Land Rover dedko/military klub?

Předchůdci Defenderů a další veteráni

Moderátor: Rover

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
yorkin
Příspěvky: 625
Registrován: 10 říj 2007 17:21
tel.: 723 954967 (jen sms)
auto: pár mám...
Bydliště: Praha-Vinohrady/Pohoří-Skalsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#21 Příspěvek od yorkin » 19 zář 2010 20:07

Pár návrhů k programu bez ambicí na kompletnost a s náhodným pořadím:
1) Analýza potenciální členské základny + plán na její oslovení (vč. definice záběru klubu. Interní marketing - přeci jen dědkařů v ČR není tolik a naprostá většina se nejspíš zná alespoň od vidění. Nejspíš ale všichni nechodí na forum a když náhodou chodí, možná tu nebyli v posledních pár dnech, co tu běží tohle téma. Užitečné by jistě bylo i určení pár lidí-skutečných odborníků z naší LR komunity, kteří by byli výrazně užiteční)
2) Vymezení úkolů klubu (rozpracovaný přehled, který sem už dával Allik v prvním příspěvku, ale doplněný o to, co se dá začít dělat hned, co v nejbližších měsících a co se musí nechat na dobu, kdy budou stovky členů a miliony na účtu 8) )
3) Právně-organizační záležitosti (vč. timingu jednotlivých kroků)
4) Marketingový plán (externí marketing vč. plánu účasti klubu na různých classic car akcích, prezentace na specializovaných webech, možnosti navázání partnerství s prodejci dílů a doplňků)
5) a na něj navázaný Finanční plán (vč. analýzy fundraisingových možností)
-a samozřejmě rozdělení úkolů vč. termínu splnění
exLR Discovery I 300Tdi, exLR SIII 88, exLR SIIA 88 STW, exRRS 4.2 S/C, exRRC 4.2 LSE, exRR TDV8 3.6

Uživatelský avatar
Land Jirka
Příspěvky: 3470
Registrován: 29 lis 2006 18:40
tel.: +420731913431
auto: Land Rover
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#22 Příspěvek od Land Jirka » 19 zář 2010 21:29

Allik píše:ja sem členem KVH Praha a KVHV Zdice a nevidim duvod proc k tomu nepridat jeste Land Rover Series Klub :sun , jelikoz zadny obdobny spolek neexistuje a existujici bud absolutne neuznavaji Land Rover (GAZ. UAZ a pod.) nebo se jim nehodim do kramu (WW2)

jinak pocitam tedy se seslosti ve ctvrtek 23., meli bychom si zde pripravit nejake body k projednani, at nejdeme s prazdnym papirem a mame uz pripraveny nejaky navrhy

to Land Jirka: tak muzes hlasovat na dalku :D vytvorime hotline do Boskovic
budu se těšit :)
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#23 Příspěvek od Allik » 19 zář 2010 22:42

yorkin píše:Pár návrhů k programu bez ambicí na kompletnost a s náhodným pořadím:
1) Analýza potenciální členské základny + plán na její oslovení (vč. definice záběru klubu. Interní marketing - přeci jen dědkařů v ČR není tolik a naprostá většina se nejspíš zná alespoň od vidění. Nejspíš ale všichni nechodí na forum a když náhodou chodí, možná tu nebyli v posledních pár dnech, co tu běží tohle téma. Užitečné by jistě bylo i určení pár lidí-skutečných odborníků z naší LR komunity, kteří by byli výrazně užiteční)
2) Vymezení úkolů klubu (rozpracovaný přehled, který sem už dával Allik v prvním příspěvku, ale doplněný o to, co se dá začít dělat hned, co v nejbližších měsících a co se musí nechat na dobu, kdy budou stovky členů a miliony na účtu 8) )
3) Právně-organizační záležitosti (vč. timingu jednotlivých kroků)
4) Marketingový plán (externí marketing vč. plánu účasti klubu na různých classic car akcích, prezentace na specializovaných webech, možnosti navázání partnerství s prodejci dílů a doplňků)
5) a na něj navázaný Finanční plán (vč. analýzy fundraisingových možností)
-a samozřejmě rozdělení úkolů vč. termínu splnění
myslim, ze k tomu neni moc co dodat a beru to jako oficialni body programu schuze (+ dalsi potencionalni, ktere nekdo navrhne)
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
Martin T
Příspěvky: 815
Registrován: 24 led 2007 22:57
Bydliště: Praha

Re: Land Rover dedko/military klub?

