kodovací klíč po vybití baterie

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od motohanz » 19 úno 2009 17:04

PavelU píše:P38 nemám, ale když se omylem zamkneš, nebo tě někdo jiný (třeba auto samo) zamkne v DII, tak se z ní nedostaneš. Tady žádné kličky na dveřích nepomůžou. :(
v P38 jsou normalne takovy ty tahla na horni hrane dveri....
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od PavelU » 19 úno 2009 17:25

V DII jsou taky, ale jak je auto zamčené ani táhla nepomůžou. :(

Zbyněk 1

#23 Příspěvek od Zbyněk 1 » 19 úno 2009 17:54

Neznáte někoho na moravě kdo by mi to napíchl na počál ,nebo mi nějak pomohl to nastartovat? Auto mi nejede a zrovna je super počasí pro terénáky.Až to roztaje tak už se svezu až za rok. Dík za pomoc.

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

#24 Příspěvek od HamrDol » 19 úno 2009 19:06

Já nevím ještě pořád jak to funguje,ale teď po výměně motoru jsem ho chtěl rozchodit a taky nic nefungovalo.To jsem si zase nechal prozměnu klíče v zapalování a zabouchnul.Protože nechtěl nastartovat tak sem si sednul a dal si pivo,no a cvak ZAMKNUTO. Jel jsem domu přivezl druhé klíče ve kterých ovšem nefunguje dálka a taky prdlajs,klíčem jsem ho neodemkl. Je to prostě KÁRA :twisted:
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od motohanz » 19 úno 2009 20:48

HamrDol píše:Já nevím ještě pořád jak to funguje,ale teď po výměně motoru jsem ho chtěl rozchodit a taky nic nefungovalo.To jsem si zase nechal prozměnu klíče v zapalování a zabouchnul.Protože nechtěl nastartovat tak sem si sednul a dal si pivo,no a cvak ZAMKNUTO. Jel jsem domu přivezl druhé klíče ve kterých ovšem nefunguje dálka a taky prdlajs,klíčem jsem ho neodemkl. Je to prostě KÁRA :twisted:
tak mas v haji i zamky ne?
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

#26 Příspěvek od HamrDol » 19 úno 2009 23:10

Já nevím jak to má fungovat když je vše OK ale teď to zase odemiká i klíčem.Mám pocit,když jsem seděl uvnitř a tahal za čudlik nahoru jako když to drží nějakej magnet nebo co. (Taháš a cejtíš odpor a pak to jako přecvakne,nebo proklouzne) jako když vytahneš kulovej čep z plastového uložení.
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od OC » 22 úno 2009 19:17

Našel jsem na Webu novou fintu :idea: -- mohla by pomoci, komu nejde synchronizovat fob, zkuste to :!: Já měl jeden fob který nešlapal, myslel jsem, že jsou to špatné baterky, ale tohle mi pomohlo :Pohoda:
Close the car. Insert the new remote in the drivers side lock pressing and holding the button with the lock symbol. Turn the key to the right as if locking, still holding the lock button down. Hold in this position for 3 seconds. Turn back to the centre position and pull the key out - STILL HOLDING THE KEY BUTTON. Once the key is out release the lock button.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#28 Příspěvek od HamrDol » 02 lis 2009 01:13

Ahoj lidi,tak já zase nejezdim!Nejdřív odešel centrál u zadních dveří,pak u druhých.Otevřít samozřejmě čudlikama ručně nejdou.No a teď jsem přijel před krám,chci odemknout dálkou a nejde vůbec nic.Odemkl jsem klíčem,vlezl dovnitř a zase se zamkl sám!Ručně čudliky samozřejmě nic nedělaj.Po cca 30min se sám odemkl na cca 5fteřin a zase se zamkl.Protože už to mám zasebou stihl jsem otevřít dveře.No každopádně jsem je musel zavřít když jsem to nerozchodil.Druhej den jsem přijel s knížkou a kodama a ejhle on už nejde odemknout ani zamknout a to samozřejmě ani klíčem v zámku.Vyháčkoval jsem kupodivu dveře u řidiče což znamená že táhlo čudliku teď funguje ale ostatní ne.Odpojil jsem baterku připojil ji a blbínek se zase zamknul.Stojim tam 4 dny a myslím že jsem vyčerpal vše co jsem tady přečetl! A NEJEDE!! :hmm: co má kdo za radu beru vše?
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11489
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#29 Příspěvek od eliott » 02 lis 2009 18:47

Píše něco displej, když zkoušíš startovat?
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#30 Příspěvek od HamrDol » 03 lis 2009 11:33

