Jak je to s díly na SI?

Předchůdci Defenderů a další veteráni

Moderátor: Rover

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak je to s díly na SI?

#61 Příspěvek od cyril » 14 srp 2011 10:07

Vyměněný motor a nápravy z S2. To jste mi s Krytenem říkali - moc si to po tom Cideru nepamatuji ale budiž. To je věc, se kterou jsem ochoten já i Michal žít.
Ne však s tím, že auto je tak zásadně nabourané, má převodovku z S2, křivý rám na výměnu, cross member z dvojky, jeden blatník z 88, druhý z 86, kapotu z 88 atd, což jste mi zatajili. Jestli vědomě nebo ne, je dnes jedno, byl jsem však uveden v omyl. Jak to případně správně právně vyložit bude již možná práce pro někho jiného. Jakou roli v tom hrál Jakub nevím, možná mi to vysvětlí. Tak nějak mu pořád věřím. Takhle zbastlený, ale hlavně nabouraný auto by měl poznat každej, kterej v tomto oboru trochu dělá. U této S1 na to ale jako zázrakem přišel Michal, povoláním geodet...a to je zarážející.
Píšeš Luboši, že jsi tyto skutečnosti nevěděl. Když to teď tedy konečně víš, jak se zachováš? Jako autohandlíř-bazarista, který dává záruku na ojetinu 10metrů od bazaru a při případné reklamaci si vypíná telefon, posílá zákazníka "někam", nebo se díky českému bezzubému soudnímu systému klidně soudí? Nebo naopak...jako čestný člověk, který ví, že tímto jednáním, třebas i nevědomě tak zásadně poškodil kupujícího?

Proto se tě zde na tomto fóru ptám, jestli jsi ochoten:
1. Vzít si auto zpátky a vrátit kupní cenu (samozřejmě ti jej tam nechám dopravit)
2. Vrátit část kupní ceny a tím dorovnat prodejní cenu na cenu běžnou za podobný stav. (Michal mi bohužel díky zmiňovaným skutečnostem veze auto zpět do Prostějova).

Tak jsem zvědav jak se zachováš... ty nevinnej a čestnej hrdino!
Naposledy upravil(a) cyril dne 14 srp 2011 10:39, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s díly na SI?

#62 Příspěvek od Zanzibar » 14 srp 2011 10:13

Takže nakonec za všechno může "můj" Cider ?? Tak to je nespravedlnost !! :lol: :lol: :mrgreen:
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak je to s díly na SI?

#63 Příspěvek od cyril » 14 srp 2011 10:18

Zanzibar píše:Takže nakonec za všechno může "můj" Cider ?? Tak to je nespravedlnost !! :lol: :lol: :mrgreen:
Ne :mrgreen:
Žádnej strach...na ten se to jenom svádí. :Pohoda:
P.s. A jen pro upřesnění. Auto jsem nikdy před nákupem neviděl. Poprvé jsem jej na vlastní oči viděl až při nakládce u Meškyho v Třeboni. A to byla chyba!

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: Jak je to s díly na SI?

#64 Příspěvek od throtlle » 14 srp 2011 16:17

jestli tomu dobře rozumim, tak Cyril koupil před rokem od Luboše auto a ted po roce zjistil že je bouraný a poskládaný z neorigo dílů?
ten Cyril kerej na svejch stránkách vesele inzeruje testaci historických vozidel a dále "Nově nabízíme kontrolu Vašeho terénního vozu Land Rover pomocí diagnostiky a po dohodě i drobný servis na těchto vozech."? a Cyril, kerej ma 9x LR, ted chce eště rozbít hubu Lubošovy?
:chuckle je tady víc klaunů než sem si myslel :chuckle
Honza

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: Jak je to s díly na SI?

#65 Příspěvek od kryten » 14 srp 2011 17:02

Pánové,po týdnu v UK se nestačím divit,tady je to drsnější než Riots in London... :sad

1.
Cyril auto viděl na Worshop Meetu v Bělči,kde jsem mu sdělil všechny informace,včetně toho,co na autě není původní a co je špatně.
Poté mu bylo dovezeno k Meškymu do Třeboně v rámci vytěžovací jízdy,kdy jsem si k němu jel pro RRC.
2.
Na prodeji auta jsem neměl žádný prospěch,vzal jsem ho na dvůr Libošovi na prodej z přátelských důvodů.
Znovu opakuji,že veškeré informace,o autě jsem Cyrilovi sdělil,včetně toho,co je na něm špatně a nepůvodní.
3.
Každý kupující si má možnost koupi dobře rozmyslet a zhodnotit výhodnost své investice.
Po více než roce začít řešit a nevybíravě napadat Luboše,mi nepřijde správné.
To už jsem ti ale Cyrile všechno řekl při našem konfernčním hovoru s Lubošem.

Stejně jako nemá smysl rozebírat cenu auta,ceny jsou různé,jak u nás,tak v Evropě a UK.To je věc nabídky a poptávky.

To je všechno,co k tomu chci říct,nebudu už dále reagovat,ať si udělá názor každý sám...
k.

Uživatelský avatar
mikihran
Příspěvky: 464
Registrován: 18 lis 2008 19:21
tel.: 777029160
Bydliště: Dolní Těšice

Re: Jak je to s díly na SI?

#66 Příspěvek od mikihran » 14 srp 2011 19:35

Chlapi neblázněte,dejte to k ledu,už tady jedno divadlo Eliot versus Pidubi,nebo jak se jmenoval bylo,k ničemu to nevedlo,zveřejnění této diskuze nemá nikdy vítěze.Už jsme myslím všichni v životě prodělali víc peněz,než je úlet na nějakém autě a láska k Seriím je jak láska k drahé prostitutce :D .Cáluješ,cáluješ , nevíš proč a výsledek ohodnotíš stejně jenom ty sám. :Pohoda:

Uživatelský avatar
psmrz
Příspěvky: 508
Registrován: 13 kvě 2010 19:35
tel.: 603109678

Re: Jak je to s díly na SI?

#67 Příspěvek od psmrz » 14 srp 2011 20:30

mikihran píše:.... láska k Seriím je jak láska k drahé prostitutce :D .Cáluješ,cáluješ , nevíš proč a výsledek ohodnotíš stejně jenom ty sám. :Pohoda:
:yes
Problem ?
No, Land Rover

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Jak je to s díly na SI?

#68 Příspěvek od cyril » 14 srp 2011 21:24

mikihran píše:Chlapi neblázněte,dejte to k ledu,už tady jedno divadlo Eliot versus Pidubi,nebo jak se jmenoval bylo,k ničemu to nevedlo,zveřejnění této diskuze nemá nikdy vítěze.Už jsme myslím všichni v životě prodělali víc peněz,než je úlet na nějakém autě a láska k Seriím je jak láska k drahé prostitutce :D .Cáluješ,cáluješ , nevíš proč a výsledek ohodnotíš stejně jenom ty sám. :Pohoda:
Máš pravdu. Seru na to. :Pohoda: Jsem zase o něco chytřejší. Land Rovery za to nemůžou a i když jsem už docela starej, je vidět, že mě ještě stále leccos dokáže překvapit...... :Ja blb: :chuckle :drink :coffee :hmm:

Odpovědět