Systém HDC

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Zpráva
Autor
Libor

Re: NEKDO UKRAD ABS

#41 Příspěvek od Libor » 06 bře 2007 19:36

26 UNORA JSEM TI NA TOHLE TEMA ODPOVIDAL A VSE POPSAL.NAJDI SI SEKCI HDC STRANA 1 26.2.NEMAS ABS?TAK TI HO NEKDO SEBRAL JINAK SI TO NEDOKAZI VYSVETLIT!!!TAK SE NA TO MRKNI CO JSEM PSAL.

FreeMartin z lander

ukradli nebo neukradli?

#42 Příspěvek od FreeMartin z lander » 06 bře 2007 19:56

Ahoj, nemeškal jsem, přečetl jsem a běžel do garáže vyfotit šajtrpáku a rovnou jsem blikl palubku při zaplém zapalování. V techničáku píšou, že nemáme ABSko.

Setkal se s tím již někdo?

Obrázek
Obrázek
Obrázek

FreeMartin z lander

#43 Příspěvek od FreeMartin z lander » 06 bře 2007 20:09

ALF píše: ČaOFF, u 98 je pod řadící pákou a má řlutou barvu.Nelze přehlédnout,určitě by sis ho všiml.U novějších modelů je za řadící pákou,ale to nebude Tvůj případ. Kolik Tě Freelandy stál? Kamarád teď koupil za super cenu 99 a po dvou týdnech zjistil,že má předokolku a teď má oči pro pláč. Chodil kolem mého Landyho a nakonec se zlakomil na 15000 a rok mladší model. Prodejce ho poslal někam s tím,že si měl auto prohlídnout. Teď má Land Rover Summerlander 2x2,ale ušetřil 15 tisíc. A vo tom to je. ALF
Ahoj ALFE, FREEho jsem koupil za konečných 220 (puvodně 250), nicméně po ujetí cca 100km se rozsypal diferak. Po diskuzi s prodejcem se nám povedla výměna diferáku za 20.000, s tím, že jsem šli s prodejcem na půl.

Teď mě tak napadá, (když asi nemám DHC) jestli nemám také toho Summerlander 2x2, ale asi ne, protože v techničáku jsou 2 poháněné nápravy. A to by se vlastně nemohl rozsypat ten diferák... a do kol by nevedly poloosy, že jo?

Libor

#44 Příspěvek od Libor » 06 bře 2007 20:56

jestli chces ja jsem z Prerova mas to kousek prijed at se na to mrknu.nechapu jak je to mozny moc by mne to zajimalo :?: :?: :?:

FreeMartin z lander

#45 Příspěvek od FreeMartin z lander » 06 bře 2007 22:13

Libor píše:jestli chces ja jsem z Prerova mas to kousek prijed at se na to mrknu.nechapu jak je to mozny moc by mne to zajimalo :?: :?: :?:

Ahoj Libore, pošli mi tel., jak pojedu kolem, crnknul bych ti zda máš chvilku a stavil bych se. MartinS. info@topmont.cz

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od ALF » 07 bře 2007 07:33

Libor píše:jestli chces ja jsem z Prerova mas to kousek prijed at se na to mrknu.nechapu jak je to mozny moc by mne to zajimalo :?: :?: :?:
ČaOFF,jsem zvědav na co LIbore přijdete. Je to nějaký divný. Je pravdou,že můžu koupi v Německu Discoveru z r.2001 jaklo novou jen 59 tis.km,ale orig.nemá klimu a přístrojovka vypadá jak z předešleho modelu-dvě kolečka na teplý/studený vzduch vzduch.Všude jinde mají dvouzónovou klimu. Někdy se v tom člověk nevyzná. Možná je to i případ Martinova Světo Běžníka. Jinak já už po naletování drátků vyzkoušel HDC v akci a je akční! ALF