Jo že nemam vodu v ostřikovači a tak, že motor nejde nastortovat. ENGINE DISABLET
Když stim chvilku šachju v zapalování napíše ON ENTER KEYKODE
V domění že ho restartuju jsem ho odpojil od el. no a prd napsal KEY KODE LOCKOUT tak sem ho nechal 30min vydechnout a zase nic ale přikláním se k tomu že je něco mechanicky špatně.Prostě vubec nereaguje na klíč a ani zámek nefunguje jenom když ho připojim zpátky ke zdroji tak se zamkne a právě napíše že byl kod zadanej mockrát. Odtáhnul jsem to k Dordovi na Comp.ale velkou iluzi že na něco přijdou si nedělám.Ale tušim že mi řeknou že je rozbitej. :Ale fuuj:
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
Pepan*
Příspěvky: 63
Registrován: 24 srp 2009 16:39
auto: RR P38 4,6HSE
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re:

#31 Příspěvek od Pepan* » 04 lis 2009 12:26

motohanz píše:
HamrDol píše:Ahoj koukám že jsi taky dobře koupil. :? Mě ten můj zamknul uvnitř auta z vlekem a bagrem za zádama a napsal mi něco jako že je teplej nebo "já"? nebo prostě tak něco.Po asi půl hodině dobejvání se ven mi napsal že chce kod klíče,tak jsem zoufale obvolal půlku světa.A světe div se po několika minutách zapnutého klíčku a puštěného rádia se auto odemklo a oznámilo mi že už teda můžeme jed domu :roll: .Nezoufej! a nech ho zapnutej snad to pomůže. :wink:
trosicku pritazeny za vlasy ne?
Zdravím. Mně se stalo něco podobného. Zastavil jsem u nemocnice/děláme tam parkové úpravy/ P38 jsem zamkl složil jsem kopátko a asi po hodině jsem ho zase naložil a už jsem to dálkou neotevřel. Když jsem to otevřel klíčem a chtěl jsem nastartovat tak to na mně vybaflo že chce kod klíče. Take jsem pak byl jak telefoní ústředna. Zkoušel jsem sladit klič přez zámek a blbnul jsem tak dlouho až to začalo houkat a celé se to nějak zablokovalo. Tak jsem to nechal stát, odjel jsem vyřizovat odtahovku že to odvezu Eliotovi a byl jsem totálně na s....y. No a když jsem rezignovaně po dvou hodinách přišel k autu tak jsem jenom zkusmo cvaknul dálkou a světe div se. Normálně jsem nastartoval a odjel. Už je to asi tři týdny a OK. Tak nevím. Asi dostal rozum.
Pepan*

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#32 Příspěvek od HamrDol » 04 lis 2009 21:44

No jo,to jo to máme z Břeťou několikrát za sebou.Taky jsem ho tam nechal 4dny a zkoušel jsem to tak 2x denně ale tentokrát je to asi vážné.Rád bych věděl co ovládá centrální zámky ale ještě jsem nemněl čas se s tím zabejvat.Mám pocit že tyhle auta se daj provozovat jen když máš hodně času na opravování. (V důchodu,nezaměstnanej,atd.) :P Asi budu brzo nezaměstnanej tak si ho pak užiju :Pohoda: .
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11489
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#33 Příspěvek od eliott » 05 lis 2009 22:46

Auto chce EKA kód. Zadává se až když displej zhasne !!
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
HamrDol
Příspěvky: 81
Registrován: 01 úno 2009 01:51
Bydliště: Hamr n.J.

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#34 Příspěvek od HamrDol » 07 lis 2009 14:27

Tak se musím přiznat,že mně Břeťa příjemně překvapil :roll: A u Dordy v ČL ještě víc.Oprava stála bez okolků opravdu jen to co bylo nutné.No,a co se stalo?Rozsipal se zámek dveří,u OBI se do něj někdo chtěl dostat ,tak začal křičet,než sem přišel ven přestal.Zamčenej nebyl tak sem do něj skočil a on se zamknul,dál to znáte :Ja blb: Když se odemkl chtěl nakodovat,ale zámek byl rozbytej tak se vlastně kodoval nesmysl.Oprava stála 1600,- Zámek snad funguje a Břeťa jezdí jak zamlada :D
Od té doby co mám RR chodím spát jen málokdy!!!

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11489
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kodovací klíč po vybití baterie

#35 Příspěvek od eliott » 07 lis 2009 18:41

HamrDol píše:u OBI se do něj někdo chtěl dostat :D
Sekat ruce :evil:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět