Plzeň

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Plzeň

#241 Příspěvek od Safraporte » 13 čer 2011 19:21

Skide, pláčeš hezky ... ale na špatném hrobě :mrgreen:
Musíš to napsat sem http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 15&t=13255" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak - také jsem vás rád opět viděl a sám jsem to zabalil poté, co jsem se dozvěděl, že s definitivní platností nebude hard trial.
Měl jsem s sebou děcka a přemlouvat je ať se koukají, jak jezdí auta mezi fáborkama ... ehm, to sorry :hmm:

Uživatelský avatar
Tonny
Příspěvky: 1449
Registrován: 03 pro 2009 16:28
auto: Def 110
Bydliště: Praha

Re: Plzeň

#242 Příspěvek od Tonny » 13 čer 2011 23:09

skid1 píše:Ahoj, díky také jsem vás rád viděl :-)

Nicméně nedá mě to a prostě to sem napíšu:
Po příjezdu do areálu střelnice - jel jsem jen na dopoledne páč odpol. mě ještě čekal moto sraz, a i přesto že už svoje Free nemám jsem se chtěl podívat na další krasavce od LR, no tak tedy po příjezdu do areálu se svým Terranem mi bylo sděleno že bohužel a musím parkovat mimo s dalšíma břichoplazama - že zde jen LR, tak se jen otáčím a už se ke mě žene další týpek co prej tu dělám...
No nasral jsem se dost, měl jsem chuť jet do řiti, nicméně zase jsem chtěl pár lidí, vidět tak jsem zůstal. Neřeknu, kdybych přijel s oktávkou, ale pořád si myslím že vykázat Terrano mezi osobáky byla srabárna!
Jasně je to LR sraz - ale jsou srazy dalších značek kde rozhodně nikoho s jiným autem nikam nevyhání, a už vůbec nemluvím o moto srazech - tady je vše no problemo.
No holt asi někdo moc kouká na Sons of Anarchy nebo nevím.

Kluci sorry ale za todle dost bodů dolu!
a) píšeš to špatného vlákna..
b) je to tradičně sraz pouze a jen LR, máš to i na webu Podmínky účasti: příjezd v LAND ROVERU libovolného typu
Def 110 ???, RR 3,6 TDV8, EX D2 TD5, EX Def 90 300TDi, EX Disco 300TDi
https://nove.landroverforum.cz/forum/vi ... hp?t=29054

Uživatelský avatar
favore
Příspěvky: 506
Registrován: 03 bře 2008 13:30
Bydliště: BLATNÁ

Re: Plzeň

#243 Příspěvek od favore » 14 čer 2011 11:24

Safraporte píše:Skide, pláčeš hezky ... ale na špatném hrobě :mrgreen:
Musíš to napsat sem http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 15&t=13255" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak - také jsem vás rád opět viděl a sám jsem to zabalil poté, co jsem se dozvěděl, že s definitivní platností nebude hard trial.
Měl jsem s sebou děcka a přemlouvat je ať se koukají, jak jezdí auta mezi fáborkama ... ehm, to sorry :hmm:
Možná jsi měl vydžet.Třeba je to jen můj názor ale právě proto že se nejelo na čas,tak si to chlapi víc užívali a kdo už do rokle vjel,ta si to vychutnal.Už nešlo o to v nějakým čase proletět trať i za cenu toho že něco upadne.Nejezdilo jic sice tolik ale mám z toho lepší dojem. :hi
Snažím se žít tak,aby na mém pohřbu ještě i farář říkal:"Změřte mu tep,on si z nás určitě dělá prdel!"@"Průjem a Alzheimer je velmi nepříjemná kombinace. Utíkáš, a nevíš kam...."

Uživatelský avatar
skid1
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2009 18:22
auto: Freelander 2,0 1999
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeň

#244 Příspěvek od skid1 » 15 čer 2011 14:49

K Tonnyho příspěvku:

K áčku - vlákno jsem zakládal já a myslím že akce okolo Plzně patří i sem, jinka polepším se a do 5ti minut je to i v LR cupu.
K za B -
Podmínky účasti:

- vyplnit a odeslat přihlášku, viz. hlavní menu LRC webu
- příjezd v LAND ROVERU libovolného typu (jako řidič nebo spolujezdec)
- zaplatit startovné 800,- Kč/1 startujícího v den a místě soutěže


Já nechtěl jezdit jen se podívat a pokecat, a sorry ale vykázat mě z kempu ??? no už jsem to okomentoval

Uživatelský avatar
skid1
Příspěvky: 127
Registrován: 26 pro 2009 18:22
auto: Freelander 2,0 1999
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeň

#245 Příspěvek od skid1 » 15 čer 2011 14:52

Ahoj Favore,
díky no jízda mezi fáborkama přes klády fakt nic moc, jinak rokle byla dobrá a dost jsem i viděl, zůstal bych dýl i přes nepřízeň pořadatelů, ale čekal mě ještě odpolední motosraz, nicméně rád jsem vás viděl a i upravený LR - bylo na co koukat :P

Uživatelský avatar
strelec7
Příspěvky: 114
Registrován: 19 dub 2016 06:53
tel.: 720642825
auto: D1 300, D1 200
Bydliště: Plzeň a okolí :-)
Kontaktovat uživatele:

Rew: Plzeň

#246 Příspěvek od strelec7 » 20 zář 2018 22:55

Nějaký krajan?
Pavel

Odpovědět