#24 Příspěvek od Martin T » 20 zář 2010 11:42

Ve čtvrtek odpoledne se mohu zúčastnit.

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Land Rover dedko/military klub?

#25 Příspěvek od Rover » 20 zář 2010 12:05

Samozřejmě to je chvályhodná iniciativa..., i když v českých podmínkách jsem kapánek skeptický...

Jsem členem britských LRSOC a S2C, které fungují myslím jako s.r.o., členské příspěvky jsou kolem 1200,-Kč (v přepočtu) ročně, vše funguje perfektně, první klub má shop na díly a luxusní časopis (fakt špičkový), druhý klub má časopis + členové mají slevy na nákup ND u různých prodejců, slevy na pozink. chassis, slevy na pojištění, atd. Takhle to je fajn. Oba kluby mají valné hromady, představenstvo, prostě není to žádné sranda..., na druhou stranu mají tisíce členů.

U nás je otázkou jak to pojmout, obávám se, že takovéto peníze bude ochotný zaplatit málokdo, pokud ano musí za ně něco dostat..., třeba taky časopis, nicméně při počtu členů třeba 10-20 lidí za to žádný časopis nikdo nepořídí (můžu ho dělat třeba já za režii, ale stejně...).

Obávám, že aby klub fungoval musí to dělat dobrovolníci, kteří na to musejí mít poměrně značné množství volného času... Já třeba funguju tak, že mně občas někdo zavolá, že slyšel co mám za auta a že se okolo LR motám dlouho, atd., a že by potřeboval poradit s tím a s tím, takovým lidem strašně rád poradím..., ale že bych se někde veřejně exponoval s nějakou iniciativou a investoval do toho pravidelně nějaký čas, to se bojím, že na to prostě nemám čas a ani energii...

Co se mně týče jsem ochotný pomoci s grafickýma věcma, tiskem, P.R., + třeba nějaká poradna co se týče historie civilních LR...

To jen tak poměrně stručně...
Country boy...

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#26 Příspěvek od Allik » 20 zář 2010 13:21

:D souhlasim s jistou skepsi, ale dokud to nezkusime, tak nemuzeme rict, ze to nejde, nebo nejde na zrovna urovni UK, ale kazdopadne kazde i skromne oficialni sdruzeni majitelu techto vozidel je pocin hodny metalu
uvedom me si jednu vec, sve kluby maji Trabantisti, Velorexari, DDRaci, skodovkari z jedne strany a Jaguaristi, Mercedesari z druhe strany pole, tak proc chybi nam? vlastni organizaci povazuju za zaklad dalsiho rozvoje dedkohnuti v CR, protoze uz nas neni par blaznu jako pred lety a nekteri si i pamatuji, ze krytak vzdycky neopravoval jen hlinikove milacky

ohledne casopisu neni problem ho pro malou komunitu vydavat i v elektronicke podobe a prispevek i 1200 rocne (ne ze bych ho prosazoval, nebo navrhoval) mi prijde pri pohledu na ruzne dalsi aktivity jako drobne, pokud budou investovany kvalitne
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
Gobey
Příspěvky: 1674
Registrován: 26 zář 2007 23:48
tel.: +420603440581
auto: Defender
Bydliště: Pchery
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#27 Příspěvek od Gobey » 20 zář 2010 16:28

sice spoustě těch cizích slov nerozumím :), ale asi je tím míněno - co, kdo, kdy a za kolik :D Ve čtvrtek můžu a budu se těšit, jenom budu muset vypadnout nejpozději v 8 hod. Na Jiřího z Poděbrad se dá jít i někam do hospody, abychom neobsazovali Yorkinův byt - např. zde: http://www.uruzovehosadu.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Varianta občanského sdružení je asi nejlepší, budeme mít IČ, což ale znamená zajištění nějaké administravity a s tím spojených nákladů, ne moc, ale něco to bude stát.

