O zlomenou poloosu

Předchůdci Defenderů a další veteráni

Moderátor: Rover

Zpráva
Autor
klika
Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2009 17:03

Re: O zlomenou poloosu

#61 Příspěvek od klika » 20 zář 2009 22:55

Zdravim všechny přítomné
Jsem majitelem LR 109 o kterém zde píšete.Včera na srazu SUCHY 2009 jsem se dozvěděl,že je po mě vyhlášeno "celostátní pátrání" a to z důvodu,že jsem na letošním ročníku ZLOMENÉ POLOOSY naboural UAZ a bez jediného slova ujel.Aspoň jak mi to bylo řečeno s dodatkem,že si mám přečíst co se o mě píše na internetu.
Velice rád bych tuto pro mne velice nepříjemnou situaci uvedl na pravou míru.
Je pravda,že jsem odřel na letošní akci stojící UAZ.Stalo se to při dojezdu na kontrolní stanoviště na Chvojnici.Jeli jsme pomalu,protože tam stalo mnoho lidí a aut a ujel nam na blátě zadek,ktery narazil do stojícího UAZ.Zastavil jsem a šel jsem se podívat co se stalo.Na UAZ byla rýha asi 20 cm.Majiteli UAZ jsem řekl jestli chce moje povinne ručení kvůli nahlášení škody pro pojišťovnu,byl dost na.....j, ale mavl rukou,že ne.Podal jsem mu ruku se svojí omluvou a zaparkovali jsme auto bokem.Pak jsme dojeli zbytek trati vrátili se Jedova a asi po hodině jsme odjeli z Jedova na Vysočinu.Po celou dobu v campu v Jedově nás nikdo kvůli nehodě nekontaktoval.Maskovany LR 109 s plachtou tam byl pouze náš a žádný jiny.
Myslím,že po České republice moc LR 109 s plachtou a vojenskou kamufláží nejezdí a na akci Zlomena poloosa jsem byl s LR již počtvrté a aktivně jezdíme i na jiné srazy i mimo ČR.Nevidím jediny důvod proč bych ujížděl když mě při tom ťuknutí vidělo minimálně 20 lidí.Osobně si myslím,že se to majiteli UAZ večer u piva rozleželo v hlavě a vypustil tuto lživou fámu.Budu kontaktovat VCC Třebíč a VCC Březnik s kontaktem na sebe aby je předaly majiteli poškozeného auta pro vyřešení formalit pro pojišťovnu.
Petr Klučka tel.603453168 mail:Klika@mybox.cz
P.S.
LANĎÁK to přežil bez nejmenšího poškození
Naposledy upravil(a) klika dne 22 zář 2009 19:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MIRAS
Příspěvky: 186
Registrován: 04 zář 2008 20:33
Bydliště: ŠTOKY

Re: O zlomenou poloosu

#62 Příspěvek od MIRAS » 21 zář 2009 07:17

MIRAS píše:Nebylo to tak žeeby letěl a neubrzdil to UAZ stál na boku a mezi ním a našim GAZEM byla ulička asi 4 -5 m no a ten pán když vjížděl do této úzké dálnice šlápl na brzdu a nejspíš mněl rychlejší zadek a ten mu utekl pravou zadní hranou na zadní blatník UAZU .Popostrčil ho asi o 20 cm odřel a prohnul blatník,ten UAZ je po kompletní repasi a vypadá fakt pěkně.Majitel z toho byl celkem rozhozenej a začal se o iniciály zajímat až po návratu do kempu.Jenže auto jsme nenašli a pořadatelé taky nic nevěděli,ale podle těchto fotek ho najdem.
Ďík.

Jak vydíš napsal jsem to skoro stejně jako ty tak jsem si nic nevymyslel.
Majitel nám řekl že jediné co jsi řekl bylo SORY a odešel si.
My jsme dole plnily zrovna ukoly a když jsme se vrátily asi za 10minut už si tam nebyl.
Dojeli jsme do jedova pozdě páč jsme měli poruchu na GAZU tak jsme jeli pomálu a mezití si asi odjel.
Kontakt na tebe majiteli pošlu snad se ti ozve uvidíme.
DÍKY
http://www.kamaradiii.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RRC 3,9 V8 ,33x12,5x15, jemně zvýšen ,nezávisle vytápěn,tel +420 603 747 008

koby
Příspěvky: 136
Registrován: 15 úno 2008 09:11

Re: O zlomenou poloosu

#63 Příspěvek od koby » 01 úno 2010 16:53

Letošní poloosa 28.5.2009 až 30.5.2009, co jsem mluvil s klukama s organizačního týmu, tak si to s Klikem vyříkali a problém byl co jsem pochopil na straně majitele UAZU, takže vše dopadlo dobře pro čest značky LR :-)

Tak kdo se všechno sejdeme? Je to na radarce: http://www.introvic.estranky.cz/stranka ... i-radarka¨ Více http://www.vcctrebic.info/

Uživatelský avatar
Martin T
Příspěvky: 815
Registrován: 24 led 2007 22:57
Bydliště: Praha

Re: O zlomenou poloosu

#64 Příspěvek od Martin T » 01 úno 2010 22:07

Já jedu!

koby
Příspěvky: 136
Registrován: 15 úno 2008 09:11

Re: O zlomenou poloosu

#65 Příspěvek od koby » 02 úno 2010 08:33

Olda pojede určitě taky, tak si tam zase uděláme kolonku LR :-)

Uživatelský avatar
Old Black
Příspěvky: 746
Registrován: 07 čer 2008 21:08
tel.: +420 736 626 161
auto: SI, SIII
Bydliště: Bělizna, Pucov
Kontaktovat uživatele:

Re: O zlomenou poloosu

#66 Příspěvek od Old Black » 02 úno 2010 10:42

Jásný, asi budu muset sponorovat, páč jsem moc mladý!
Designové a průmyslové podlahy: http://www.profimat.cz

Odpovědět