Prestice info

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
moni

Prestice info

#1 Příspěvek od moni » 24 kvě 2007 15:31

Zdravim zbytek rodiny, jen kdyby nahodou jeste nekdo nevedel co jsou a kdy jsou Prestice (nasi novi kolegove, tedy abych nemachrovala, ja jsem tu tak mesic :-) tak juknete na www.landrovercup.net
Na videnou tam, moni

Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

Re: Prestice info

#2 Příspěvek od Petr » 03 čer 2007 21:09

moni píše:Zdravim zbytek rodiny, jen kdyby nahodou jeste nekdo nevedel co jsou a kdy jsou Prestice (nasi novi kolegove, tedy abych nemachrovala, ja jsem tu tak mesic :-) tak juknete na www.landrovercup.net
Na videnou tam, moni
to moni : Jsi strašně hodná že jsi dala sem info k Přešticím. Tupohlavec obecný Freelandovský - tedy já - bych byl jinak v pytli. Prosím děsně mi všichni kamarádi Fríčkoví držte palce abych se stihl vrátit z osobních a vcelku nepříjemných záležitostí tak, abych stihl Přeštice. Souhlasím s názorem že je třeba na takové akci účastí ukázat, že do rodiny LR patříme !!! Jsme sice menší a slabší, ale nikdo nás nebude strkat do jednoho pytle s osobáky !!! Taky jsem tu někde ten názor zahlíd. Proto volám " hrrrrrr na ně ". Zdraví Petr 8) :lol: 8)
Landy je pro fandy !!!

moni

#3 Příspěvek od moni » 04 čer 2007 08:56

jasne, taky se moc tesim, jeste Vam pak poslu mobil, abychom se tam nejak sesli, nemam zrovna na cele napsano, ze se jmenuju monika:-) Nakonec jsem se rozhodla, ze budeme spat pod stanem, protoze uz jsem ztravila dost casu s hledanim ubytovani a marne. Holt mazoretky budou spat v suchu :-) Z budejovic zdravi moni

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Colombo » 04 čer 2007 14:19

moc radi bychom vyzkouseli autostan, ale jeste nemame zahradku, takze neni na co uchytit ... skoda .... holt budem muset spat na zemi ...

Kazdopande - dneska jsem zazil malý šok. Těšil jsem se, že už v sobotu jedem ... a pak jsem zjistil, že je to až za týden :!: :(
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

Uživatelský avatar
Colombo
Příspěvky: 91
Registrován: 12 kvě 2007 00:48
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Colombo » 04 čer 2007 14:20

Mám otázku ... jedete už v pátek, nebo v sobotu na tu devátou?? V pátek by to mohla být dobrá kalba, ale nejsem si jist, kolik lidi by tam mohlo byt a jak budou družní ...

Nebo vůbec ... plánujete přenocovat (treba jen ze soboty na nedeli) nebo se večer rozprchnete??
Freelandy 1.8i 3-door, hard top, 1998

moni

#6 Příspěvek od moni » 04 čer 2007 14:40

ahojky, ja budu nocovat pravdep. ze so na ne. Jestli dorazim uz v patek jeste nevim, visi nam ve vzduchu hlidani, nejsem si jista, jestli mam brat ctyrleteho sebastiana sebou, musela bych s nim jit spat a tancovacka by se nekonala. Nemel jste nekdo sebou ctyrletaka? Diky za zkusenosti, monik

Odpovědět