BAZAR

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

BAZAR

#1 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 20:49

Takže si dovolím založit zase další ošidné téma, za které budu pranýřován. Ale ono to zase přejde a bude to SMAZÁNO a později pozměněno vyprávěním jako se to stalo s mím původním tématem které tu rozpoutalo první úpravu pravidel.
Strašně mě sere ten bordel v sekci bazaru. Je tam spousta věcí, které už dávno nejsou aktuální a majitel se neobtěžuje napsat, že jsou ke SMAZANÍ. Ale pokud se jasně ví, že ty věci nebo auta už nejsou, tak by se to snad mohlo promazat ne?

Nechci se rouhat, ale udělat akci jednorázově jako udělal LOW minule je sice hezké, ale málo platné. Nehledě na to, že u starých inzerátů dal možnost je zaktualizovat do konce listopadu, ale smazal je o hodně dřív, takže já který nechci řadit všechny inzeráty za sebe, aby tu zase nebylo zle, tak jsem o spoustu starších přišel. Ale to už je pryč. Teď k současnosti.
Co s tím?

PavelU už sem nechodí a stejně měl zakázáno mazat příspěvky pokud u nich nebylo jasně napsáno SMAZAT. A dokonce nesměl mazat ani příspěvky "problémovým lidem"

Takže už tu zase třeba řádí LukassoXP alias Lucaso007 alias současný nenápadný brutus66.
Nebo už se nemusí zase dodržovat pravidla?

A já znovu zásadně doporučuji rozdělit bazar rovnou ještě do sekcí k jednotlivým modelům aut ať je to přehlednější.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
michal-7610
Příspěvky: 205
Registrován: 25 pro 2010 11:21
tel.: 603155250
Bydliště: Pilszcz/ PL

Re: BAZAR

#2 Příspěvek od michal-7610 » 26 úno 2011 21:45

Tak kdo se o to bude starat?

Uživatelský avatar
Keram
Příspěvky: 493
Registrován: 26 říj 2008 21:41
auto: BMW
Bydliště: Rajhrad
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#3 Příspěvek od Keram » 26 úno 2011 21:45

Souhlasím s karlem, taky už jsem to navrhoval a rozdělení do sekcí by myslím dost usnadnilo uživateli práci :!: :!: :!: :idea: :idea:

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: BAZAR

#4 Příspěvek od MadTom » 26 úno 2011 21:50

Karle souhlasím, jenom si myslím, že většina lidí nezná (zapoměla) správný postup pro bazarové inzeráty a proto je po pozbytí aktuálnosti neoznačují. A mám dojem, že to nebude jenom toto označování inzerátů, ale-i další věci z pravidel, které se zapomínají.
Z mého pohledu by mohlo pomoci pravidelné masírování všech uživatelů pravidly, aby se na ně méně zapomínalo.
A druhá věc co s tím trošku souvisí je, že většina uživatelů netuší, co vlastně "správci" fóra všechno musí dělat a dělají. Tady by taky osvěta pomohla, aby odpadly některé požadavky na "správce" a ti měli víc času na ostatní činnosti. Ono to totiž, v kombinaci s občasným výletem některého ze "správců" do míst, kde se správcování nemohou věnovat, občas vypadá, že je vše dovolené a nikdo to tady "nesprávcuje".
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: BAZAR

#5 Příspěvek od cyril » 26 úno 2011 22:06

Souhlasím s Karlem a svůj inzerát na prodanou D2 označím hned na "smazat". Bordel se tady těm pár lidem co mají oprávnění hlídá dost obtížně, takže by možná nebylo od věci, kdyby ses Karle stal moderátorem a tvůrcem změn inzerce......Já pro tebe ruku klidně zvednu!! :yes

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#6 Příspěvek od low » 26 úno 2011 22:10

cyril píše: takže by možná nebylo od věci, kdyby ses Karle stal moderátorem a tvůrcem změn inzerce......Já pro tebe ruku klidně zvednu!! :yes
take by se mne libilo, kdyby Karel prilozil ruku k dilu

ad MadTom: ja uz nejsem "spravcem" - kazda sekce ma sve moderatory.

