Td4 žhavení

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

Td4 žhavení

#1 Příspěvek od Petr » 27 kvě 2007 20:20

Mám dotaz pravděpodobně na kolegy dieseláky. Pár dní se mi při startu nerozsvěcuje kontrolka žhavení. Páč jsen v dieselu nováček, mám dotaz zda je to tím teplem nebo je v háji kontrolka. Podotýkám že auto stratuje na první cvrnknutí. Díky předem zkušeňákům za radu. Pokud je můj dotaz "very stupid" tak " sorry". Petr :oops: :oops: :oops:
Landy je pro fandy !!!

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hunter » 27 kvě 2007 22:10

Sice nejsem zkusenak, ale prvni dny jsem z toho byl taky zmateny, protoze mi to vubec nesvitilo, az pri mirnem ochlazeni se to rano na chvilicku rozvitilo. Takze to je asi OK, az prijde zima, tak Ti to bude na chvili urcite svitit :wink:

Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Petr » 27 kvě 2007 22:27

Hunter píše:Sice nejsem zkusenak, ale prvni dny jsem z toho byl taky zmateny, protoze mi to vubec nesvitilo, az pri mirnem ochlazeni se to rano na chvilicku rozvitilo. Takze to je asi OK, az prijde zima, tak Ti to bude na chvili urcite svitit :wink:
Díky Huntere, myslel jsem si to. Ale znáš to : Jistota je jistota - asi jako trojitý prezervativ !!! ( che che che ) :D :D :D Petr
Landy je pro fandy !!!

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Peťovi

#4 Příspěvek od zidzo » 28 kvě 2007 11:38

Ahoj Peťo, tiež som sa tak zľakol , mechanik my vysvetli, že to je normálne, lebo keď je motor teply,alebo je vonku teplo. tak netreba, aby žhaviče žhavili a naštartuješ v pohode. Keď sa ochladí tak Ti kontrólka bude zas svietiľ. S pozdravom zidzo. Veľa pohody s FREE. :P

Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

Re: Peťovi

#5 Příspěvek od Petr » 28 kvě 2007 15:41

zidzo píše:Ahoj Peťo, tiež som sa tak zľakol , mechanik my vysvetli, že to je normálne, lebo keď je motor teply,alebo je vonku teplo. tak netreba, aby žhaviče žhavili a naštartuješ v pohode. Keď sa ochladí tak Ti kontrólka bude zas svietiľ. S pozdravom zidzo. Veľa pohody s FREE. :P
Aj tebe velmi pekne ďakujem za odpoveď. Peťo 8) 8) 8)
Landy je pro fandy !!!

Odpovědět