Už jsem také pár stanov občanského sdružení za život napsal, tak se na to s Yorkinem můžeme vrhnout, bude - li všeobecná vůle jít tímto směrem.

Pokusím se nastínit strukturu k diskuzi:

1. předseda + místopředseda?
2. rada klubu - max 5 lidí podle celkového počtu členů
3. členská základna

K jednotlivým funkcím:

ad 1. Předseda
- zastupuje klub navenek
- volený členskou základnou

ad 2. Rada klubu
- poradní orgán předsedy
- zastupují předsedu
- funkci rady můžou plnit místopředsedové (a)

ad 3. Členská základna
- volí ad 1 a ad 2
- čas od času by se měla setkat na schůzi


Roverovu skepsi chápu a částečně jí sdílím. Na druhou stranu v klubu, kde již jsem se nám podařilo sehnat zdarma nějaké asistenční karty apod. Vždy záleží na předsedovi :)

Osobně funkci klubu vidím v tom, že jednou za rok se udělá klubový sraz - třeba jako součást již zavedených srazů nebo úplně nový, budeme mít klubovou nálepku a triko. Když někdo vyjedná nějakou výhodu pro klub, je to jenom ta třešnička na dortu.

H.
Svobodný advokát, potápěč a definitivně rozpolcená osobnost-vezmu to podle stáří: Jeep Willys MB SAS, Jawa 350 sidecar, Jaguar Daimler XJ6C 4.2l, LR SIII Lightweight, LR Defender Td4 110 & 90-volanty a řídítka na všech stranách. http://www.onheiser.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gobey
Příspěvky: 1674
Registrován: 26 zář 2007 23:48
tel.: +420603440581
auto: Defender
Bydliště: Pchery
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#28 Příspěvek od Gobey » 20 zář 2010 16:30

Allik píše:.......... a nekteri si i pamatuji, ze krytak vzdycky neopravoval jen hlinikove milacky.............
To je určitě pomluva. Krytak nikdy, to ne, to by neudělal .... :twisted:
Svobodný advokát, potápěč a definitivně rozpolcená osobnost-vezmu to podle stáří: Jeep Willys MB SAS, Jawa 350 sidecar, Jaguar Daimler XJ6C 4.2l, LR SIII Lightweight, LR Defender Td4 110 & 90-volanty a řídítka na všech stranách. http://www.onheiser.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomas K (tkala)
Příspěvky: 1172
Registrován: 09 zář 2009 14:25

Re: Land Rover dedko/military klub?

#29 Příspěvek od Tomas K (tkala) » 20 zář 2010 17:21

Tak chlapi kdy a kde? :-)

Tom

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#30 Příspěvek od Allik » 20 zář 2010 17:37

to zalezi na tom, jak ma Yorkin velky byt, na druhou stranu takovyhle veci se projednavaj lepe v soukromi a v klidu, leda by byl salonek
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Land Rover dedko/military klub?

