Systém HDC

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ALF » 08 úno 2007 09:36

Antonín Chudera píše:
ALF píše:ČaOFF,díky všem a dnes se na drátky vrhnu. Asi to nejprve zapojím tak,že je spojím mimo spínač a uvidíme,jestli nevybuchnu. Kdybych už se neozval,tak jsem Vás měl rád a bděte. Alf
Mě čeká to samé co Tebe, takže kdyby něco tak se mějte krásně :cry: :D
ČaOFF,raději počkej do pondělí. Není nás Offaků zase tolik. :P ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ALF » 08 úno 2007 16:07

ČaOFF , drátky jsou naletovány a zelené autíčko bliká. Určitě systém vyzkouším z nějakého kopce až napadne sníh. Všem děkuji za pomoc. ALF

Antonín Chudera

#23 Příspěvek od Antonín Chudera » 14 úno 2007 16:42

ALF píše:ČaOFF , drátky jsou naletovány a zelené autíčko bliká. Určitě systém vyzkouším z nějakého kopce až napadne sníh. Všem děkuji za pomoc. ALF
Jak jsi dopadl s tím HDC? Už to funguje?

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ALF » 14 úno 2007 16:50

Antonín Chudera píše:
ALF píše:ČaOFF , drátky jsou naletovány a zelené autíčko bliká. Určitě systém vyzkouším z nějakého kopce až napadne sníh. Všem děkuji za pomoc. ALF
Jak jsi dopadl s tím HDC? Už to funguje?
ČaOFF,zatím vše funguje na přístrojovce. V terénu HDC vyzkouším až napadne sníh. Napadne? ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ALF » 15 úno 2007 16:49

ČaOFF,teď jsem zabloudil nostalgicky do Landyroveru Discoverze a málem jsem dostal neštovice,když jsem četl o prolínání nafty do oleje(takový naftový Trabant). Já měl teda Discoverzi 2.5TDi 113 PS a motor frčel super(najeto 82000km).Teď ale vidím,že nějaký HDC a termostat u Freelandyho je sranda oproti tomu jaký mají adresnalin majitelé TD5. Tak jen uvažuji na čem si angličáci udělali takové image značky. Uvádí se,že 80% ze všech vyrobených LR stále jezdí. Asi mají kolem sebe naklonované Adminy,kteří jim radí do roztrhání těla.Otázkou jen zůstává na co těch 80% jezdí. Na Naftu,naftu s olejem,olej nebo benzín?ALF

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od discover » 15 úno 2007 17:01

Ahoj, Alfe, když nenapadne, tak se nic neděje, protože HDC je na kontrolovatelné sjíždění strmých kopců. Není tedy potřeba čekat na sníh.
Tak pahorek a šup dolů. Ahoj

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od ALF » 15 úno 2007 17:19

discover píše:Ahoj, Alfe, když nenapadne, tak se nic neděje, protože HDC je na kontrolovatelné sjíždění strmých kopců. Není tedy potřeba čekat na sníh.
Tak pahorek a šup dolů. Ahoj
ČaOFF, na sněhu jsem to chtěl vyzkoušet,než se začnu řítit z pahorku a pak bude teprve v ři.. ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od ALF » 15 úno 2007 17:20

A kde máš Discovere fotečku svého Matchboxu? ALF

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od discover » 15 úno 2007 17:33

Bude coby dup, to je takový překladatelský vo--- ahoj

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od ALF » 16 úno 2007 08:08

discover píše:Bude coby dup, to je takový překladatelský vo--- ahoj
ČaOFF,nepochopil jsem zkratku. Přelož. ALF

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od discover » 16 úno 2007 08:51

voříšek, ale to je klasika, chlapče, to musíš znát :lol: Ahoj

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od ALF » 16 úno 2007 11:50

discover píše:voříšek, ale to je klasika, chlapče, to musíš znát :lol: Ahoj
Tak hezky mne už dlouho nikdo neoslovil. Musím Ti to vrátit kluku jeden. Ale na kluky nejsem,neboj. Jen auta kupuji v mužském rodě. Jednou jsem udělal výjimku u Alfy Romeo a do smrti na ten pekáč nezapomenu. Přezdívka ALF s tím nemá nejmenší spojitost. ALF

FreeMartin z land

DHC

#33 Příspěvek od FreeMartin z land » 26 úno 2007 18:46

Čao všici lanďáci !!!
Tak a jsme s mámou také majitelé FREELANDU 2.0 r. 98.
Koukám, že toto forum je docela k světu. Zaujaly mne příspěvky o řízeném
sjíždění z kopců. Žádne tlačítko na šajtrpáce nemáme!!! Je to OK, nebo nás ošidili o tlačítko i o DHC?