Libor

#47 Příspěvek od Libor » 07 bře 2007 07:57

Alfe sam jsem zvedav co to ma.Jestli prijede tak to prostuduji a uvidime co to tedy vsechno nema.Človek se uči celej zivot :shock:

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od ALF » 07 bře 2007 08:07

Libor píše:Alfe sam jsem zvedav co to ma.Jestli prijede tak to prostuduji a uvidime co to tedy vsechno nema.Človek se uči celej zivot :shock:
Čekáme na lékařskou zprávu. Ale vypadá to,že to je limited verze pro méně náročný trh.Možná měl jít do OFFriky. ALF

Libor

#49 Příspěvek od Libor » 07 bře 2007 08:18

TAKE TO TAK NEJAK VIDIM :shock: JAR :hmm:

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od ALF » 07 bře 2007 13:10

Libor píše:TAKE TO TAK NEJAK VIDIM :shock: JAR :hmm:
A proto je skvělé,že existují tyto stránky a dobří kamarádi,kteří poradí. ALF

Uživatelský avatar
Karab
Příspěvky: 124
Registrován: 28 úno 2007 07:57

#51 Příspěvek od Karab » 07 bře 2007 20:59

z tou pakou som sa raz stretol ked som chcel kupit frelander od jedneho poliaka. Ten ho mal vystaveny na nete dost dlho a ked som si dokladnejsie prezrel foto interieru zistil som ze tam chyba DHC, ale preco tak to neviem.

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od ALF » 08 bře 2007 08:52

Karab píše:z tou pakou som sa raz stretol ked som chcel kupit frelander od jedneho poliaka. Ten ho mal vystaveny na nete dost dlho a ked som si dokladnejsie prezrel foto interieru zistil som ze tam chyba DHC, ale preco tak to neviem.
Víš proč?Protože to prodával polák. To je společenství šmelinářů od přírody. A to není nadávka,to je charaktristika prověčená dobou. ALF

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od Admin » 08 bře 2007 13:11

Opět modifikace trhu. Ptal jsem se nato kolegy. Je možný že nemá TC i ABS. Většinou je to na trhy kde není sníh. Itálie, Španělsko,... atd.

BigTwin Jirka

#54 Příspěvek od BigTwin Jirka » 08 bře 2007 14:08

Admin píše:Opět modifikace trhu. Ptal jsem se nato kolegy. Je možný že nemá TC i ABS. Většinou je to na trhy kde není sníh. Itálie, Španělsko,... atd.
Kolega Ti dal hodně špatné příklady. Nic ve zlém, já jen, aby si někdo v zimě nevyjel do Alp nebo Pyrenejí na letních pneumatikách.

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od Admin » 08 bře 2007 14:35

:hmm:
Každý importér v každé zemi si může auto vyspecifikovat jak chce. Např. TD4ka se do ČR automaticky prodávala s přihřívačem. Ve SRN byl za příplatek. Tak samo si třeba Italové udělali základní verzi bez ABS a TC.

BigTwin Jirka

#56 Příspěvek od BigTwin Jirka » 08 bře 2007 15:52

Já vím, já jen reagoval na úsměvný výrok: "...Většinou je to na trhy kde není sníh. Itálie, Španělsko,... atd....".

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#57 Příspěvek od ALF » 08 bře 2007 16:39

BigTwin Jirka píše:Já vím, já jen reagoval na úsměvný výrok: "...Většinou je to na trhy kde není sníh. Itálie, Španělsko,... atd....".
Admin rozumí SvětoBěžníkům a my světoběžníci zase horám. :lol:
Ale na příkladu tohoto Landyho je vidět.že ne vždy je zajímavá pořizovací cena opravdu výhrou,protože v našich podmínkách minim.ABS je o bezpečnosti. U mne je hlavní podmínkou u auta 2x Airbag,ABS, a následuje klima.Ostatní je navíc a uvítám to,ale nepodmiňuji. ALF

Odpovědět