikdo nerad utrácí zbytečně. Dneska bych nedal 200t kč za DII to je opravdu hodně. Ta udávaná G4 není vlastně ničím zajímavá, jen DII v oranžové barvě. Kdyby to bylo aspoň nějak nastrojený. Závoďáky měli jinou zahrádku, snorchl, naviják atd.
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#16 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 15:24

Habakuk: To jsem tak nějak potřeboval slyšet. Sice se mi líbí ty poslední modely hodně, ale budu se držet cca 150.000,- +/- autobus. Teda pravděpodobně +

Zajímavé je, že ani na mobile.de je jich celkem málo, buď už to v německu nikdo neudržuje při životě, všechny jsou na východě a vrakáčích, nebo je nechce nikdo prodávat :-)

G4: To se divím, protože ten interiér sedí... Jiná kola, zahrádka - máš pravdu, když se dívám podrobně, je jiná s osvětlením. Šnorchl má, ale ta G4 ho má jiný. Co se týká navijáku, neměla ho dle fotek na google každá. Originál to asi nebude. Děkuji za radu, to nemá smysl.
Naposledy upravil(a) Alois dne 29 pro 2016 15:41, celkem upraveno 1 x.

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#17 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 15:36

Pojir: Jj, tohle všechno by mohla mít - až na to ACE - toho se trochu bojím pokud to je hydraulika jako má třeba MB pod názvem ABC.

Taková je ta šedá s Webastem až na H/K repro a el.sedačky a bohužel asi i bez CDL. Mám v jiných autech H/K a B&O takže si to vynahradím jinde. Chci jen voňavý off road se slušnou výbavou.

Já vím že to bude znít směšně, ale dokážu si představit mít leštěnku se sadou terénních pneu, na výlety do lesa a střední terén. Možná asi pevnostní nárazník, který se dá zase demontovat, tak jako vyšší podvozek. To beru jako doplňky, nechtěla se mi dodělávat ta páka. Ale třeba to tak dopadne. Pokud něco zníčím, zníčím. Ale chtěl bych stavově voňavé, nezbastlené auto. Terenní doplňky jako bastl neberu. I pěkné může do terénu. Na denní ježdění ho primárně nechci, bude využíváno volnočasově a i do terénu.


Jinak musím poděkovat všem, líbí se mi místní všeobecná pohoda a chuť poradit. To dnes už není všude obvyklé.. Některé dotazy na notoricky známou D2 musí znít komicky :-)

Laci TD5
Příspěvky: 236
Registrován: 10 pro 2013 11:27
tel.: 0914166862
auto: D2
Bydliště: okres Levice

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#18 Příspěvek od Laci TD5 » 29 pro 2016 15:51

Ja mám verziu bez CDL ( uzávierka medzinapravoveho diffu) a myslím si že na tvoje vykendove jazdenie aké opisujes tak ti to prekážať nebude :wink:
,,Land Rover Discovery 2,,

Alois
Příspěvky: 77
Registrován: 07 srp 2010 17:06

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#19 Příspěvek od Alois » 29 pro 2016 15:59

Laci: Měl jsem Grand Cherokee 5.2v8 leštenku, měl jsem problém v středním terénu, protože němel uzávěrky. Pak jsem měl GL a ML a na skoro Suv dobré vlastnosti. Pokud mám jít do pomalé "krabice" jménem D2 :-) a chci si zároveň občas zablbnout, musím mít CDL.. :-) uvažoval jsem původně nad klasickým Jeepem Cherokee Classic kolem roku 2000. Ten právě nemá uzávěrky..

Tady to video mluví za vše, to není jeho jediné video:

https://m.youtube.com/watch?v=d2wr6edMWMg

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Koupím Discovery TD5/4.0v8 - prosím o radu

#20 Příspěvek od Acon » 29 pro 2016 18:28

Pokial ide o tú uzávierku, tak ja mám nálepku bez uzávierky no reálne tam je. Viem to, lebo ju používam ;-) a dorábal som ovládanie.
Alois píše:Laci td5: Co se týká té od Acona.. Za ty peníze bych chtěl voňavější základ, (viz odkazy nahoře), ....
Tak to je fakt, má šrámy z lesa lebo tam to auto patrí ;-) Ale z vnútra to voňavka je. Dokonca som min. rok vysával interiér tak, ťe som vymontoval sedačky a plasty a vysával a utieral prach až na plech ;-) V aute mám rád skráka čisto. Ale ja ju vlastne ani nechcem predať :Ja blb: :-) Len je nevyužitá...
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Zamčeno