neznáte někdo tuhle serii 3

Předchůdci Defenderů a další veteráni

Moderátor: Rover

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepis
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2010 10:01

neznáte někdo tuhle serii 3

#1 Příspěvek od stepis » 12 úno 2011 20:21

chlapi prosím o radu v úterý bych měl ject pro tohohle krasavce nevíte někdo o něm nebyl jste se někdo na něj podívat?Abych tam nepřijel a nebyla to nějaká past http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Land rover Defender 110 EX ARMY LHD výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem

omar
Příspěvky: 2715
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#2 Příspěvek od omar » 12 úno 2011 21:07

nevim jak jsi na tom s nemcinou,ale pise ze papiry si bude muset zaridit kupujici,vlepsim pripade je kolonka majitelu plna v tom horsim a pravdepodobnejsim k tomu nejsou papiry

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#3 Příspěvek od cyril » 12 úno 2011 21:21

stammt ursprünglich aus militär,langer radstand,,linkslenker,fahrzeugbrief muss neu gemacht werden vom kaüfer,läuft allrad geht auch,grosse lichtmaschiene war funkwagen und irgenwas mit infarot,ist ein schalter drin.fahrzeug für kenner dieser szene,by1978,hat rost
Pochází od vojáků, dlouhý rozvor (v němčině znamená i dlouhý rozchod), LHD, techničák si musí kupec vyřídit sám, náhon na všechna kola funguje rovněž, silnější alternátor - byl to vysílací vůz a měl něco společného i s infračerveným něčím....je tam na to vypínač. Auto pro znalce této scény, rok 1978, je rezatej.
Tolik k textu inzerátu. Techničák pokud sedí rok výroby a auto není mladší než rok 1985 pro testaci HV a přidělení veteránský značky nepotřebuješ. Pokud prodejce přiznal, že je auto rezatý, tak se připrav na opravu. Jestli takový auto ale chceš, tak do něj běž. Určitě je to dobrá škola života. Já bych ho nebral, už jsem docela vyléčenej. Když něco opravovat, tak radši starší a vzácnější kus.
Zdar cyril.

Uživatelský avatar
stepis
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2010 10:01

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#4 Příspěvek od stepis » 12 úno 2011 21:27

cyril píše:stammt ursprünglich aus militär,langer radstand,,linkslenker,fahrzeugbrief muss neu gemacht werden vom kaüfer,läuft allrad geht auch,grosse lichtmaschiene war funkwagen und irgenwas mit infarot,ist ein schalter drin.fahrzeug für kenner dieser szene,by1978,hat rost
Pochází od vojáků, dlouhý rozvor (v němčině znamená i dlouhý rozchod), LHD, techničák si musí kupec vyřídit sám, náhon na všechna kola funguje rovněž, silnější alternátor - byl to vysílací vůz a měl něco společného i s infračerveným něčím....je tam na to vypínač. Auto pro znalce této scény, rok 1978, je rezatej.
Tolik k textu inzerátu. Techničák pokud sedí rok výroby a auto není mladší než rok 1985 pro testaci HV a přidělení veteránský značky nepotřebuješ. Pokud prodejce přiznal, že je auto rezatý, tak se připrav na opravu. Jestli takový auto ale chceš, tak do něj běž. Určitě je to dobrá škola života. Já bych ho nebral, už jsem docela vyléčenej. Když něco opravovat, tak radši starší a vzácnější kus.
Zdar cyril.
díky za info hlavně aby nebyl rám k.o a co ta plachta dala by se koupit nová? Tahle už to má za sebou
Land rover Defender 110 EX ARMY LHD výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#5 Příspěvek od Allik » 18 úno 2011 15:55

na vojenský auto nevypada vubec spatne, povrchova koroze je normalni a vypada velmi zachovale, je to otazka vkusu, protoze vojensky auto, co neni omlaceny a natreny nekolika vrstvama barev neni autenticke...rozhodne s tim bude mene prace a levnejsi nez neco mega stareho, na co nesezenes polovinu dilu novych, tohle se opravuje snadneji nez S. Favorit :D
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
tulda
Příspěvky: 425
Registrován: 08 črc 2007 21:55
Bydliště: Polička

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#6 Příspěvek od tulda » 18 úno 2011 15:59

tohle se opravuje snadneji nez S. Favorit :D
Tahle věta je to co potřebuji slyšet, protože mám rád auta vrtací - taková co se v nich můžu vrtat.
Zatím mám Land Rover jen v hlavě, ale nákaza je to značná !

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#7 Příspěvek od Allik » 18 úno 2011 16:03

poté, co jsem se pred 10 lety vyskolil na dvanactsettrosce, tak je tohle pro me jako bych presel jen na vyssi model :D nemuzu srovnavat kvalitu a tak, to je jina pohadka ale na opravy je to skoro to samy

jinak plachta neni problem koupit, kolikrat takto vypada, protoze je natrena kamuflazi a kdyz se odroli barva, tak vypada jako plesniva a od mechu a pritom ji nic neni
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
stepis
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2010 10:01

Re: neznáte někdo tuhle serii 3

#8 Příspěvek od stepis » 18 úno 2011 17:38

Allik píše:poté, co jsem se pred 10 lety vyskolil na dvanactsettrosce, tak je tohle pro me jako bych presel jen na vyssi model :D nemuzu srovnavat kvalitu a tak, to je jina pohadka ale na opravy je to skoro to samy

jinak plachta neni problem koupit, kolikrat takto vypada, protoze je natrena kamuflazi a kdyz se odroli barva, tak vypada jako plesniva a od mechu a pritom ji nic neni
tak jsem tam byl tento Land Rover měl totálně schnilý rám ale totálně to jsem ještě neviděl na štěstí jsem měl ještě jednoho Defendra 90 2.5 diesel v Holandsku vyhlídnutého tak jsem tam hned pro něj zajel a už je doma je pěknej tak že spokojenost dám sem foto
Land rover Defender 110 EX ARMY LHD výkonnost vozidla není závislá jen na počtu koní nýbrž na stupni porozumění mezi člověkem a vozidlem

Odpovědět