CAMELTROPHY.cz

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#301 Příspěvek od ALF » 10 zář 2007 08:50

DjALF píše:Myslim,ze vetsina z nas si sem na forum chodi pokecet,poradit se pokud je potreba a ziskat informace domluvit se na akcich atd. Proto jsem tu i ja.
Zdravím skorojmenovce. Tak nějak to vidím i já. Na druhou stranu,kde je taková sledovanost,jako na této stránce.Tady to žije. Jsem rád,že tato stránka je stejně úspěšná,jako další,kterou jsem nastartoval na www.4x4názory.cz s tématem Majitelé všech Land Roverů spojte se. Musím za to poděkovat i těm s jejichž obchodními názory nemohu souhlasit.Leda,že bych chtěl umřít hlady. Ale takovou radost jim neudělám.

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#302 Příspěvek od ALF » 10 zář 2007 08:58

Libor píše:ANO STARAT SE O DRUHÉ JAK,CO,KDE A ZA KOLIK JE NÁM ČESKÉMU NARODU VLASTNÍ :!:
Vidím Libore,že je tady plno obchodníků a jistě pro některé nebude problém sehnat pro Tebe podobně pěknou Camel Trophy za těch 300 tisíc kč. Já tomu ale moc nevěřím :lol: Tady už kostelní kecy nestačí.

Potapěč

#303 Příspěvek od Potapěč » 10 zář 2007 20:09

:roll: ... a taková to byla velká láska. :roll:

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

#304 Příspěvek od eliott » 10 zář 2007 21:47

Když to tak sleduju, myslím že by jste se měli pouštět spíš do takového Mihalíčka než do ALFa. ALF prodává unikát, takže cena záleží na poptávce, a nepovažuji ji za problém, neboť Camelky prostě nejsou, a bude hůř. Ale že v Berouně nabízejí např. naviják Britpart, který stojí v Paddocku (kde si ho může objednat každý) 240 liber, za 24990 Kč, to je k zamyšlení. Pánové, většina z vás by asi neinvestovala několik set tisíc do auta s tím, že ho možná někdo koupí !!!

Libor

#305 Příspěvek od Libor » 10 zář 2007 21:56

eliott píše:Když to tak sleduju, myslím že by jste se měli pouštět spíš do takového Mihalíčka než do ALFa. ALF prodává unikát, takže cena záleží na poptávce, a nepovažuji ji za problém, neboť Camelky prostě nejsou, a bude hůř. Ale že v Berouně nabízejí např. naviják Britpart, který stojí v Paddocku (kde si ho může objednat každý) 240 liber, za 24990 Kč, to je k zamyšlení. Pánové, většina z vás by asi neinvestovala několik set tisíc do auta s tím, že ho možná někdo koupí !!!
KONEČNĚ NĚKDO S ROZUMEM :wink:

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

#306 Příspěvek od eliott » 10 zář 2007 22:01

Nemám rád maloměštáky, skrblíky a remcaly :evil: :ty jeden...:

Libor

#307 Příspěvek od Libor » 10 zář 2007 22:08

eliott píše:Nemám rád maloměštáky, skrblíky a remcaly :evil: :ty jeden...:
JISTĚ JE TO MRZUTÉ CO SE TU NADĚLALI ZA KECI KOLEM ALFOVI CAMELKY.JAK JSEM PSAL MYSLEL,ŽE JE MEZI FANDY L.R,ALE......

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#308 Příspěvek od DjALF » 10 zář 2007 23:32

ALFe - skorojmenovce,mas pravdu,ze tento odkaz je vazne hodne navstevovanej a to je dobre.Je videt,ze Camelka je v porad v kurzu.
Aspon se tu neco deje :lol:

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#309 Příspěvek od ALF » 11 zář 2007 08:17

