Free I Td4 vs. 1.8 16V - poraďte prosím

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
TomSek

Free I Td4 vs. 1.8 16V - poraďte prosím

#1 Příspěvek od TomSek » 31 kvě 2007 10:42

Zdravim dámy a pánové,
můžete mi prosím relativně objektivně porovnat jízdní výkony 2.0 Td a 1.8 16V ? Spotřeba mě zas až tak moc nezajímá (živým větší žíznivce :roll: ), spíš dynamika v provozu, síla v kopcích apod... :lol:

Mám teď nedobrovolně pujčený od švagra právě 2.0 Td (5D) 2002 a maximálně mě to auto chytlo - uvažuju, že si pořídím taky jeden exmplář, ale spíš 3D :P :roll: .
Jenom ten motor mi přijde strašně slabý. Proto bych rád věděl jestli 1.8 16V bude podstatně lepší nebo to pojede +- stejně. Díky za zkušenosti... :lol:

JirkaLR

Re: Free I Td4 vs. 1.8 16V - poraďte prosím

#2 Příspěvek od JirkaLR » 31 kvě 2007 13:29

TomSek píše:Zdravim dámy a pánové,
můžete mi prosím relativně objektivně porovnat jízdní výkony 2.0 Td a 1.8 16V ? Spotřeba mě zas až tak moc nezajímá (živým větší žíznivce :roll: ), spíš dynamika v provozu, síla v kopcích apod... :lol:

Mám teď nedobrovolně pujčený od švagra právě 2.0 Td (5D) 2002 a maximálně mě to auto chytlo - uvažuju, že si pořídím taky jeden exmplář, ale spíš 3D :P :roll: .
Jenom ten motor mi přijde strašně slabý. Proto bych rád věděl jestli 1.8 16V bude podstatně lepší nebo to pojede +- stejně. Díky za zkušenosti... :lol:
Každý FRee je do kopce trošku línej :) jinak je docela svižnej v zatáčkách drží, ale rozjezdu jsou také pomalejší musí se hodně vyhánět do vysokých otáček :)

Uživatelský avatar
morten
Příspěvky: 28
Registrován: 23 led 2007 18:23
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

#3 Příspěvek od morten » 31 kvě 2007 22:28

Ja mam TD4 a predtym som vlastnil starsi typ DI ktory bol o poznanie slabsi.S benzinakom nemam skusenost ale ta TD4 je podla mna viac ako slusne ziva a to pri super spotrebe.A ako spomenul JirkaLR tak len ten rozjazd je horsi ale predsa je to aj velke auto. :lol:

Odpovědět