Freelander Td4 - rada - už jazdím!!!

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Freelander Td4 - rada - už jazdím!!!

#1 Příspěvek od zidzo » 21 dub 2007 20:53

Ahojte Freelanderisti, som novým majitelom Free, a rád sa zapojím do vášho klubu. Ako každý novic a ja mám problémy s mojim Free a tak by som bol rád, keby mi niekto poradil. Auto išlo ako hodinky, štartovalo ako malo. Raz som odstavil auto na parkovisku, uzamkol a keď som sa vrátil už som nenaštartoval. Štartér točí ale akoby imobilizér zablokoval čerpadlo a to nedávalo naftu. Ani po otočení kľučika čerpadlo nezabzučí a nerozsvieti kontrolku žhavenia. Včera som ho zas natočil išiel ako nový a dnes ma zas nechalo v štychu. Ako by bol zablokovaný imobilizér a po čase sa napraví. Mal niekto podobný problém? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem za každu radu. S pozdravom pre všetkých Free.
Naposledy upravil(a) zidzo dne 18 kvě 2007 22:33, celkem upraveno 3 x.

JirkaLR

Re: Freelander Td4 - rada

#2 Příspěvek od JirkaLR » 22 dub 2007 10:39

zidzo píše:Ahojte Freelanderisti, som novým majitelom Free, a rád sa zapojím do vášho klubu. Ako každý novic a ja mám problémy s mojim Free a tak by som bol rád, keby mi niekto poradil. Auto išlo ako hodinky, štartovalo ako malo. Raz som odstavil auto na parkovisku, uzamkol a keď som sa vrátil už som nenaštartoval. Štartér točí ale akoby imobilizér zablokoval čerpadlo a to nedávalo naftu. Ani po otočení kľučika čerpadlo nezabzučí a nerozsvieti kontrolku žhavenia. Včera som ho zas natočil išiel ako nový a dnes ma zas nechalo v štychu. Ako by bol zablokovaný imobilizér a po čase sa napraví. Mal niekto podobný problém? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem za každu radu. S pozdravom pre všetkých Free.
Čau, tedka mame taky freelandera w AMT w praze ale je to benzin a je to stejnej problem je v cudu palivovy cerpadlo a nejaky rele ted newim jestli palivovy nebo spinaci ale kdyz uz to jednou zlobi tak to neprestane a museli sme tam koupit novy.

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Freelander Td4 - rada,- diky už jazdím!!!!

#3 Příspěvek od zidzo » 18 kvě 2007 22:23

JirkaLR píše:
zidzo píše:Ahojte Freelanderisti, som novým majitelom Free, a rád sa zapojím do vášho klubu. Ako každý novic a ja mám problémy s mojim Free a tak by som bol rád, keby mi niekto poradil. Auto išlo ako hodinky, štartovalo ako malo. Raz som odstavil auto na parkovisku, uzamkol a keď som sa vrátil už som nenaštartoval. Štartér točí ale akoby imobilizér zablokoval čerpadlo a to nedávalo naftu. Ani po otočení kľučika čerpadlo nezabzučí a nerozsvieti kontrolku žhavenia. Včera som ho zas natočil išiel ako nový a dnes ma zas nechalo v štychu. Ako by bol zablokovaný imobilizér a po čase sa napraví. Mal niekto podobný problém? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem za každu radu. S pozdravom pre všetkých Free.
Čau, tedka mame taky freelandera w AMT w praze ale je to benzin a je to stejnej problem je v cudu palivovy cerpadlo a nejaky rele ted newim jestli palivovy nebo spinaci ale kdyz uz to jednou zlobi tak to neprestane a museli sme tam koupit novy.
Naposledy upravil(a) zidzo dne 18 kvě 2007 22:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od zidzo » 18 kvě 2007 22:27