MartinS.

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: DHC

#34 Příspěvek od Admin » 26 úno 2007 20:02

FreeMartin z land píše:Čao všici lanďáci !!!
Tak a jsme s mámou také majitelé FREELANDU 2.0 r. 98.
Koukám, že toto forum je docela k světu. Zaujaly mne příspěvky o řízeném
sjíždění z kopců. Žádne tlačítko na šajtrpáce nemáme!!! Je to OK, nebo nás ošidili o tlačítko i o DHC?

MartinS.
Gratuluju ke koupi Freelandera, díky za pochvalu fóra :oops:
To tlačítko tam má každý Freelander. Asi vám ho někdo sebral. :cry:

Libor

#35 Příspěvek od Libor » 26 úno 2007 20:15

Mrkni na to poradne protoze to neni mozne ze by jsi to tam nemel protoze Free.ma v standartu ABS-ETC-HDC.Pod hlavou radici paky smerem k popelniku je kolebkovy spinac ktery zmacknes a stahnes dolu a na pristrojovce ti zacne blikat zeleny symbol nakloneneho auticka.

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od ALF » 27 úno 2007 07:29

Libor píše:Mrkni na to poradne protoze to neni mozne ze by jsi to tam nemel protoze Free.ma v standartu ABS-ETC-HDC.Pod hlavou radici paky smerem k popelniku je kolebkovy spinac ktery zmacknes a stahnes dolu a na pristrojovce ti zacne blikat zeleny symbol nakloneneho auticka.
ČaOFF, u 98 je pod řadící pákou a má řlutou barvu.Nelze přehlédnout,určitě by sis ho všiml.U novějších modelů je za řadící pákou,ale to nebude Tvůj případ. Kolik Tě Freelandy stál? Kamarád teď koupil za super cenu 99 a po dvou týdnech zjistil,že má předokolku a teď má oči pro pláč. Chodil kolem mého Landyho a nakonec se zlakomil na 15000 a rok mladší model. Prodejce ho poslal někam s tím,že si měl auto prohlídnout. Teď má Land Rover Summerlander 2x2,ale ušetřil 15 tisíc. A vo tom to je. ALF

Antonín Chudera

#37 Příspěvek od Antonín Chudera » 27 úno 2007 18:54

Někteří lidi jsou fakticky jen ubohý ksindl. Je mi tvojeho kamaráda opravdu líto, že naletěl :(

Libor

Jen predek

#38 Příspěvek od Libor » 27 úno 2007 19:17

Alfe doporuc znamemu navstevu pravnika i skupni smlouvou a pokud tam neni definovane ze se jedna jen o predni nahon coz nemuze na zaklade TP dale VIN byt!! myslim ze ma velkou sanci a to ze si auto spatne prohledl neni smerodatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen predek

#39 Příspěvek od ALF » 28 úno 2007 07:32

Libor píše:Alfe doporuc znamemu navstevu pravnika i skupni smlouvou a pokud tam neni definovane ze se jedna jen o predni nahon coz nemuze na zaklade TP dale VIN byt!! myslim ze ma velkou sanci a to ze si auto spatne prohledl neni smerodatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ČaOFF,už to samozřejmě řeší,ale bude ho to stát mnohem víc,než ušetřil a s nejistým výsledkem,protože prodejce je věčně někde v zahraničí a bude se vyhýbat zodpovědnosti a nakonec zjistí,že je levnější,než se domoci práva,si chybějící dokoupit. Je to špatně,ale každý nemá pitbull stisk. Já měl problém a teď před vánocemi jsem vše dotáh až do televize do Občanského Juda. Hned se ledy pohnuly. ALF

FreeMartin z land

#40 Příspěvek od FreeMartin z land » 06 bře 2007 18:12

Ahoj lidi tak jsem zpět, hledal jsem v autě a žádný čudlík nikde není. Teďka odešel diferák tak ho vyměnili za zánovní z roku 2003. Chci se zeptat ohledně toho čudlíku, nemohli byste tady dát fotku kde by to mělo být? A pak jak je možný, že náš Free nemá ABS?? Psali jste, že to má v standartu tak co to má být? Nějakej ufon? :-)

Odpovědět