Budoucí sraz Free ?

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

Budoucí sraz Free ?

#1 Příspěvek od Petr » 13 čer 2007 20:19

Ahoj, zdravím všechny ze středního Slovenska. Objevil jsem bezva místo pro budoucí sraz fandů LR. Je to nedaleko Nových zámků, penzion dost daleko od civilizace s lidma pro naše vyžití pozitivně nakloněnýma. Tak předběžně vyjednávám o podmínkách. \\\\bezva pro všedchna roční období, není to daleko a super okolí pro všechny druhy naší zábavy. Z penzionu Lagáň zdraví Petr.

P.S. Strašně mně mrzí, že se nestihnu účastnit Přeštic. Přeju Vám bezva zábavu a držte prapor Free hodně vysoko !!! 8) 8) 8)
Naposledy upravil(a) Petr dne 16 čer 2007 16:44, celkem upraveno 2 x.
Landy je pro fandy !!!

Libor

Re: Budoucí sraz Free ?

#2 Příspěvek od Libor » 14 čer 2007 20:32

Petr píše:Ahoj, zdravím všechny ze středního Slovenska. Objevil jsem bezva místo pro budoucí sraz fandů LR. Je to nedaleko Nových zámků, penzion dost daleko od civilizace s lidma pro naše vyžití pozitivně nakloněnýma. Tak předběžně vyjednávám o podmínkách. \\\\bezva pro všedchna roční období, není to daleko a super okolí pro všechny druhy naší zábavy. Z penzionu Lagáň zdraví Petr.

P.S. Strašně mně mrzí, že se nestihnu účastnit Přeštic. Přeju Vám bezva zábavu a držte prapor Free hodně vysoko !!! 8) 8) 8)
DEJ TEDY VEDET JAK A KDY SE TO USKUTECNI???RAD PRIJEDU 8)

moni

#3 Příspěvek od moni » 15 čer 2007 15:49

Prima, dej vedet, ale aspon tak mesic dopredu, to vis, presun z budejovic na slovac chvili trva :-) moni

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ALF » 15 čer 2007 15:56

moni píše:Prima, dej vedet, ale aspon tak mesic dopredu, to vis, presun z budejovic na slovac chvili trva :-) moni
To můžeš vzít přes OP.alf

moni

#5 Příspěvek od moni » 15 čer 2007 15:59

to neni hloupy napad alfiku, to se jeste domluvime a nechate nas stanovat na sve male hektarove zahradce? :-)

Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Petr » 16 čer 2007 22:20

moni píše:Prima, dej vedet, ale aspon tak mesic dopredu, to vis, presun z budejovic na slovac chvili trva :-) moni
Bezva. Taky jsem s tím termínem tak nějak uvažoval. Pro představu jsem přidal dvě fotky. Taky mám pár otázek. Předně prosím navrhněte nějaký termín, na kterém by jsme se shodli v co největším počtu. Dále bych ocenil pomoc s organizací a přípravou. Tak nějak předpokládám taky zapojení našich kolegů ze Slovenska (přece jen to mají blíže). Programově bych to viděl asi tak, že příjezd by byl od pátku nejpozději do 10.00 hod. v sobotu, průběh programu tak do 18.00 hod, následovalo by vyhodnocení u vína a pečeného prasete s hudbou a tancem a následně po vystřízlivění nedělní návrat do domovů. Hlavní bod programu by zřejmě byla jízda v lehčím terénu, průjezd okolím, pokec a výměna zkušeností atp. Samozřejmě že každý další nápad dobrý. Tak co vy na to? A hlavně : POJEDETE ?
Landy je pro fandy !!!

Uživatelský avatar
Kolda.o
Příspěvky: 209
Registrován: 25 bře 2007 17:40
Bydliště: Praha, Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Kolda.o » 17 čer 2007 22:53

zni to dobre ;-)

moni

#8 Příspěvek od moni » 18 čer 2007 08:45

ahoj petre a kdy ze je ten termin? diky moni

moni

Prestice a Free

#9 Příspěvek od moni » 18 čer 2007 14:30

Ahoj Petre, zdravim na Slovac, no toz snazila jsem se drzet ten prapor a muj Free ten trial vyjel uplne s prehledem a to po desti. Mame to ale sikulky :-) Do kopce na blate vazne vubec nezavahal, ani po trave dolu. Byly tam jen tri Free letos, tak verim, ze se zucastnis pristi rok a rozsiris nase rady :-) Zdravim z Ceskych BUdejovic, monika

Odpovědět