Ahojte všetci Free v Čechách aj na Slovensku. Som rád, že zase fungujete a že sa môžem zapojiť do vašeho fóra a zároveň si prečítať nové informácie a rady. Chcel by som poďakovať Jirkovi za radu. Už jazdím a je to" super" :P Ta chyba bola v relé, ktoré má na starosť čerpadlo a žhavenie. Ešte raz díky. Držím, palce všetkým Free a veľa km bez nehody a poruch. Ahojte.

moni

#5 Příspěvek od moni » 23 kvě 2007 14:00

ahoj zidzo, absolvovala jsem to same, nech si zkontrolovat ridici jednotku ci jak se tomu po slovensky rika. Mne nechal Free takto stat ve Vidni. Ale co ja holka vim, muze to byt cokoli :-) Hodne stesti a pohody s Freelandym Ti preje moni

JirkaLR

#6 Příspěvek od JirkaLR » 26 kvě 2007 15:56

zidzo píše:Ahojte všetci Free v Čechách aj na Slovensku. Som rád, že zase fungujete a že sa môžem zapojiť do vašeho fóra a zároveň si prečítať nové informácie a rady. Chcel by som poďakovať Jirkovi za radu. Už jazdím a je to" super" :P Ta chyba bola v relé, ktoré má na starosť čerpadlo a žhavenie. Ešte raz díky. Držím, palce všetkým Free a veľa km bez nehody a poruch. Ahojte.
/ Neni za co odtoho to tu je :) sem tu asi nejmladší z přízniwců LR na tomto fóru :oops: :) btw kolik zidzo jsi zaplatl za opravu ? Jen ze zájmu

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Jirkovi

#7 Příspěvek od zidzo » 28 kvě 2007 11:24

JirkaLR píše:
zidzo píše:Ahojte všetci Free v Čechách aj na Slovensku. Som rád, že zase fungujete a že sa môžem zapojiť do vašeho fóra a zároveň si prečítať nové informácie a rady. Chcel by som poďakovať Jirkovi za radu. Už jazdím a je to" super" :P Ta chyba bola v relé, ktoré má na starosť čerpadlo a žhavenie. Ešte raz díky. Držím, palce všetkým Free a veľa km bez nehody a poruch. Ahojte.
/ Neni za co odtoho to tu je :) sem tu asi nejmladší z přízniwců LR na tomto fóru :oops: :) btw kolik zidzo jsi zaplatl za opravu ? Jen ze zájmu
Ahoj Jirko, celá oprava vyšla na 3000.-Sk :roll:

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od zidzo » 28 kvě 2007 11:29

moni píše:ahoj zidzo, absolvovala jsem to same, nech si zkontrolovat ridici jednotku ci jak se tomu po slovensky rika. Mne nechal Free takto stat ve Vidni. Ale co ja holka vim, muze to byt cokoli :-) Hodne stesti a pohody s Freelandym Ti preje moni
Ahoj Moni, diky za radu, zatiaľ po oprave jazdím v pohode,užívam si to, je to super ten náš FREE. :roll:

JirkaLR

Re: Jirkovi

#9 Příspěvek od JirkaLR » 28 kvě 2007 13:20

zidzo píše:
JirkaLR píše:/ Neni za co odtoho to tu je :) sem tu asi nejmladší z přízniwců LR na tomto fóru :oops: :) btw kolik zidzo jsi zaplatl za opravu ? Jen ze zájmu
Ahoj Jirko, celá oprava vyšla na 3000.-Sk :roll:

A to bylo opravováno u autoriz. servisu ? Jestli jo tak to docela jde :)

Uživatelský avatar
zidzo
Příspěvky: 41
Registrován: 21 dub 2007 20:09
tel.: 00421904594512
auto: freelander
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirkovi

#10 Příspěvek od zidzo » 31 kvě 2007 10:27

JirkaLR píše:
zidzo píše: Ahoj Jirko, celá oprava vyšla na 3000.-Sk :roll:

A to bylo opravováno u autoriz. servisu ? Jestli jo tak to docela jde :)
Jirko , NIE, bolo to u súkromníka ale má všetko potrebné a je to fachman do aut. Má súkromnú autokliniku a je ozaj dobrý na tieto veci. :)

Odpovědět