Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
autolike
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2018 11:33
auto: Range Rover

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#21 Příspěvek od autolike » 12 říj 2018 10:26

Však také nikdo nemluví o tom, že jsem ihned informoval ouřady.
Snad nejlepší je prvotní upozornění přímo prodávajícího.
A to, že ví, že všichni víme, je adekvátní řešení. Ale asi si z toho nic nedělá.

Badus
Příspěvky: 696
Registrován: 06 říj 2009 15:45

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#22 Příspěvek od Badus » 13 říj 2018 17:53

eliott píše:Jasně, prezentovat to tady je správné, jít práskat na PČR mi nepřijde úplně v pořádku, i když se poukazuje na porušení zákona. Čurda také hlásil porušení zákonů Třetí říše...
Opravdu genialni prirovnani Patriku... Obrázek
Discovery II, III, IV KTM 990 Adv, EXC400

Uživatelský avatar
Don
Příspěvky: 239
Registrován: 15 dub 2014 19:26
auto: RR 4.2 Vogue SC
Bydliště: Brandys nad Labem

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#23 Příspěvek od Don » 14 říj 2018 18:42

Dokud se ke staceni nebudeme stavet minimalne jako na Slovensku, nic se nezmeni. Likvidacni pokuty, spoluprace se zahranicim a stacejte ;) hlavne, ze to jsou 15ti lety auta se 150k ve vuni
...Jeep Cherokee 3.0D | E39 523iAT | E66 745Li | E53 X5 4.4iA | E39 528iAT LPG | RR L322 4.2 Vogue Supercharged | E66 750Li...

Uživatelský avatar
libovka
Příspěvky: 1991
Registrován: 14 lis 2009 19:21
tel.: Jabko
auto: RR L322
Bydliště: praha-západ

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#24 Příspěvek od libovka » 13 lis 2018 08:04

Jak už tu psal Kokešek... když jsme dementi a chceme mít na tachometru 150000km, protože 300000km je přece strašně moc.
Mám s tím osobní zkušenost. Prodával jsem udržované auto s poctivými 340 a nikdo to nechtěl a každej se oháněl tím,že támhle prodavaj to samé s polovinou kilometrů. Prostě jsme národ ovcí..... stejně jako s tím práskáním. Přijde mi, že spouta lidí jen hledá jak nekomu uškodit a ani si neuvědomuje, že dotyčný k tomu mohl přijít jako slepý k houslím.

autolike
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2018 11:33
auto: Range Rover

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#25 Příspěvek od autolike » 13 lis 2018 11:08

Se stádem ovcí se dá z části jen do určité míry souhlasit. Nicméně je to dáno hloupostí lidí a špatnou osvětou, kterou mají lidem vtloukat už od autoškoly.
Ale s čím maximálně nesouhlasím je názor na "praskání" či "bonzování"... A nevidím jediný důvod, proč bych neměl poukázat na nekalou činnost (lépe řečeno podvod/trestný čin) který se děje... ?
To je v tom případě úplně stejné, jako kdyby jste byli svědky znásilňování třeba vašich dcer a dělali jako že se nic neděje. Takže se v tu chvíli stáváte spolupachatelem.... Jelikož i přesto že víte, že se právě děje trestný čin (jedno jaký) tak si hrajete na papeže, který dělá, že i když ví, tak vlastně nic neví a nevidí.

A to, že si někdo koupil v minulosti auto, které bylo stočeno a "naletěl tak" tak je to pouze jen problém onoho člověka, jelikož to byl typický chytrolín, který si myslel že po přečtení všech článků na netu se z něho stala chodící Cébíé...a všechno přeci zvládne sám, a nebude platit někomu za pomoct... přeci né..???
Jsou ovšem tací, kteří si svou chybu přiznají a přiznají i zajemci a stočenou plechovku nabízejí jako stočenou na prodej...
Ovšem druhou skupinou jsou tací, kteří tacho nestočili, ale zjistili že plechovka byla v minulosti stočena a toto zjištění zamlčí a je jen pouze na kupujícím, zda s na to přijde sám.
Pak je ovšem skupina třetí a to je skupina podvodníků, kteří páchají trestný čin, kdy vůz koupí, stočí km ( a je jedno jestli o 100km, nebo od 500000km) a nabízejí plechovku jako nikdy nestočenou a dělají tímto podvod nejen na potencionálního kupce, ale i na pojišťovny atd....
A na tuto třetí skupinu s čistým srdcem aplikuji to Vaše "bonzáctví"....

Ale ať si každý dělá co chce...
Vždyť jsme jen vlastně v CZ... kde vrch je obraz spodku. Tak čemu se vlastně divit.

Uživatelský avatar
richo.70
Příspěvky: 466
Registrován: 17 led 2013 22:19
tel.: 723083731
auto: LR 3, LR 4
Bydliště: PV a RpR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na tohoto Range Rovera L322...!!!

#26 Příspěvek od richo.70 » 13 lis 2018 12:40

Já mám pánové stejný názor. Pokud se někdo chová jako svině, proč by za to neměl zaplatit. Zavírat oči a říkat že se mně to přece netýká je ubohé.
"Je lepší riskovat, že se při chůzi trochu ušpiníš, než zemřít vsedě."

Odpovědět