#31 Příspěvek od cyril » 20 zář 2010 18:50

Nápadu založit tento klub fandím- Nebudu sice asi nikdy příznivcem (nemyslím to pejorativně) "vojáčkování", ale dědci bez rozdílu barev a výzbroje by si něco podobného v Česku zasloužili. Žel na druhé straně sdílím pohled na realitu, kterou trefně popsal Rover. Jsem členem podobné partičky - občanského sdružení http://www.boxermorava.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; a musím přiznat, že dodržet stanovy, které nám při vzniku neustále mimisterstvo připomínkovalo-vracelo je někdy opruz.....i když jsem pochopil, že o tento bod se postarají místní vzdělanci... :yes
Zde výběr bodíků, bez kterých to v případě zakládání klubu asi nepůjde. Některé věci se dají ošetřit dodatečnou změnou stanov (odhlasovaných V.Hromadou), což jsme taky udělali.
2x za rok Výkonná rada + zápis
1x ročně Valná hromada + zápis
1x za 2 roky volby ( Výkonná Rada pak mezi sebou volí předsedu a místopředsedu) opět zápis.
Zajištění klubových webových stránek + domény, která je zpravidla registrována na jednoho člověka-zřizovatele (a ten když z klubu třeba z časových důvodů odejde, téměř není nástroj, jak komunikovat ...třeba o prodloužení platnosti domény u Forpsi nebo hostingu - zažil jsem na vlastní kůži.. :Ale fuuj:)
Účetní závěrka a s tím spojené kontroly na příslušném Finančním úřadě..
vedení účetnictví, klubová pokladna, bankovní účet (opět to odnese dobrovolník (ci), kteří budou mít dispoziční práva)
No a samozřejmě neustálý boj o zajímavou a poutavou činnost klubu, která by měla za peníze zaplacené formou členských příspěvků a případným výtěžkem např. z klubových srazů členům nabídnout i něco jiného, než pouze fotku v členské sekci a plastovou průkazku. A to je někdy těžké.
Remcalové se najdou vždy a všude a to dokáže lidem, kteří se snaží ve svých volných chvílích a často i na vlastní náklady pro klub něco dělat docela zkazit náladu. Všechny tyto a podobné aktivity jsou zpravidla na úkor rodin obětavců, což ne vždy baví každého delší dobu.
Každopádně ale však za sebe říkám ano. Jen si neumím představit, jak bych mohl být klubu prospěšný. Z Prostějova se to blbě stíhá... :whew .
Takže držím palce. Výška členského příspěvku myslím bude minimálně zpočátku stačit tak na účetnictví, chod webu a možná nějaké kolky.... :Pohoda:
Jo a nedělejte ustavující schůzi v hospodě. Radši v tom bytě. Nebo druhej den nebudete vědět, kdo si vzal co na starosti... :mrgreen:

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: Land Rover dedko/military klub?

#32 Příspěvek od kryten » 20 zář 2010 19:55

Gobey píše:
Allik píše:.......... a nekteri si i pamatuji, ze krytak vzdycky neopravoval jen hlinikove milacky.............
To je určitě pomluva. Krytak nikdy, to ne, to by neudělal .... :twisted:
Kryťák se nebude nikdy tajit tím,že např.teď má dílnu plnou plechových a krásných kočiček... :nod
Přimlouvám se za čtvrteční sraz někde v salonku příjemné restaurace,ať neokupujeme yorkinův byt a můžeme se u toho pěkně navečeřet :Pohoda:.Ostatně,na lačno bych byl nervozní :mrgreen:
Myslím že většina z nás bude stejně vozem a tak nemůžeme pít a tak si budeme druhý den všechno pamatovat :wink:
k.

Uživatelský avatar
yorkin
Příspěvky: 625
Registrován: 10 říj 2007 17:21
tel.: 723 954967 (jen sms)
auto: pár mám...
Bydliště: Praha-Vinohrady/Pohoří-Skalsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#33 Příspěvek od yorkin » 20 zář 2010 20:18

Jsem rád, že se diskuse docela rozproudila :-). Do bytu (přesněji obýváku ;-)) se mi empiricky vejde zhruba 15 lidí, pokud by bylo zájemců o účast znatelně víc (z čehož bych byl příjemně překvapený), není problém to udělat jinde.
Na Růžový sad si moc nepotrpím, navíc tam bývá dost lidí, navrhoval bych spíš Greenz http://www.greenz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; na Slezské, kde solidně vaří a bývá tam klid. Důvody ke skepsi samozřejmě existují, nicméně "kdo se bojí, nesmí do lesa", přinejhorším se za rok někde potkáme, zjistíme, že takhle to nemá cenu, o.s. rozpustíme, účet zrušíme a půjdeme každý po svém. Nějaké ty stanovy občanského sdružení už jsem též řešil, myslím, že když se shodneme (ne nutně ve čtvrtek) na nějakých technických aspektech, nebude to problém. Bude třeba vyřešit vedení účetnictví, ale to snad též nějak dohromady dáme :-).
Zásadní zdroj optimismu pro mně je diskuse o tom, jak zorganizovat BBW při stále rostoucím počtu účastníků... Snad už jsme ve fázi, kdy tu je dostatek lidí, z nichž se může rekrutovat tvrdé jádro dědkovského klubu.
exLR Discovery I 300Tdi, exLR SIII 88, exLR SIIA 88 STW, exRRS 4.2 S/C, exRRC 4.2 LSE, exRR TDV8 3.6

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Land Rover dedko/military klub?

