2004,TD4,3dv.aut. Umřela pristrojovka,blinkry,el.okenek a zadní mlhovky v jednom momente.

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Romanxx
Příspěvky: 4
Registrován: 21 bře 2016 09:41
tel.: 739711661
auto: Freelander TD4

2004,TD4,3dv.aut. Umřela pristrojovka,blinkry,el.okenek a zadní mlhovky v jednom momente.

#1 Příspěvek od Romanxx » 03 dub 2016 12:15

Freelander td4 2004,3dv.aut
Zdravím,včera uprostřed 500km cesty mi z ničeho nic spadli všechny budíky na pristrojovce,podsviceni funguje,při zmáčknutí tlačítka počítadla km se rozsvítí ten display,ale km uz nepočítá.Neukazuje ani zarazene prevodove stupne.Zároveň v jednom momentě přestali fungovat i blinkry (všechny) nejedou ani na vystrazky+stahování okenek (nefunguje žádné)+zadni mlhovky.Radio, topeni,ostatní světla fungují normálně.Moc prosím o radu kde začít hledat řešení.Jsem freelander začátečník,díky za každou radu! :?

Romanxx
Příspěvky: 4
Registrován: 21 bře 2016 09:41
tel.: 739711661
auto: Freelander TD4

Re: 2004,TD4,3dv.aut. Umřela pristrojovka,blinkry,el.okenek a zadní mlhovky v jednom momente.

#2 Příspěvek od Romanxx » 03 dub 2016 19:19

Takze zavada zjistena,prorezla koncovka vyfuku...vyfukove plyny sli primo pod naraznik,vsechno cerne,roztavena lampa zezadu a kabelaz to taky schytala.Spalena 15A pojistka v pojistkove skriniv motorove casti.Odpojil jsem cely svazek od spodnich zadnich svetel vymenil pojistku ale zadna změna,budiky,smerovky ani okna nejedou.Je teno kruh nejak propojeny a zavisly na sobe?Shanim tedy svazek kabelu číslo je YND500110.Bohužel jsem ho zatím nikde neobjevil.Nějaký tip v CR?(spěchá to,nemůžu čekat na balík z Anglie)

Odpovědět