Plzeň

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#161 Příspěvek od Safraporte » 06 pro 2010 16:42

favore píše:Taky jsem nevydržel a jel se projet,zkontrolovat les a stromky na vánoce.Parádní odpoledne!Nemám poslat tu kurtu zpátky?Tohle vypadá že jí užíješ víc?!!!! :chuckle
mám svoji, ale musel bych do ní zapřáhnout mladýho :mrgreen:

Uživatelský avatar
skid1
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2009 18:22
auto: Freelander 2,0 1999
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeň

#162 Příspěvek od skid1 » 10 pro 2010 15:48

Ahoj, tak jsem minulý výkend taky nevydržel a jel se kousek projet, ale víc se těším na tuhle sobotu - v plánu je návštěva chaty na Berounce a tak určitě zajedu i kousek po lesních cestách - no lopatu si beru a řetězy taky a uvidíme a hlavně už mám v poho ten posilovač brzd :-)
Jinka bohužel větší akci časově zvládnu až tak začátkem ledna :-(
tak zatím a užívejte sněhu :-)
Přílohy
free1.JPG
(140.28 KiB) Staženo 752 x

Uživatelský avatar
tagr
Příspěvky: 2254
Registrován: 18 lis 2009 06:49
auto: Freelander 2004
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

#163 Příspěvek od tagr » 10 pro 2010 16:13

Je fajn že jste se přestali bát :)
Učím se a snažím se dostat ,,DRÁČKA" dál tak FREE A VŠEM ostatním LAND ROVERŮM šťasné ježdění. 6x6 je sen ,ale i ty se někdy splní.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#164 Příspěvek od Safraporte » 10 pro 2010 17:34

tagr píše:Je fajn že jste se přestali bát :)
Koho? Tebe? :mrgreen:
Nevím totiž nic o tom, čeho bychom se báli a přestali se toho bát ... asi jsi si spletl topic :wink:

Uživatelský avatar
tagr
Příspěvky: 2254
Registrován: 18 lis 2009 06:49
auto: Freelander 2004
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

#165 Příspěvek od tagr » 10 pro 2010 17:38

:ty jeden...: ne jezdit do terénu :D a ne :Pohoda: jen tak opatrně , ale pořádně zkoušet :D mně ne není důvod :D
Učím se a snažím se dostat ,,DRÁČKA" dál tak FREE A VŠEM ostatním LAND ROVERŮM šťasné ježdění. 6x6 je sen ,ale i ty se někdy splní.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#166 Příspěvek od Safraporte » 10 pro 2010 18:19

tagr píše::ty jeden...: ne jezdit do terénu :D a ne :Pohoda: jen tak opatrně , ale pořádně zkoušet :D mně ne není důvod :D
No já jen, že jsi s námi jednou byl a co tak čtu, tak to podáváš způsobem, že nebýt tebe, tak bychom ani nesjeli z asfaltky.

A přitom, když jsem ti nabízel, ať jedeš první, tak jsi to odmítl, že nechceš zapadnout, že raděj budeš případně tahat.

btw: není umění utopit v autě mraky peněz a pak se ,,vytahovat" na ostatní ,,neupravené" - ale je umění s neupraveným projet to, co ten s upraveným ... a to se nám všem povedlo :moon

Uživatelský avatar
tagr
Příspěvky: 2254
Registrován: 18 lis 2009 06:49
auto: Freelander 2004
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

#167 Příspěvek od tagr » 10 pro 2010 21:47

Safre já to bral tak ,že když bude mít kdo tahat tak je to OK , opačně to není dobře, tak proč tohle :D První jet nemohu když nevm kam :), tak jsi jel jako autor trati ty , Mohelnici jsem jel s free1 sám za sebe :)
Sám jsi říkal ,že původně jsi chtěl aby jel někdo s disco, nebo ... aby byl pro případ tahání proto jsem to tak i bral a dělal.
Ono jet poslední je totiž horší než první, musíš se pořád přispůsobovat těm před tebou a ještě ti to rozjezdí :( ,Měl jsem a mám radost že jsme jeli jen s free a všichni jsme v pohodě (zapadnout může každý a se vším)
vše zvládli a HLAVNĚ teď jezdíte sami a to o to mně šlo.Koukni se zpátky kolik lidí se mně smálo ,že s free nic nebude , kolik lidí s free tvrdilo,že mají jen SUV které nemohou vzít tam co jedou větší LR a ono to jde a jede :)
To je vše nedělám ze sebe nic, jen jsem rád ,že to tak je:D přeber si to jak chceš :x
Učím se a snažím se dostat ,,DRÁČKA" dál tak FREE A VŠEM ostatním LAND ROVERŮM šťasné ježdění. 6x6 je sen ,ale i ty se někdy splní.