#34 Příspěvek od Rover » 20 zář 2010 20:46

Co se tyka BBW by asi bylo docela vhodne do diskuze zapojit i Honzu Hyrmana jakozto otce cele akce.

Pokud by BBW a dalsi akce zajistoval nejaky subjekt, myslim tim klub, smerovalo by to k tomu, ze by ucast na srazu byla placena, tak jak to je na klubovych srazech v Anglii, kde se neplati uplne malo a castka byva probirana v pomerne bourlivych diskuzich a vznikaji kolem toho docela i emoce.

Tohle pisu jen jako poznamku, jsme v Cechach a jak se do neceho zamotaji penize tak je dusmo... vzpomente jak se nam rozhadalo forum kdyz si Mopadzi a spol zalozil eshop.

Vubec nechci nekoho demotivovat, jen jsem uz na stara kolena tak trochu skeptik... a znam lidi...

Co se mne tyce tak treba za ucast na BBW moc rad zaplatim...
Country boy...

Uživatelský avatar
yorkin
Příspěvky: 625
Registrován: 10 říj 2007 17:21
tel.: 723 954967 (jen sms)
auto: pár mám...
Bydliště: Praha-Vinohrady/Pohoří-Skalsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#35 Příspěvek od yorkin » 20 zář 2010 21:11

Rover píše:Co se tyka BBW by asi bylo docela vhodne do diskuze zapojit i Honzu Hyrmana jakozto otce cele akce.
Velmi správná poznámka - někdo, kdo zná jeho mobil, by mu mohl zavolat a na čtvrtek pozvat (prosím :-)).
Rover píše: Co se mne tyce tak treba za ucast na BBW moc rad zaplatim...
Zatím jsem sice na žádném nebyl, ale vyprávění a fotky mě přesvědčují, že to byla veliká chyba... Ano, diskuse samozřejmě jsou poměrně intenzivní i v rámci českých klubů, které na svých akcích vybírají dojezdné, ale tak to prostě je - dokud na sraz dorazilo pět lidí, dal se organizovat jedním člověkem s minimálními náklady, pokud dorazí lidí padesát, už je to problém, navíc se objeví požadavky na program atd...
Provozování LR samo o sobě není úplně levná legrace, navíc klub zaměřený čistě historicky bude logicky cílený na skupinu lidí, kteří si můžou dovolit utratit x peněz za auto, které nebude sloužit ničemu jinému, než pro radost, což by mohlo napomoci pozitivnímu přijetí nesymbolických členských příspěvků.
exLR Discovery I 300Tdi, exLR SIII 88, exLR SIIA 88 STW, exRRS 4.2 S/C, exRRC 4.2 LSE, exRR TDV8 3.6

Dzon
Příspěvky: 10
Registrován: 18 led 2010 22:51
auto: LW 1974 hardtop

Re: Land Rover dedko/military klub?

#36 Příspěvek od Dzon » 20 zář 2010 21:52

Zdravím všecky,
s myšlenkou založit klub souhlasím a rád bych se samozřejmě stal členem. Jestli budu moct ve čtvrtek někam dorazit je ve hvězdách, protože nestíhám vůbec nic, ale zkusím.
V klubech se moc nevyznám, ale i přes českou povahu by to mohlo vyjít.
Rozhodně by to mělo být pro všechny dědky, protože je to v zásadě stejná technika v jiným kabátě. A military by nás bylo pět a půl. (určitě víc já vim).
Tak nám držím palce, ať se to podaří a na úrovni.
Dzon
LW 1974 HT, doufám, že i někdy plachtička.

