Rozvody

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karab
Příspěvky: 124
Registrován: 28 úno 2007 07:57

Rozvody

#1 Příspěvek od Karab » 04 bře 2007 10:02

Nevie mi niekto poradit ci sa da nastavovat predvstrek na 72 KW motor ?
menil som si rozvody a zda sa mi ze ma motor ostrejsi chod, ako starty a vykon je ok
dik za prispevky
este som sa chcel spytat co ma byt pod lavim blatnikom na sáni ? mne tam ide iba hadica a su tam dva silenbloky ale podla mna tam nieci chyba mozem to iba jednoducho niecim upchat ?

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Admin » 06 bře 2007 10:33

Tady máš komplet sání vzduchu. Typoval bych, že ti chybí rezonátor. Pozice č.5 :wink:

Předvstřik na tomhle čerpadle nejde nastavit. Umí to pouze diesel servis. Ovšem existuje jeden fígl.
Sundej kryt řemene co pohání čerpadlo. Najdi si aretaci na čerpadle a zaaretuj čerpadlo. Udělej si risku na kole u vačky a vačce, aby jsi měl výchozí pozice. Potom povol šrouby na kole u vačky. Opatrně pootoč klikovkou. Tím se ti pootočí vačka, ale kolo protože má oválné díry i s čerpadlem zůstane stát. Pak dotáhni šrouby, vyndej aretaci a zkoušej zda se to zlepší, nebo zhorší. Vždy se můžeš vrátit na výchozí pozici a rozvod motoru zůstává pořád stejný. :wink:

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

#3 Příspěvek od ALF » 06 bře 2007 17:42

Admine,nemáš nějaké schéma na Rozvod? Jsem už 25 let ženatý. :lol: :lol: :lol: Dík.ALF

Uživatelský avatar
Karab
Příspěvky: 124
Registrován: 28 úno 2007 07:57

#4 Příspěvek od Karab » 07 bře 2007 20:54

na ten predvstrek som prisiel, nieco podobne maji 1.9 Tdi na cerpadle, a az nastaveni free dostal ten krasny lahodny zvuk, pred tym uz aj pred vymenou rozvodou mal taky ostry zvuk ako hladky diesel a tazke starty no teraz je to lahoda, chyta na skrt.tu nadobku na sanie nemam proste tam chyba, naco vlasne sluzi? mozem ten otvor jednoducho ucpat? Dik za vsetky rady.

Libor

nadobka

#5 Příspěvek od Libor » 07 bře 2007 21:12

:idea: pises ze tam nemas nadobku.Je to tzv.rezonator a ma zajistit ztiseni sani aby jsi neobtezoval sve okoli nadbytecnym hlukem.jsi tech.typ a asi sis vsiml jak klasicky td,tdi kdyz sundas filtr pulzuji do sani.takze když ho tam nemas tak si stim nelam hlavu.Jestli chces klidne tu diru zaslep :!:

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

#6 Příspěvek od Admin » 08 bře 2007 13:45

ALF píše:Admine,nemáš nějaké schéma na Rozvod? Jsem už 25 let ženatý. :lol: :lol: :lol: Dík.ALF
Domluv se s hajným, třeba ti za 15.000,- manželku střelí. Budeš potom pobírat i vdovskej důchod a odpadají tahanice o majetek. :Pohoda:
Co chvíli se v lese stávají nehody, že jeden hajnej se trefí do jinýho, nebo si zastřelí psa. Prostě bude na špatném místě ve špatnou chvíli :lol:

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

#7 Příspěvek od ALF » 08 bře 2007 16:45

Všechny jsou střelené a nemusí čekat na hajnýho až si je splete s divočákem. ALF

Odpovědět