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: BAZAR

#7 Příspěvek od MadTom » 26 úno 2011 22:25

Low - to nebylo myšleno na tebe, i když jsi mě napadl první, ale na každého, kdo se o to tady bude z nějaké části starat. Každej může jet na dovolenou, nebo prostě jenom nemít na to tolik času jako obvykle. A je blbé, pokud z tohoto nepochopení, mají vznikat zbytečná nedorozumění.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#8 Příspěvek od stan » 26 úno 2011 22:29

co se taka mne, tak klidne prilozim ruku ke hlidani sekce pripominek a bazaru - nejsem prodejce, tak tam nebude stret zajmu...
nicmene nesedim u toho cely den, takze sam to urcite nedam... ale pokud nas takovych bude par, tak to dame do kupy...

jako namet na vylepsenou bych navrhl zavest urcite "hodnosti" prispevatelu a podle nich udelovat urcita privilegia...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: BAZAR

#9 Příspěvek od Dusan » 26 úno 2011 22:39

stan píše: jako namet na vylepsenou bych navrhl zavest urcite "hodnosti" prispevatelu a podle nich udelovat urcita privilegia...
No, dneska tu nekdo rikal, ze se nemusi nikomu zodpovidat a na nic odpovidat, takze bych mu pridelil hodnost "Neomezeny vladce a guru vsech guruu" :ty jeden...:

at jsme si rovni a rovnejsi
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#10 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 22:47

Mě by bazar bavil za určitých podmínek.

1) ne pokud ho budu dělat jenom sám, a nebudu moct nikam jezdit, abych nebyl za nepracujícího, jako to říkají tobě Low. To je úplná blbost jenom jeden moderátor.

2) dokud nebude bazar podle značek tak na to :moon protože to udržet přehledný je nadlidský úkol, hlavně to vede k tomu známému nešvaru to stále posouvat nahoru (topovat) aby byl člověk vidět.

3) do hlavní sekce bazar bych pak nechal inzerovat každého z místních starousedlíků co chce i nového, ale jenom z doplńků, ne klasické náhradní díly, ty jenom použité. (takže LubošM, Rosomák, Eliott a další naši místní výrobci doplňků)

4) Přidal bych sekci auta na rozebrání + zvlášť gumy + zvláśť doplňky.

Takže by to vypadalo asi následně.
V každé sekci k modelu vozu přidat podkolonku díly na prodej pouze soukromé kusové inzeráty, zádné věci typu Freelander na rozebrání apod. prostě jenom jmenovitě, nic neurčitého
Potom v bazaru by bylo klasické rozdnělení co je teď plus by přibyly zvlášť doplňky, styling a offroad vybavení + další kolonka gumy a kola + ještě auta na rozebrání, kde by se, v rámci mého uvážení, mohli realizovat, kromě mě, i prodejci typu Lukasso Landroverdílyseženu a další.

Jenže když budu já moderátorem tak si vlastně nic nekoupíte, protože kdo nebude psát i jinam než do bazaru, nebo ho nebudu znát osobně, že jezdí s LR a má k nim nějaký vztah i jinak, než že na nich vydělává peníze, tak ho budu nekompromisně mazat. :punch :muscle

Takže to bude hodně velký střet zájmů, nebo ne?

A bohužel ta nejhorší věc je, že nejsem počítačově moc zdatný, spíš bych použil opačné přirovnání. :oops:


Hawk dopsal jsem. Ale určitě si ještě na nějaké podmínky vzpomenu.

K :dance

Ad MadTom, mě je úplně jedno, že na to ty lidi kašlou a úplně je chápu. Ale když je všeobecně známo, nebo to vím já, který to hodně sleduju, že to už není aktuální, tak bych to prostě smazal, nebo přesunul do archivu, který se asi vytváří (podle slov Lowa ve vedlejším tématu)
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#11 Příspěvek od Acon » 26 úno 2011 22:54

trochu tolerancie by to chcelo. Aj low aj Karel aj ostatní majú kus pravdy a ako povedal low, po bitke je každý generál. Každá činnosť je sprevádzaná aj negatívami. Aby všetko fungovalo ako má, musí prejsť nejaký čas, musí dôjsť k nejakým výmenám názorov a tak. Demonštratívne odchody skalných členov nikomu neprospejú. Zbabrané fórum (nie toto) som už zažil a myslím, že toto má od zbabraného hodne ďaleko. Chce to len trochu trpezlivosti a ochotu komunikovať. Od všetkých strán.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#12 Příspěvek od stan » 26 úno 2011 22:54

pokud se tyka mazani prispevku, tak bych navrhoval:

prispevky urcene ke smazani zamknout (aby se do nich nedalo prispivat ani opravovat a co ja vim jeste) a presunout do specialni rubriky Archiv

Tam by budto zustaly natrvalo nebo by se po nějaké karanténě - třeba 3 měsíce - smazaly...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: BAZAR

#13 Příspěvek od RudaK » 26 úno 2011 23:00

Pište pomaleji,diť to nestačím číst :Sorry:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#14 Příspěvek od Acon » 26 úno 2011 23:03

Sláma Karel píše:Mě by bazar bavil za určitých podmínek.