eliott píše:Když to tak sleduju, myslím že by jste se měli pouštět spíš do takového Mihalíčka než do ALFa. ALF prodává unikát, takže cena záleží na poptávce, a nepovažuji ji za problém, neboť Camelky prostě nejsou, a bude hůř. Ale že v Berouně nabízejí např. naviják Britpart, který stojí v Paddocku (kde si ho může objednat každý) 240 liber, za 24990 Kč, to je k zamyšlení. Pánové, většina z vás by asi neinvestovala několik set tisíc do auta s tím, že ho možná někdo koupí !!!
K tomuto rozumnému příspěvku připojuji odpověď na argument,který tady zazněl. Údajně na rozdíl od obchodníků nemám takové náklady na opodstatněný zisk. Tak pokud ten dotyčný(teď si nevzpomenu jméno)má volných 300 tisíc,může je investovat do velice rizikové záležitosti,jakým je auto. Já tím spokuji příjemné s užitečným. Mám peníze a auta se mi líbí.Každý normální majitel auta chce vydělat,jen jen otázkou,najdeli protistranu,která je koupí,za jeho cenu. Nechci přilévat adrenalin některým členům této osádky,ale měl jsem před Camelkou Freelandera,kterého jsem koupil za 195 tis. a teď jsem jej prodal za 249 tis. A pokud se to někomu nezdá,či nelíbí,stačí si koupit zájezd na Cubu a už se nevracet. Tam takové darebáky,přímo spekulanty, tvrdě trestají,takže se s nimi pravděpodobně nesetká. No a ještě jedna maličkost,protože většinou auto prodám do roku,platím daň z příjmu. Třeba z Freelanderu to bude z cca 60 tis.Kč. Možná tím sponzoruji ty,kteří doma přemýšlí o tom,jací jsou ti kapitalisté hajzlíci. Pro Vaši radost,čím víc vydělám,tím víc zaplatím. To zase vadí mně. Ale třeba by mi někdo navrhnul,že můžu taky do Monte Carla.

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 20
Registrován: 08 kvě 2007 07:32
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

#310 Příspěvek od Juraj » 11 zář 2007 10:50

ALFe, vobec mi nevadi, ak si na moje meno nespomenies. Vobec Ti Tvoje obchodne uspechy nezavidim, a ani ti ich nevycitam. Len som ti chcel povedat, ze takto priehladne sa to nerobi. Nijakym slovom som ta neurazil, a myslim, ze som sa ani arogantne nespraval. Alebo sa Ti zda, ze ano? Mat iny nazor bolo zakazane v dobach minulych, kam ma svojim prispevkom nepriamo posielas. Aj ja som obchodnik a zivi ma to. Len si myslim, ze cez svoje obchodne uspechy by sme si nemali podcenovat svojich potencialnych zakaznikov.
We make a living by what we get,
we make a life by what we give.
Winston Churchill

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#311 Příspěvek od ALF » 11 zář 2007 12:45

Juraj píše:ALFe, vobec mi nevadi, ak si na moje meno nespomenies. Vobec Ti Tvoje obchodne uspechy nezavidim, a ani ti ich nevycitam. Len som ti chcel povedat, ze takto priehladne sa to nerobi. Nijakym slovom som ta neurazil, a myslim, ze som sa ani arogantne nespraval. Alebo sa Ti zda, ze ano? Mat iny nazor bolo zakazane v dobach minulych, kam ma svojim prispevkom nepriamo posielas. Aj ja som obchodnik a zivi ma to. Len si myslim, ze cez svoje obchodne uspechy by sme si nemali podcenovat svojich potencialnych zakaznikov.
Vůbec nemám pocit,že bys byl arogantní,spíš se mi zdálo,že se bojíš říct svůj názor a často se omlouváš. To je jedna z nevýhod netu,že se neznáme a komunikujeme téměř anonymně. Já se třeba za kšeftaře vůbec nepovažuji už jen tím,že vše probíhá na plnou fakturu z které odvádím daň. To asi u kšeftařu moc neletí. Podníkám od r.1990 a to zejména v reklamě. Zákazník,pokud se nestydí zeptat na to,do čeho mu jinak nic není,se ode mne dozví,kde zboží beru a zná mnohdy i nákupní ceny. Tak pokud chce za stejnou cenu jako já třeba kuličkové pero,musí jich koupit min.100 tisíc ročně. a na tuto cenu se taky dostane. Co s něma udělá asi neví ani on sám. Není neslušné odpovědět za kolik nakoupím, neslušné je se na to vůbec ptát. Jedině,že by ten zvědavec chtěl sám přispět. Ne,ptá se aby mohl závidět a klevetit.

