neštartuje! prosím o pomoc?!

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dušan Dreisig
Příspěvky: 77
Registrován: 10 lis 2008 22:23
Bydliště: Martin, SR

neštartuje! prosím o pomoc?!

#1 Příspěvek od Dušan Dreisig » 24 lis 2008 20:20

Som trochu mimo z toho čo sa udialo... odpojil som ho od batérie aby som ho reštartoval(myslel som, že sa koncáky na jednom okne spamätajú ale som ich pokazil nadobro keď bolo okno zamrznuté.... Nestalo sa a dokonca mi nejde naštartovať, neviem čo s tým môže byť....všetko funguje ale aktivácia a deaktivácia diaľkovým ovládaním nie a v tom je problém... proste ho nezamknem ani neodomknem diaľkovým... a preto nejde naštartovať, všetky systémy idú ale štartovanie nie. neviem šo s tým môže byť?! poradte prosím.... Ďakujem! Poistky aj relátka sú ok....
Range Rover 12/2000 Vogue LPG ;)

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 213
Registrován: 08 lis 2006 19:44
auto: RR P38 2,5 DSE
Bydliště: Grottau

#2 Příspěvek od George » 24 lis 2008 21:30

Vložit klíče do zámku dveří,zmáčknout tlačítko uzamčení a dvakrát jako zamknout klíčkem,potom zmáčknout tlačítko odemčení a dvakrát odemknout.Tím by se měl sesynchronizovat klíč s dálkovým ovládáním a mělo by to fungovat na dálkové ovládání.To příslušné tlačítko držet po celou dobu otáčení klíčkem zmáčknuté.Když už funguje dálkové ovládání tak u tvého modelového roku strčit klíček do zapalování a počkat až se načte kod imobolizeru cca 5min., zkusit nastartovat.Potom když už to běží musíš aktivovat automatické sjíždění oken nahoru a dolu tím,že okno vypinačem otevřeš a hned zase zavřeš,podržíš spínač a počkáš až se ti na displayi objeví Windows set.To musíš udělat s každým oknem.Pak už stačí zadat kod rádia a mělo by to být všechno.Jestli někdo ví víc tak ať to sem napíše,jinak to najdeš na foru ale dlouho to trvá.Odkazy na to tu jsou.

George
Říkám mu Lokomotiva - žere stejně, hulí stejně a jede taky jenom občas.

Uživatelský avatar
Dušan Dreisig
Příspěvky: 77
Registrován: 10 lis 2008 22:23
Bydliště: Martin, SR

Díky!

#3 Příspěvek od Dušan Dreisig » 24 lis 2008 23:53

Díky George!
Funguje to! akurát som to urobil len v spínačke a nie vo dverách tak neviem ale auto otvára aj zatvára. A zatiaľ som nezosynchronizoval tie okná... problém je že tam mám menu vo flámštine kedže auto pochádza z Belgicka. POtreboval by som tam dať slovenské alebo české menu...
Ešte raz Ďakujem!
Range Rover 12/2000 Vogue LPG ;)

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky!

#4 Příspěvek od motohanz » 25 lis 2008 00:08

Dušan Dreisig píše:Díky George!
Funguje to! akurát som to urobil len v spínačke a nie vo dverách tak neviem ale auto otvára aj zatvára. A zatiaľ som nezosynchronizoval tie okná... problém je že tam mám menu vo flámštine kedže auto pochádza z Belgicka. POtreboval by som tam dať slovenské alebo české menu...
Ešte raz Ďakujem!
no hele slovenske menu tam fakt nenabouchas.... :lol:
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7823
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

#5 Příspěvek od Sláma Karel » 25 lis 2008 00:10

To tam asi dát nedokážeš. Ani slovenské ani české neexistuje. Jinak v rv 00 si klíček sám načte když ho chvíli necháš ve spínačce. To co popisuje George se používalo u modelů do roku 96, ale funguje to i u těch novějších. K
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Dušan Dreisig
Příspěvky: 77
Registrován: 10 lis 2008 22:23
Bydliště: Martin, SR

Díky! ;)

#6 Příspěvek od Dušan Dreisig » 25 lis 2008 17:50

Díky chalani! Asi to bude tak že sa mi načítal po chvíli keď bol v spínačke ale neviem ako na tie okná....?!
No keď to tak hodnotím aj anglické menu by bolo lepšie ako to čo tam je :D
Ešte raz všetkým vďaka!
Range Rover 12/2000 Vogue LPG ;)

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od OC » 25 lis 2008 20:07

Na anglické Ti to může přepnout např. Eliott (nebo kdokoli, kdo má diagnostiku).

Synchronizaci oken jsem do detailu popisoval přednedávnem, prohledej historii fóra...
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Odpovědět