Uživatelský avatar
skid1
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2009 18:22
auto: Freelander 2,0 1999
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeň

#168 Příspěvek od skid1 » 11 pro 2010 11:51

A jejda tady se to nějak rozjelo :-)

No sám za sebe - já se teda nebojím 8) jen je lepší když nás jede někam víc - prostě pro strejdu příhodu :-) to se pak nemusím bát že když někde uvíznu tak pomažu pro traktor pěšo :hmm:

No a taky když třeba někdo ukáže co se ještě nechá projet - na co by si třeba člověk sám netroufl, a pak vidí že to jde tak hurá do toho :-)

teda tak nějak jsem to myslel, asi... :hmm:

Uživatelský avatar
tagr
Příspěvky: 2254
Registrován: 18 lis 2009 06:49
auto: Freelander 2004
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

#169 Příspěvek od tagr » 11 pro 2010 15:42

Ahoj , ale nic se nerozjelo v klidu :) jen jsem vysvětlil pár věcí,jinak je opravdu lepší jet ve více lidech aspoň je zábava:). No jinak do jara stihnu navyják tak ani traktor nepotřebuju :D
Učím se a snažím se dostat ,,DRÁČKA" dál tak FREE A VŠEM ostatním LAND ROVERŮM šťasné ježdění. 6x6 je sen ,ale i ty se někdy splní.

Uživatelský avatar
Drakes
Příspěvky: 40
Registrován: 15 úno 2008 18:32
auto: D1 300Tdi 1994
Bydliště: Pilsner přímo u Urquellu

Re: Plzeň

#170 Příspěvek od Drakes » 11 pro 2010 20:41

Já mému drobečkovi zpříjemňuji a sobě zkracuji ranní cestu do práce přes vyhlídku, co je nad Božkovem do Koterova. Vždy, když to přes noc zapadá, docela fajn adrenalin, zvláště je-li zaváto a nafoukáno. Už jste to tam zkusili?

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#171 Příspěvek od Safraporte » 12 pro 2010 11:47

Drakes píše:Já mému drobečkovi zpříjemňuji a sobě zkracuji ranní cestu do práce přes vyhlídku, co je nad Božkovem do Koterova. Vždy, když to přes noc zapadá, docela fajn adrenalin, zvláště je-li zaváto a nafoukáno. Už jste to tam zkusili?
Dělal jsem přes 8 let na Božkově, tak jasně že jsem tam občas jezdíval ... ale - jen v létě a s břichoplazem :mrgreen:

Uživatelský avatar
norek
Příspěvky: 46
Registrován: 07 pro 2010 18:17
auto: range rover 4,6V8
Bydliště: klatovsko

Re: Plzeň

#172 Příspěvek od norek » 12 pro 2010 21:23

Cauky poridil jsem RR 4,6 a chtel bych se nekde s vama projed pokecat posedet:beer
S tutim autem se mi nechce jezdit nejakej brutalni teren zatim :mrgreen:

Uživatelský avatar
favore
Příspěvky: 506
Registrován: 03 bře 2008 13:30
Bydliště: BLATNÁ

Re: Plzeň

#173 Příspěvek od favore » 13 pro 2010 08:50

Fotka z víkendu.A ten bílej bordel porát padá! :angry To vzadu měly bejt vánoční stromky na prodej! :Ja blb: (ale jezdí se v tom náádherně) :rofl
auto zima.jpg
auto zima.jpg (85.03 KiB) Zobrazeno 4710 x
Snažím se žít tak,aby na mém pohřbu ještě i farář říkal:"Změřte mu tep,on si z nás určitě dělá prdel!"@"Průjem a Alzheimer je velmi nepříjemná kombinace. Utíkáš, a nevíš kam...."

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#174 Příspěvek od Safraporte » 13 pro 2010 11:48

norek píše:Cauky poridil jsem RR 4,6 a chtel bych se nekde s vama projed pokecat posedet:beer
S tutim autem se mi nechce jezdit nejakej brutalni teren zatim :mrgreen:
Ahoj, sejit se nebude problem, ale jezdeni vidim az po Novem roce (leda by to nekdo usporadal). Pokud bys mel ale zajem, tak se chci pristi rok podivat na nektery z tech orientacnich zavodu co o nich pisou na offroad foru. Tak bychom tam treba mohli vyrazit. :beer

Uživatelský avatar
norek
Příspěvky: 46
Registrován: 07 pro 2010 18:17
auto: range rover 4,6V8
Bydliště: klatovsko

Re: Plzeň

#175 Příspěvek od norek » 13 pro 2010 15:49

Safraporte píše:
norek píše:Cauky poridil jsem RR 4,6 a chtel bych se nekde s vama projed pokecat posedet:beer
S tutim autem se mi nechce jezdit nejakej brutalni teren zatim :mrgreen:
Ahoj, sejit se nebude problem, ale jezdeni vidim az po Novem roce (leda by to nekdo usporadal). Pokud bys mel ale zajem, tak se chci pristi rok podivat na nektery z tech orientacnich zavodu co o nich pisou na offroad foru. Tak bychom tam treba mohli vyrazit. :beer
Ok tak kdlidne po novem roce ja jsem hodne jezdil do dobran a za klatovy a kolem svihova ale to jsem proste vzal auto a nekde jsem ho vzdycky utopil nebo kdyz jsem to provratil tak mi to bylo jedno :D
Ale ted jak jsem poridil RR tak jsem si myslel ze si to predelam na offroad ale nejak je mi toho auta lito tak ze bych jen tak s vama brouzdil.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#176 Příspěvek od Safraporte » 14 pro 2010 06:41

norek píše:Ale ted jak jsem poridil RR tak jsem si myslel ze si to predelam na offroad ale nejak je mi toho auta lito tak ze bych jen tak s vama brouzdil.
No jestli to nemáš předělané na plyn, tak s tím nemůžeš ani na louku - ten tvůj RR by totiž sežral i všechnu trávu v okolí :mrgreen:

