Sjíždí zadní okno

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
hofmann1@seznam.cz

Sjíždí zadní okno

#1 Příspěvek od hofmann1@seznam.cz » 10 bře 2007 09:25

Potřebuji poradit,mám freelandra 1,8 a tento problém.Po zamčení auta jsou všechna okna zavřené a ráno,když příjdu k autu mám zadní okno u zavazadlového prostoru úplně stažené dolů.Nevím si rady prosím o radu.Nerad bych spal v autě.Děkuji

Uživatelský avatar
De Lite
Příspěvky: 209
Registrován: 09 srp 2006 08:27
Bydliště: Jizerky
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od De Lite » 10 bře 2007 13:08

Obdobné problémy má asi každý majitel. U zadního okna je jakýsi bezpečnostní systém, který v případě jakéhokoliv odporu okna reaguje tím, že sjede okno automaticky dolů. Jedinou obranou, resp. prevencí je zajistit, aby dveře nebyly zkřížené, aby okno bylo zcela dovřené ( vadí i námraza, nebo sníh ), popřípadě nic se nedotýkalo, či neopíralo o okno nebo zadní dveře ( náklad, bagáž, atd. )
Freelandering - stav duše

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ALF » 10 bře 2007 14:12

De Lite píše:Obdobné problémy má asi každý majitel. U zadního okna je jakýsi bezpečnostní systém, který v případě jakéhokoliv odporu okna reaguje tím, že sjede okno automaticky dolů. Jedinou obranou, resp. prevencí je zajistit, aby dveře nebyly zkřížené, aby okno bylo zcela dovřené ( vadí i námraza, nebo sníh ), popřípadě nic se nedotýkalo, či neopíralo o okno nebo zadní dveře ( náklad, bagáž, atd. )
DeLite,ale to je mi bezpečnostní systém! To aby Ti zloději nemuseli rozbíjet drahé okno a bezpečně se dostali do auta a stejně bezpečně odjeli do garáží,kde ho bezpečně rozeberou na ND. To už mohli angličáci udělat nějakou krabičku ve které budou přímo náhradní klíče a po zaklepání vypadnou před auto. Samozřejmě,že chápu,jak vše DeLite myslel,ale je to bezva. Oni angličáci nekradou,tak jim to ani nepřijde i když tady už je z omylu vyvedli naši utiskovaní emigranti snědší pleti. ALF

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Admin » 10 bře 2007 16:44

Přečti si návod jak zkalibrovat zadní okno. Třeba to pumůže :wink:
http://www.mejznar.cz/forum/viewtopic.php?t=794

Odpovědět