1) ne pokud ho budu dělat jenom sám, a nebudu moct nikam jezdit, abych nebyl za nepracujícího, jako to říkají tobě Low. To je úplná blbost jenom jeden moderátor.

...
Ja som ešte pred touto debatou ponúkol lowovi môj voľný čas. Vo všeobecnách radách veľmi nemám do čoho pichnúť, čo sa dalo som vyčistil. Dosť práce je v sekcii Disco a v spomínanom bazáre. Takže by sme to spolu v tom bazáre nejako dobojovali. Tiež nie som extra zdatný ITečkár, ale čo to som už zvládol. Aby nedošlo k stretu záujmov, edit príspevkov Tvojich konkurentov môžeme konzultovať, alebo by som ich riešil ja. Ide len o to, aby došlo k nejakému posunu.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#15 Příspěvek od Acon » 26 úno 2011 23:04

RudaK píše:Pište pomaleji,diť to nestačím číst :Sorry:
Aspoň nikto nepíše do "Sem na celém fóru sám, to je tedy zábava" :lol:
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#16 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 23:06

stan píše:pokud se tyka mazani prispevku, tak bych navrhoval:

prispevky urcene ke smazani zamknout (aby se do nich nedalo prispivat ani opravovat a co ja vim jeste) a presunout do specialni rubriky Archiv

Tam by budto zustaly natrvalo nebo by se po nějaké karanténě - třeba 3 měsíce - smazaly...
:yes
jenom bych je tam nechal delší dobu. A šlo by to aby tam mohl připsat něco zakládajíci přispivatel a třeba se bránit?

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#17 Příspěvek od stan » 26 úno 2011 23:06

Acon píše:
Sláma Karel píše:Mě by bazar bavil za určitých podmínek.

1) ne pokud ho budu dělat jenom sám, a nebudu moct nikam jezdit, abych nebyl za nepracujícího, jako to říkají tobě Low. To je úplná blbost jenom jeden moderátor.

...
Ja som ešte pred touto debatou ponúkol lowovi môj voľný čas. Vo všeobecnách radách veľmi nemám do čoho pichnúť, čo sa dalo som vyčistil. Dosť práce je v sekcii Disco a v spomínanom bazáre. Takže by sme to spolu v tom bazáre nejako dobojovali. Tiež nie som extra zdatný ITečkár, ale čo to som už zvládol. Aby nedošlo k stretu záujmov, edit príspevkov Tvojich konkurentov môžeme konzultovať, alebo by som ich riešil ja. Ide len o to, aby došlo k nejakému posunu.
To už bychom mohli byt 3 - ja jsem sice ajťák, ale k tomuto není tahle znalost vůbec důležitá...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#18 Příspěvek od stan » 26 úno 2011 23:08

Sláma Karel píše:
stan píše:pokud se tyka mazani prispevku, tak bych navrhoval:

prispevky urcene ke smazani zamknout (aby se do nich nedalo prispivat ani opravovat a co ja vim jeste) a presunout do specialni rubriky Archiv

Tam by budto zustaly natrvalo nebo by se po nějaké karanténě - třeba 3 měsíce - smazaly...
:yes
jenom bych je tam nechal delší dobu. A šlo by to aby tam mohl připsat něco zakládajíci přispivatel a třeba se bránit?

K :dance
když by to bylo uzamčeno, tak ne... no, možná by se to dalo doprogamovat, ale to bych nerad, mohl by pak nastat problém s dalšímy upgrady fora...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
paramount2
Příspěvky: 756
Registrován: 24 dub 2010 16:19
tel.: 775958013
auto: LR DI 300, 200
Bydliště: Jihlava

Re: BAZAR

#19 Příspěvek od paramount2 » 26 úno 2011 23:27

Proč šít bazar někomu na míru? :shock: :shock:
Je to fórum, ne inzertní server...tak ať každej do bazaru píše co chce...
Přece stačí pouze jediná jednoduchá věc: inzeráty, kde není napsán měsíc příspěvek se automaticky smažou... :wink:

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#20 Příspěvek od eliott » 26 úno 2011 23:45

To nemá logiku, jsou věci, které se prodávají měsíce, než se najde kupec...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět