Free 1,8 - nováček :-)

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
RomPec

Free 1,8 - nováček :-)

#1 Příspěvek od RomPec » 05 čer 2007 12:41

Ahoj všem
Super forum - muj obdiv :-)
Chtěl jsem se s vámi poradit nebo raději doptat. Včera jsem si dom konečně přivez Free 1,8 rv00 ale po prvotním nadšení jsem si vším neduhů. Mohete prosím poradit?
1) Při pojíždění nebo couvání jakoby auto samo brzdilo respektive samo zastaví i bez dotzku brzdy
2) při jízdě auto táhne doprava, teda musím mít volant mírně doleva aby auto jelo rovně - gumy? geometrie?
3) Startování - když zhasnu motor a po chvíli chci znova nastartovat tak musím zamknout a odemknout a až potom startovat
4) Doporučíte prosím nějaký servis v okolí Prahy kde jsou spolehliví a nechtěj za služby miliony?
Moc všem děkuju

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Colombo » 06 čer 2007 00:28

vitej RomPec!

ohledne přibržďování mrkni na http://www.mejznar.cz/forum/viewtopic.php?t=1107, k ostatnim problemum se z osobnich zkusenosti nemuzu vyjadrit. Muj Landy leti rovne jak strela, a se startovanim taky nemam popsane problemy....

Co se servisu tyce - doporucuju u Berouna pana Mihalicka (www.britishcars.cz).
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

RomPec

Poděkování

#3 Příspěvek od RomPec » 07 čer 2007 13:29

Děkuji za odkaz moc pomoh :-) v pátek jde muj FreeL k doktorovi tak uvidíme jak to dopadne :-) držte mně palce aby to bylo gut :-)

Uživatelský avatar
Peddy
Příspěvky: 52
Registrován: 02 kvě 2007 10:03
Bydliště:

Re: Free 1,8 - nováček :-)

#4 Příspěvek od Peddy » 08 čer 2007 08:29

RomPec píše: 2) při jízdě auto táhne doprava, teda musím mít volant mírně doleva aby auto jelo rovně - gumy? geometrie?
3) Startování - když zhasnu motor a po chvíli chci znova nastartovat tak musím zamknout a odemknout a až potom startovat
4) Doporučíte prosím nějaký servis v okolí Prahy kde jsou spolehliví a nechtěj za služby miliony?
Moc všem děkuju
zdravím, přesně takovéto nejasnosti a problémky mám už za sebou - nevěš hlavu:
ad 2 volant - měl jsem taky volant mírně vlevo, spravila to geometrie kol, nechal jsem si teda ještě měnit pravý čep řízení (cca 400 kč), protože měl vůli, no a pak dělali tu geometrii a volant je rovně

ad 3) startování - po chvíli klidu se automaticky zapne imobilizer, takže proto nemůžeš nastartovat - stačí stisknout JENOM tlačítko odemykání na dálkáči (zamykat nemusíš)

ad 5 - já jezdil do Českého Dubu, což není okolí Prahy, ale na fóru jsem se dočetl o servisu v Berouně (Britishcars), tak příště zkusím tenhle, ale zatím ho neznám

good luck
free with Free

RomPec

Super

#5 Příspěvek od RomPec » 08 čer 2007 09:59

Znova a znova děkuju fakt sem se toho tady dočet spoustu s tim volantem mně to taky napadlo ale spíš sem se bál že to bude větší průšvih :-) moc dík za radu :-) to startování už se samo nějak srovnalo :-)

Odpovědět