A teď vážně - po Novém roce se určo něco vymyslí ... i kdybychom se měli jen sejít na opečení buřta :wink:

Uživatelský avatar
norek
Příspěvky: 46
Registrován: 07 pro 2010 18:17
auto: range rover 4,6V8
Bydliště: klatovsko

Re: Plzeň

#177 Příspěvek od norek » 14 pro 2010 08:34

Safraporte píše:
norek píše:Ale ted jak jsem poridil RR tak jsem si myslel ze si to predelam na offroad ale nejak je mi toho auta lito tak ze bych jen tak s vama brouzdil.
No jestli to nemáš předělané na plyn, tak s tím nemůžeš ani na louku - ten tvůj RR by totiž sežral i všechnu trávu v okolí :mrgreen:

A teď vážně - po Novém roce se určo něco vymyslí ... i kdybychom se měli jen sejít na opečení buřta :wink:
Jo docela to zere no :mrgreen: jsem tomu neveril ale koukam ze je to asi normalni :mrgreen: jsem v borovech natankoval za dvojku dojel jsem do budejek a zpatky uz jsem mohl zase tankovat :twisted: :twisted: :twisted:
Fajn tak se sejdem budu moc rad :beer :beer

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#178 Příspěvek od Safraporte » 14 pro 2010 17:44

Tak mi v práci přehodili směnu a tudíž jsem měl dnes ranní.
I jedu si tak domů, když jsem dostal nápad opět se projet lesem ... no co, vždyť hodně sněhu slezlo a zbytek umrznul.
No jo, ale nenapadlo mě, co tam bude ulámaných větví na cestě - hlavně, že v tom samém lese chodím na procházky se psem a vím jak to tam vypadá :oops:
Pár větvím jsem se vyhnul jedouce na dvojku vědom si větší výšky sněhu než jsem čekal ... a pak mě to najednou stáhlo do strouhy
Obrázek
Obrázek

Hmm, pěkný říkám si po asi 10 minutách marného snažení, co s tím :?: Přece se nenechám potupně tahat traktorem. A pak přišel ten spásný nápad - vždyť vedle ve vsi jsou kluci lanďáci a to by v tom byl čert, aby mi neudělali ,,rescue" :mrgreen:
A nemýlil jsem se, Jarda přijel s Defíkem 90 až ke mě domů (došel jsem se totiž ten 1,5 km domů převlíct) a šli jsme na to.

Ale co to kua(?), nešlo to ani dozadu ani dopředu, kurevská strouha s ostrými rantly, které mě nepustily ven (i kurtu jsme přetrhli) :cry:

A tak jsem hrabal lopatkou
Obrázek

až jsem auto podhrabal, pak jsem vzal sekerku, že useknu kus stromu jako zarážku - načež Jarouš sáhnul zkušeně do Defa a vytáhnul motorovku.
Pak už to šlo ráz na ráz (už jsem ani neměl čas něco vyfotit) :D

Takže ač vím, že na fórum nechodí (je to spíš dílenský typ - žádnej serfař) tímto mu mockrát děkuji za nezištnou pomoc (kterou doufám dodatečně ocením nějakou lahvinkou ...) a auto je v garáži.

Smrad mé spojky vyfotit nešel, ale mnozí znají a vědí :Ja blb:
Dále mi zůstaly svítit tyto kontrolky - TC (kontrolka systému omezování trakčního prokluzu), ABS a HDC (kontrolka poruchy systému HDC) Obrázek


Tož i tak se nechá pojmout návrat ze zaměstnání. Doufám, že oprava nebude stát ranec a ... kua tagr jestli se mi budeš zase šklebit, tak si mě nepřej :devil

Škoda že nejsem takový řidič jako vypravěč, ale ruku na srdce - zase by nebylo o čem vyprávět ostatním ...

Uživatelský avatar
tagr
Příspěvky: 2254
Registrován: 18 lis 2009 06:49
auto: Freelander 2004
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

#179 Příspěvek od tagr » 14 pro 2010 18:29

:shake :x ale nedá mně to aspoň trochu :chuckle :mrk
Učím se a snažím se dostat ,,DRÁČKA" dál tak FREE A VŠEM ostatním LAND ROVERŮM šťasné ježdění. 6x6 je sen ,ale i ty se někdy splní.

Uživatelský avatar
norek
Příspěvky: 46
Registrován: 07 pro 2010 18:17
auto: range rover 4,6V8
Bydliště: klatovsko

Re: Plzeň

#180 Příspěvek od norek » 14 pro 2010 18:44

Teda to musel bejt hard extrem :beer offroad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět