Stahování zadního okna

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
mirkouk
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2012 17:45
auto: freelander I.

Stahování zadního okna

#1 Příspěvek od mirkouk » 24 kvě 2018 11:17

Dobrý den
Problémy se stahováním zadního okna u LA Freelander. Ještě loni šlo zastavit sklo při pohybu/ nahoru/dolů třeba v polovině,nyní jezdí pouze na doraz-- nahoře,dole.
Čím to prosím múže být ??
Díky za radu

Kremik
Příspěvky: 30
Registrován: 16 pro 2017 08:32
auto: freelander 1
Bydliště: Karvinsko

Re: Stahování zadního okna

#2 Příspěvek od Kremik » 26 kvě 2018 08:24

Já to ještě nemám úplně odsledované (nikdy mě to tolik netrápilo), ale myslím, že otvírat to jde do určité velikosti škvíry libovolně, od určité velikosti otevření už okno sjede úplně dolů a zastavit se nedá.
Pohyb nahoru - a to si teď nejsem úplně jistý - myslím, že celou dobu až do uzavření je třeba držet zmáčknutý knoflík, pokud se pustí dřív, okno zase sjede úplně dolů.
Trošku mi přijde, že to zadní okno si žije vlastním životem, a moc jsem jeho chování zatím nezkoumal. Možná, že jeho ovládání má i užitečné vlastnosti, které jsem zatím nepochopil nebo nedokážu docenit. Stalo se mi třeba, že jsem chtěl auto zamknout dálkáčem, a místo toho sjelo zadní sklo úplně dolů.
Nevím, jestli to byla chyba nebo vlastnost, ale když jsem to chtěl později zopakovat, už se mi to nepovedlo.
Co mě aktuálně trápí je rádio. To má někdy chvilky, že si dělá úplně co chce, mění stanice, vynechává, ale je to origo LR, tak mu to zatím trpím. Zřejmě jen nějaký kontakt...

Odpovědět