zvysenie vykonu RR 2.5dse automat

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Návštěvník

zvysenie vykonu RR 2.5dse automat

#1 Příspěvek od Návštěvník » 18 pro 2007 07:27

Zdar,chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti so zvysenim vykonu na uvedenom modeli-narast,zrychlenie,spotreba,spolahlivy servis,cena...

Uživatelský avatar
MartinMM
Příspěvky: 220
Registrován: 05 led 2007 19:33
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu RR 2.5dse automat

#2 Příspěvek od MartinMM » 18 pro 2007 08:41

Anonymous píše:Zdar,chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti so zvysenim vykonu na uvedenom modeli-narast,zrychlenie,spotreba,spolahlivy servis,cena...
mam ale uz se to tu resilo - najdes to ve starsich prispevcich . Jinak zkusenosti skvele a dnes to slusne poridis za pet tisic kc je dobre dat i sportovni filtr - dela to hodne

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník » 20 pro 2007 20:28

No tak zajtra idem na to.Budu mi zvisovat vykon v Profituning v Ba,potom poinformujem.Este som sa chcel popytat na par veci:
1.da sa kupit imitacia drevenneho obkladu na stredovy panel?kde?kolko..?
2.prestalo mi svietit podsvietenie pravej polovice ovladania klimatizacie 3-4gombiky,kde bi mohla bit zrada
3.kde bi som kupil predny ram,ale ten plastovy..
No to je zatial vsetko co ma napadlo,ale urcite budu casom aj dalsie otazky :?: :D

KAKTUS
Příspěvky: 117
Registrován: 14 zář 2007 18:41
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od KAKTUS » 21 pro 2007 13:48

Zaregistrovat by si sa nechcel??? Nahodu som aj ja z BA-OKOLIE a mozno by sme mohli vymenit si nejake skusenosti s autom...

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník » 21 pro 2007 19:58

Zaregistrovat?Myslis tu?ved som len mi nevypisuje meno,neviem preco :? ,nie som z Ba som z Partizanskeho ale ziadny problem,velmi rad sa priucim novym veciam.Inak po nacipovani sa RR sprava uplne inak,taha pekne od spodu,radi rychlejsie... skratka je to veeeelmi poznat.spokojnost :lol: vie niekto poradit v tom co som sa pytal?

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#6 Příspěvek od karel » 23 pro 2007 06:39

Gratuluji k přečipování RR a k tvému dotazu, stačí si v profilu změnit "skrýt svou přítomnost ve fóru" z ANO na NE pak už budeme vědět s kým máme tu čest :wink:
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

choze

#7 Příspěvek od choze » 23 pro 2007 07:43

Prave ze v profile mam zaskrtnute Nie,a ked sa chcem prihlasit a zadam nick tak mi napise ze uzivatel je uz pripojeny.. :? Vie niekto poradit kde sa daju zohnat tie veci co som pisal v prvych prispevkoch?
Choze

choze

#8 Příspěvek od choze » 23 pro 2007 07:44

Aha uz aj nick mam :D :D :D

choze

#9 Příspěvek od choze » 25 pro 2007 10:19

Tak som uz cosi nasiel no bez cien a dalsich info.A moja anglictina je skoro nulova :cry: takze ak niekto vie...Pre istotu este raz:
1.da sa kupit imitacia drevenneho obkladu na stredovy panel?kde?kolko..?
2.prestalo mi svietit podsvietenie pravej polovice ovladania klimatizacie 3-4gombiky,kde bi mohla bit zrada
3.kde bi som kupil predny ram,ale ten plastovy..
No to je zatial vsetko co ma napadlo,ale urcite budu casom aj dalsie otazky :?: :D[/quote]

Odpovědět