Pomůže odborník na D1 laikovi?

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od motohanz » 28 bře 2007 18:26

Stavros píše:No priznam se, ze Jarda Rehak mi rikal, ze mel na vikend pujceny novy G 320 CDI 220 PS a prej bylo vynikajici.
me Gečko přislo hrozně tvrdy....

Potapěč

#22 Příspěvek od Potapěč » 28 bře 2007 19:27

Tvrdý ani ne, ale drsný je dost. :wink:

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#23 Příspěvek od RudaK » 29 bře 2007 01:59

Potapěč píše:Tvrdý ani ne, ale drsný je dost. :wink:
No záleží hlavně na pilotovy. :lol: :lol: ale je vidět,že to de :idea:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ALF » 29 bře 2007 07:48

Dáváš mu potápěči dobrý G rady.ALF

Potapěč

#25 Příspěvek od Potapěč » 29 bře 2007 12:02

Tak by sme mohli pomalu začít nakupovat věci na Camelku, co řikáš Alfe?
Takže začnem.
Kompletní 2" offsada: pružiny, tlumiče, dorazy, konusy, podvěsy, prodloužené brzdové hadice: £314.60
http://www.paddockspares.com/pp/OFF_ROA ... winch.html
pneu MT: £85.00/ks
http://www.paddockspares.com/pp/WHEELS_ ... _Only.html
ochrana předního diferenciálu: £15.70
http://www.paddockspares.com/pp/OFF_ROA ... axles.html
přední pancíř: £60.00
http://www.paddockspares.com/pp/OFF_ROA ... d_6mm.html

Dál by jsem navrhoval montáž pevnostního nárazníku a navijáku, uzávěrku zadního diferenciálu Detroit Locker.

Pokud chceš Camelku rozkročit a zachovat stávající disky, (u 2" liftu není nutnost) tak rozšiřovací podložky pod kola: £135.00/sada
http://www.paddockspares.com/pp/DISCOVE ... _of_4.html
a tyhle lemy by taky nebyli marný: £165.00/sada
http://www.paddockspares.com/pp/DISCOVE ... _of_4.html

No a pokud chceš vopravdu fajnový zboží tak hledej tady: http://www.scorpionracing.co.uk/
Naposledy upravil(a) Potapěč dne 29 bře 2007 17:39, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od motohanz » 29 bře 2007 13:33

Potapěč píše:Tvrdý ani ne, ale drsný je dost. :wink:
mas asi prevdu je fakt ze jsem je v uprave AMG a bylo to tvrdy skoro jak motokara....kamos o tom premyslel pak to proto nevzal....

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od ALF » 29 bře 2007 14:34

Potápěči,zítra mi ji složí před barák.Musím ji projíta pak udělám zásadní rozhodnutí jaké vylepšení provedeme. Zatím ji znám z fotky.ALF

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#28 Příspěvek od karel » 29 bře 2007 14:38

To co navrhuje Potapěč Alfe je podle mě nutné minimum, rozhodně bych do toho šel
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od ALF » 29 bře 2007 15:50

karel píše:To co navrhuje Potapěč Alfe je podle mě nutné minimum, rozhodně bych do toho šel
A nezapomněl na žebří ke dveřím? Jak vylezu do auta. Přece si nebudu kupovat přízemní byt a nakládat věci z balkónu? :lol: ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od ALF » 30 bře 2007 19:59

ČaOFF kamarádi,Camelku mám tady a vypadá opravdu velmi,velmi zachovale. Ale radost mi pokazil fakt,že i když prodávající HolanĎan uváděl,že má klimu, nemá ji. Už jsem psal adminovi,jestli je problém ji ze starší Discovery domontovat. Ale nechci nechat překopat celý auto. Zítra budu řešit Holanďana,protože to je dost zásadní podvod. Bez klimy bych za ni 9250 eur nedal. Tak poraďte. Pak pošlu fotky interiéru a motoru i auta. Dík. ALF

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od motohanz » 30 bře 2007 21:13

hele to ja taky zjistil ze nema klimu az kdyz jsem ji kupoval....ale mas zas spousta oken ne? :wink: ber to z lepsi stranky ze se ti nema zas co navic pokazit....jinak kdyby tam sla nejak slusne soupnout tak se taky pridavam jako zajemce...:)

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od discover » 30 bře 2007 21:32