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 20
Registrován: 08 kvě 2007 07:32
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

#312 Příspěvek od Juraj » 11 zář 2007 19:39

OK, s tym suhlasim... bavme sa radsej o LR :-)
We make a living by what we get,
we make a life by what we give.
Winston Churchill

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

#313 Příspěvek od Jarys » 12 zář 2007 22:04

Jo jo... doufám, že nejsem maloměšťák, škrblík, remcal, arogantní vůl. Určitě jsem obchodník, nakoupím a prodám, to mně živí. Nějak mi vlastně vůbec nic není do tvé marže. Používám na svém zboží podstatně větší. Jen jsem chtěl vyjádřit můj názor. Zkrátka si nemyslím, že by bylo auto za tuto cenu na našem trhu prodejné, ale držím ti palce. Prodášli dobře, znamená to, že i mé auto a auto dalších fandů na fóru se drží zatím v ceně :D a to snad všichni rádi slyšíme :D
Disco mi zachránilo život

Uživatelský avatar
zbynek
Příspěvky: 822
Registrován: 01 bře 2007 21:00
tel.: 724258113
auto: DII 99
Bydliště: Děčín Czech Republik
Kontaktovat uživatele:

#314 Příspěvek od zbynek » 13 zář 2007 08:03

Haha ty Jarys to placaté auto ve tvé ikoně je už poněkud pod cenou.
Všechno má svůj čas........

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#315 Příspěvek od ALF » 13 zář 2007 08:44

Jarys píše:Jo jo... doufám, že nejsem maloměšťák, škrblík, remcal, arogantní vůl. Určitě jsem obchodník, nakoupím a prodám, to mně živí. Nějak mi vlastně vůbec nic není do tvé marže. Používám na svém zboží podstatně větší. Jen jsem chtěl vyjádřit můj názor. Zkrátka si nemyslím, že by bylo auto za tuto cenu na našem trhu prodejné, ale držím ti palce. Prodášli dobře, znamená to, že i mé auto a auto dalších fandů na fóru se drží zatím v ceně :D a to snad všichni rádi slyšíme :D
Loni v listopadu jsem prodal svou Discoveru 11/97 v perfektním stavu za 330 tis,což už byla cena podobná TD5. Kupující ani nesmlouval. Měl ve firmě už 2 Discovery a říkal,že v takovém stavu se běžně nevidí. A to se prodávaly TDi za cca 250-280 tisíc. Samozřejmě je prodaná na fakturu,tak pokud by někdo nevěřil... Podíváš li se na inzeráty na našem trhu,tak těch pár kusů v provedení Camel Trophy je nabízeno minim. kolem 400 tis.kč

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#316 Příspěvek od ALF » 13 zář 2007 08:48

Juraj píše:OK, s tym suhlasim... bavme sa radsej o LR :-)
S tím souhlasím i já,bavme se o autech. Spekulace nechme jiným.

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

Sraz

#317 Příspěvek od Miloš II » 13 zář 2007 09:21

ALF píše:
Juraj píše:OK, s tym suhlasim... bavme sa radsej o LR :-)
S tím souhlasím i já,bavme se o autech. Spekulace nechme jiným.
:idea: Tak přijeď na ten sraz vem tu Camel sebou dej ji do tomboly :lol: a bude komečně pokoj :idea: a Admin tohle téma smaže :lol: :lol: Miloš II
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz

#318 Příspěvek od ALF » 14 zář 2007 13:08

Miloš II píše:
ALF píše: S tím souhlasím i já,bavme se o autech. Spekulace nechme jiným.
:idea: Tak přijeď na ten sraz vem tu Camel sebou dej ji do tomboly :lol: a bude komečně pokoj :idea: a Admin tohle téma smaže :lol: :lol: Miloš II
OK,skočím do trafiky a koupím ne jednu,ale celou dvacítku. Jen nevím,jestli v době srazu(předpokládám,žes měl na mysli 14.-15.10.007)budu v ČR. Proto jsem se ještě na sraz neregistroval,ale rád se zúčastním,pokud nebudu v CH. Příspěvky bych nemazal,i takové názory patří k dnešní době. Asi to lidi baví,když návštěvnost dosahuje téměř 30000čtenářů. A to jsem se ještě nevyslíkl.... :lol:

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#319 Příspěvek od karel » 14 zář 2007 13:23

Určitě přijeď Alfe, vidět Camelku naživo v terénu je můj sen a do Švýcar zajedeš jindy.
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#320 Příspěvek od ALF » 16 zář 2007 08:00

karel píše:Určitě přijeď Alfe, vidět Camelku naživo v terénu je můj sen a do Švýcar zajedeš jindy.
Opravdu rád přijedu. Do CH musím jet,jakmile bude nachystaná zakázka. Stejně jako já i helvéti si potrpí na přesnost a rychlost. Ale snad to vyjde.

Odpovědět