pevnost karoserie - LR Freelander 3dvéř, hard Top

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět

Pevnost karoserie

Landy se do zatáček kroutí
2
33%
Landy je pevnej jak první den .. nevydá hlásku
4
67%
Landy se "jakoby kroutil",ale po odstranění závady s viskozou a IRD je celý problém minulostí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 6

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

pevnost karoserie - LR Freelander 3dvéř, hard Top

#1 Příspěvek od Colombo » 28 kvě 2007 16:05

Jakou máte zkušenost s pevností karoserie u těchto typů Free? ... Zvlaště mě zajímají vozy z 98, 99 (nové kousky budou předpokládám ještě v poho a pevné)

Kroutí se vám v zatačkách váš Oř?

Uživatelský avatar
De Lite
Příspěvky: 209
Registrován: 09 srp 2006 08:27
Bydliště: Jizerky
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od De Lite » 28 kvě 2007 21:28

Dle mého názoru se karoserie Freelandera nekroutí. Různé pazvuky, na které asi narážíte, jsou způsobeny zcela jinými příčinami a to i u skoro nových vozů.
Freelandering - stav duše

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Colombo » 28 kvě 2007 22:14

to DeLite: tvuj nazor se mi libi ...asi se s nim budu identifikovat.

....
....
....
už to začíná fungovat .....
...
...
...
- kruci ... hlasoval jsem špatně!! :shock: :D

Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Petr » 29 kvě 2007 16:21

De Lite píše:Dle mého názoru se karoserie Freelandera nekroutí. Různé pazvuky, na které asi narážíte, jsou způsobeny zcela jinými příčinami a to i u skoro nových vozů.
Já se přidávám.... pazvuky jsem identifikoval jako plasty na pravé straně a to jsem si způsobil sám tím, že jsem do Landyho rval bicykl a byl jsem línej sundat přední kolo. Jinak si myslím, že Landy se do zatáček jen houpe díky vyššímu těžišti. Čauky Petr ....Jo a hlasoval jsem " nekroutí se ".
Landy je pro fandy !!!

JirkaLR

#5 Příspěvek od JirkaLR » 29 kvě 2007 18:20

Já jsem taky hlasoval pro nekroutí se. Jezdíte s Free někdy jak o závod ? :) to by mně zajmalo pže to je super auto i na silnici, protože jednou jsme s tátou v Mělnických zatáčkách "závodily" s VW golf III a 2.8 a daly jsme ho :) v jedný velmi přehledný zatáčce, která je docela ostrá jsme vletěli 120 po pravém boku Golf už začal ubírat na plynu a mi přidávaly a předjeli jsme ho :). Free ohromě drží nesmýká se zadek vůbec nelítal, a to máme off pneu ! Goodyear wrangler AT :)

JirkaLR

#6 Příspěvek od JirkaLR » 29 kvě 2007 18:22

Jo a to máme 1.8i rv. 1998 5-dvéř. :)

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Colombo » 29 kvě 2007 19:15

mate recht, ze jsou to mnou asi spatne identifikovany zvuky. Obcas si Landy jakoby srovna klouby (pricitam to ty viskoze, mozna IRD). V karoserii to asi fakt nebude.

Zitra jsem objednan k panu Mihalickovi, tak vas pak budu informovat o zdravotnim stavu... Drzte mi palce ...
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Hunter » 29 kvě 2007 20:48

Urcite drzim palce a jsem zvedavy na vysledek :wink: A zjisti nam tam prosim, jak zjistit, ze je viskospojka ci IRD ci jine veci v haji a od kdy se jiz davaji do Free ty spravne verze IRD. A vubec, veskere poznatky jsou vitane, a to i o pristupu pana Mihalicka. Ja totiz potrebuji prohlednout meho Free a konecne zjistit, jak na tom je, toz tak, aby mela dusicka klid a mohl jsem vyrazit na daleke vylety :lol:

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Colombo » 29 kvě 2007 23:30

to Hunter:
budu se snazit, pristupuju k Landymu stejne ... prozatim se bojim vyrazit dal nez 100 km od baraku, o offu ani moc nemluvim .... tak obcas nejaka ta louka, polnacka nebo max. brod.

Dam vedet, snad se od p.Mihalicka neco dozvim. Jedu tam vecer na pul sedmou, tak uvidime, kolik bude casu a ochoty.
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

Návštěvník

#10 Příspěvek od Návštěvník » 29 říj 2007 15:00

Tak ta karoserie je pevna, nekrouti se, ale postupem casu, jak se situace s praskanim zostrovala jsem zjistil, ze se nejedna o diferak, ale v ramci soustavy nahonu kol jde o zadni poloosu ...ktere asi odesel jeden kloubek, ve kterym to obcas praska ....

shanim ND .. jestli mate nekdo available ... budu moc rad za nabidku.

Colombo

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Colombo » 29 říj 2007 15:02

omlouvam se za anonym ... pro necinnost me forum odhlasilo ...
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

Odpovědět