Uživatelský avatar
1960SeriesII
Příspěvky: 3218
Registrován: 04 kvě 2007 07:45
tel.: 774747556
Bydliště: Přes kopec od Hořovic
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#37 Příspěvek od 1960SeriesII » 20 zář 2010 21:55

Jsem momentálně ve stavu, kdy LR a s tím spojené aktivity musí jít stranou. Na fórum chodím takříkajíc v úterý a v únoru a když už se s lanďákem svezu, tak vezmu psy na louku a ani nemám chuť fotit. Nejde o tuhle konkrétní chvíli, ale spíš o delší období spojené s hledáním nového bydlení, prodeje toho stávajícího a spoustu jiných.

Klubu fandím a jsem ochoten i občas vypomoci, bude-li to v mých silách. V počátcích svého LR nadšení před třemi lety bych byl všemi deseti pro a určitě bych se ve své bláhovosti upsal i k něčemu "závaznému", ale mezitím jsem se už několikrát poučil, že jsou období, kdy na "dědkování" není ani čas, ani nálada.

Sdílím Roverův názor, že minimálně počátky budou těžké. Myslím, že v podobné situaci jste nebo jste byli i mnozí z vás a taková nebo podobná se bude ještě mnohokrát opakovat, ať už jsou důvody jakékoli, takže "uhnat" někoho na některou z funkcí bude vrcholný kousek. Ale jak už tu bylo psáno, dohromady se daly příznivci všelijakých jiných značek, tak proč ne my.

BBW nechme zatím stranou, i když mám dobrý pocit pokaždé, když vidím, že se o srazu mluví jako o něčem s tradicí, co se tu bere za každoroční samozřejmost. Jsem rád, že se sraz líbí, ale mám ve vztahu k němu strašně majetnické sklony :D

Ve čtvrtek se bohužel musím zúčastnit naší firemní oslavy, takže se musím bohužel omluvit, ale dalšího škarohlída do party stejně není třeba :lol:
SII 88" (r. v. 1960) "Bernie" -- SIIA FC 109" (r. v. 1964) "Obluda"

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Land Rover dedko/military klub?

#38 Příspěvek od KRANG » 20 zář 2010 23:37

Jsem jako vždy mimo a nemůžu se ve čtvrtek zůčastnit, nicméně o členství ve spolku stojím. Napište sem pak ve stručnosti co vyplynulo ze schůze. Dik
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
Allik
Příspěvky: 858
Registrován: 09 pro 2007 12:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#39 Příspěvek od Allik » 21 zář 2010 09:43

no vida, konecne sem probudil spici sopku :clap to se mi to povedlo :)
ted vazne, z vasich reakci je jasne videt, ze citite podobne jako ja, ze je potreba se hnout nekam dal a i kdyz vsichni vime (i takovi blahovci jako ja), ze nebude zadna prdel tohle uvest do provozuschopneho stavu, nedavate od toho ruce pryc hned v uvodu :yes
a Honza se nemusi bat, ze by mu nekdo vyfouknul BBW, reditelovani mu nikdo ani neche brat, jen mu klub(hypoteticky) bude moci nabidnout v dobre vire pomocnou ruku v organizacni a materialni strance a postarat se o dalsi propagaci mezi cleny klubu a spratelene oranizace, ale nebude ji v zadnem pripade vnucovat :sun
"It's a Land Rover"
S3 FFR 109 DPV "Anubis" - Desert Storm; S2A LW; 101 FC - 7 PARA RHA
S3 GS 109 - 7th Gurkha Regiment - Hong Kong + sankey trailer; S2 88 STW; S1 - Minerva TT, Land Rover 90 - 3 PARA

Uživatelský avatar
David S.
Příspěvky: 413
Registrován: 06 říj 2008 23:47
auto: RRC 2door, Disco2
Bydliště: Prdel u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover dedko/military klub?

#40 Příspěvek od David S. » 21 zář 2010 18:18

Do dědko klubu půjdu rád a rád zaplatím příspěvky.
Nějak nejsem úplně zapálen pro vojáky i když bych občas nějaký ten samopal nejradši použil :devil , ale dědko klub je bezva nápad.

D.

Odpovědět