Jak vam dlouho vydrzi nafoukane mechy??

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MartinMM
Příspěvky: 220
Registrován: 05 led 2007 19:33
Kontaktovat uživatele:

Jak vam dlouho vydrzi nafoukane mechy??

#1 Příspěvek od MartinMM » 03 úno 2007 08:27

Ahoj vsem :D takovej malej pruzkum :wink: zkousel tu nekdo jak dlouho vydrzi nebo ma nekdo zkusenost jak dloho by mel v prumeru vydrzet nafoukanej RR ?? nez uplne ujde vzduch?? ja to zkousel nejdele ctyri dny a ok ale pak jsem musel jet ale co jsem jezdil po bazarech tak kazdej byl v nejnizzi poloze tak by me zajimalo zda to maj spatne nebo autak treba po tejdnu ci mesici ujde???? MM

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 213
Registrován: 08 lis 2006 19:44
auto: RR P38 2,5 DSE
Bydliště: Grottau

#2 Příspěvek od George » 06 úno 2007 19:30

Zdravím,
na tohle Ti asi nikdo dost dobře nedá přesnou odpověď.Záleží jak na stavu měchů,tak ostatního příslušenství jako jsou přívodní hadice z plastu,rychlospojky,těsnost spojů,zásobníku stlačeného vzduchu,zpětných ventilů,řídících elmagnetických ventilů a v neposlední řadě taky na tom v jaké náladě je zrovna řídící jednotka při uzamčení vozu.To se pak snaží dorovnávat polohu vozu dokud má tlak vzduchu,takže ti ho vyplácá během pikosekundy a pak má klid.Takže 4 dny považuj klidně za známku toho,že je tvé pérování v dobré kondici.to vydrží i moje auto z roku 96 na které je zatím jen jeden měněný kus,ale budu pro klid duše a kompresoru ve výměně pokračovat,protože ty měchy jsou už tak puchřelé,že je div,že vůbec nějaký vzduch ještě udrží.
George

Odpovědět