Krádeže Freelandyho ?

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Peddy
Příspěvky: 52
Registrován: 02 kvě 2007 10:03
Bydliště:

Krádeže Freelandyho ?

#1 Příspěvek od Peddy » 11 kvě 2007 08:06

zdravím všechny kolegy, tak si přemýšlím, že na všech svých předchozích auťácích jsem měl nějaké to bezpečnostní "zařízení", páku na volant, zamykání zpátečky, apod.;
teď mám Freelandyho (99) a nevím, jestli mám ještě něco přidávat;
jak moc je vůbec těžké Freeho ukrást?
jsem v tomto směru "analfabet" a znám z filmů, že kdysi stačilo spojin nějaké dráty a frrrrnk;
stačí imobilizér od výrobce nebo si mám obstarat něco dalšího?
poraďte prosím
free with Free

Libor

Krádeže aut

#2 Příspěvek od Libor » 11 kvě 2007 08:44

¨V žebricku kradenych automobilu jednoznačně vévodí koncernove VW a AUDI.Jisté je že se krade vše a když zrovna bude potrebovat nekdo Freelandra tak se urcitě ztratí.Pokud chceš aspon něco tak si auto pojisti proti krádeži!Take si mužeš udelat mezi spinací skrínku a starter(vstřik.čerpadlo) vypínač ktery budeš mit šikovne umistěn tak aby pripadny zloděj na nej neprišel.Srandy typu paka na volant atd se vubec neunavuj.
Naposledy upravil(a) Libor dne 11 kvě 2007 10:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Admin » 11 kvě 2007 09:02

Máš jednu obrovskou výhodu. Land Rovery se moc nekradou, ale spíše vykrádají. Navíc máš starý model takže bych to moc neřešil. Dal bych pojistný matky na kola a maximálně pojistku proti krádeži, jenže to budeš platit jako mourovatej :cry:

Uživatelský avatar
Jan Kucera
Příspěvky: 678
Registrován: 11 bře 2007 09:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Jan Kucera » 11 kvě 2007 10:11

Ve statistice pojistoven vede bohuzel disco-za minuly rok 4ks
"I pád na držku je pohyb dopředu"

Disco 3 Beru3ka aneb Dukovany na kolech - co na me dnes blikne za fail? :o)

moni

#5 Příspěvek od moni » 11 kvě 2007 14:51

no a nebo si ho muzes nechat pojistit, ale to jsou dost palby, ja platim za mesicni pojistku tri tisice. Ted mam trinacte auto a jednoznacne opravdu nejvic se kradou octafky, VW, BMW atd. Asi bych to taky moc neresila, navic vseobecne si lidi o landrovech mysli, ze jsou moc slozity, porad do opravy a nikdo jim moc nerozumi. Tak at Ti vydrzi az do roztrhani tela, moni

Odpovědět