Classic meets...6

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
wilt
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2010 12:40
auto: RRClassic LSE
Bydliště: v létě v Dobrovízi, přes zimu v Amazonii
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...6

#61 Příspěvek od wilt » 15 srp 2016 18:59

Pokud je to bráno jako anketa, tak hlasuji pro 29.10. Ten první termín mi koliduje s narozením syna. Bojím se, jak by žena reagovala na mou odpověď, pokud by mě postavila před otázku jaké jsou mé priority.
They hung a sign up in our town "If you live it up, you won't live it down"

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2815
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...6

#62 Příspěvek od Mirko » 15 srp 2016 19:20

Můžeme z toho udělat ankétu, u tebe jsou priority jasné ;-) Ale napřed musím zjistit, jak je to s Mikem a Ottifantem...aby neměli už taky plány na ten víkend.

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: Classic meets...6

#63 Příspěvek od kryten » 15 srp 2016 19:37

Tak jsem to nemyslel aby z toho vznikla anketa :-P jedu v jakýkoliv termín :Pohoda: A hlavně je to na pořadateli kdy to bude :yes

Uživatelský avatar
Otifant
Příspěvky: 100
Registrován: 24 lis 2008 19:37
Bydliště: Boskovice

Re: Classic meets...6

#64 Příspěvek od Otifant » 15 srp 2016 19:59

Mirko píše:Můžeme z toho udělat ankétu, u tebe jsou priority jasné ;-) Ale napřed musím zjistit, jak je to s Mikem a Ottifantem...aby neměli už taky plány na ten víkend.
Kecá!!! sere na nás a dává přednost hostům :-). Host vyhazuje vrchního!!!! Demokracie zasraná. Sem jasně řekl, že prodloužené víkend chci užit jinak. Estlivá to bude 29. tak vás ujišťuju, že vám to budu celé den připomínat :D . Jen sem chtěl říct, že hlasuju pro začátek října.
LR Serie III Stage 1, břichoplaz 1,6dCi a 1,5dCi

Uživatelský avatar
wilt
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2010 12:40
auto: RRClassic LSE
Bydliště: v létě v Dobrovízi, přes zimu v Amazonii
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...6

#65 Příspěvek od wilt » 15 srp 2016 20:33

Otifant píše:
Mirko píše:Můžeme z toho udělat ankétu, u tebe jsou priority jasné ;-) Ale napřed musím zjistit, jak je to s Mikem a Ottifantem...aby neměli už taky plány na ten víkend.
Kecá!!! sere na nás a dává přednost hostům :-). Host vyhazuje vrchního!!!! Demokracie zasraná. Sem jasně řekl, že prodloužené víkend chci užit jinak. Estlivá to bude 29. tak vás ujišťuju, že vám to budu celé den připomínat :D . Jen sem chtěl říct, že hlasuju pro začátek října.

I ty, Lukáši?
A to sem to pro Tebe měl tak krásně vymyšlený. V pátek zavřeš kšeft dřív (svátek-jasný), skočíš na autobus do Brna a chytíš večerní Pendolino do Prahy. Vezmeš mýho druhýho classica a v sobotu, zase po roce, povozíš sebe a svojí rodinu v pěkným autě. V neděli vyrazíš na Prahu tak, aby si chytil zpáteční přípoj domů. Mirkovi uděláš radost tím, že neubyde auto, který zatím nikdy nechybělo a ještě si uděláš pěknej výlet...

Teď vážně: Jedu v jakýmkoliv termínu (ale neříkejte to mojí ženě, egoisticky si odmítá posunout termín porodu).

howgh
They hung a sign up in our town "If you live it up, you won't live it down"

Uživatelský avatar
Otifant
Příspěvky: 100
Registrován: 24 lis 2008 19:37
Bydliště: Boskovice

Re: Classic meets...6

#66 Příspěvek od Otifant » 15 srp 2016 21:04

wilt píše:
I ty, Lukáši?
A to sem to pro Tebe měl tak krásně vymyšlený. V pátek zavřeš kšeft dřív (svátek-jasný), skočíš na autobus do Brna a chytíš večerní Pendolino do Prahy. Vezmeš mýho druhýho classica a v sobotu, zase po roce, povozíš sebe a svojí rodinu v pěkným autě. V neděli vyrazíš na Prahu tak, aby si chytil zpáteční přípoj domů. Mirkovi uděláš radost tím, že neubyde auto, který zatím nikdy nechybělo a ještě si uděláš pěknej výlet...

Teď vážně: Jedu v jakýmkoliv termínu (ale neříkejte to mojí ženě, egoisticky si odmítá posunout termín porodu).

howgh
Nasazuješ těžké argumenty...a doma mi pravě bylo řečeno, že se srazem počítá celej můj babinec...a já je fakt nemám pořád čím povozit :Ja blb:
LR Serie III Stage 1, břichoplaz 1,6dCi a 1,5dCi

Uživatelský avatar
Mára-RRC
Příspěvky: 1480
Registrován: 16 pro 2012 17:23
tel.: 773625346
auto: 2x RRC
Bydliště: Bor u Tachova

Re: Classic meets...6

#67 Příspěvek od Mára-RRC » 16 srp 2016 14:12

Nechci prudit mě by se líbil termín i déle 7-9.10 jedu s Classikem na Čeřínek Trophy.
Pak 28-29.10 jsou Pístovské Mokřady tak možná pojedu na kukačku, a já Mirkovi slibuji už jak dlouho že přijedu.....
RRC 1993 200 Tdi. Když Klasiku tak Classika (My Devils Machine)
Zrozen k porážce žijící pro vítězství...

Odpovědět