Tak ted uz vis, proc se na burze v Nemecku neprodala. Ja ji tam videl uz i driv. Ta tam byla dost dlouho a myslim ne poprve. Ale nechci se hadat. Rikal jsem si, ze ji asi neco chybi, kdyz vetsi sunky mizely a tahle zustavala i kdyz se zdala byt slusna. Nejhorsi je, ze cesta zpet je cca 10 procent ceny auta, jinak by ji mel holandan rano na dvore. Dnes koupit autak bez klimy je nesmysl. Co vim, tak dodelat klimu je velky zasah do motoru a muzes mit stale problemy. Ver mi, ze jsem ti camelku pral a tohle by me ani ve snu nenapadlo. Kdo ti to tam vyrizoval? To jsi nemel nechat na nahodu. Urcite to takhle nenech. Trval bych na vraceni i za cenu ztraty pulky penez za cestu. To te bude mrzet porad, to mi ver. Tady je kazda rada dobra. Hlavne si vybrat reseni. Drzim ti palce.

Libor

#33 Příspěvek od Libor » 30 bře 2007 22:06

ALF píše:ČaOFF kamarádi,Camelku mám tady a vypadá opravdu velmi,velmi zachovale. Ale radost mi pokazil fakt,že i když prodávající HolanĎan uváděl,že má klimu, nemá ji. Už jsem psal adminovi,jestli je problém ji ze starší Discovery domontovat. Ale nechci nechat překopat celý auto. Zítra budu řešit Holanďana,protože to je dost zásadní podvod. Bez klimy bych za ni 9250 eur nedal. Tak poraďte. Pak pošlu fotky interiéru a motoru i auta. Dík. ALF
ALFE NENARIKEJ ŽE NEMAŠ KLIMU A PREFERUJ RADEJI DOBRY STAV AUTA!RADEJI DISCO V PEKNEM PUVODNIM STAVU NEŽ BERLU S KLIMOU!ZITRA TI BRNKNU.

Potapěč

#34 Příspěvek od Potapěč » 30 bře 2007 22:55

discover píše:..... Co vim, tak dodelat klimu je velky zasah do motoru a muzes mit stale problemy...
Co má klima společnýho s motorem, teda krom okruhu topení a přimontovanýho kompresoru na bloku?

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od default » 30 bře 2007 23:45

napr:
nahon na kompresor,
spoustu hadic a trubek,
zasah do interieru,
zasah do elektriky,
jine vymeniky
troska uprav drzaku chladicu
atd...
uz jsem to jednou delal na jinym aute a jen proto, ze jsem klima blahove koupil za 5000 uz nikdy bych do toho nesel
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od ALF » 31 bře 2007 12:12

ČaOFF kamarádi,Libor má pravdu,že lepší dobrá bez klimy než blbá s klimou.Já,ale chtěl dobrou a sklimou. To ještě uvedl,že má vyhřívané sedadla a taky nic. Kámoška se mi na auto dívala a kontrolovala,jestli má airbagy,protože o těch zase v inzerátu nepsal. Už jsem řešil s Freelanderem Němku a jak zjistila,že to se žalobou v rámci EU myslím vážně,tak asi o ostudu nestála. Holanďan je mistr Holandska v motokrosu a určitě o ostudu nestojí. Pokud někdo uvede na Mobile.de ,že auto má klimu a vyhřívané sedačky tak buď je má nebo je to podvod. Už jsem šel do sporu i s VW a nakonec mi přiznali u VW Transporter kompenzaci za problémy s autem ve výši 30tis.kč. Začal jsem s Holanďanem takovou slušným a smírným návrhem. Mohl jsem mít necamelku v pěkném stavu za 5500 eur a s vědomím,že je bez klimy. Holandaň slevil 250 eur,ale baterku tam nechal původní i když tvrdil,že koupí novou. Ale to mně nebere.Ale nabízet auto s klimou,to je drzost a uvidíte,že ho pořeším. Právo mi nedělá problém a už jsem i pár kamarádům pomohl. ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od ALF » 31 bře 2007 12:28

A posílám nějaké foto z motor.prostoru a exponovaných rohů u obou zadních dveří. Vše vypadá velmi dobře. Akorát auto smrdí zatuchlinou,jak stálo ve stodole. Musím říct,že když jsem přesně před 2 roky koupil minulou Disco,tak jsem se najivně domníval,že má těch 85 tis.km nebo tak nějak,ale teď jsem přesvědčen,když vidím Camelku,že měla tak 185 tis.km Ani to na takovém autě není výrazně poznat.Ale třeba ty rohy u zadních dveří už kvatly. Jinak první postřeh otáčky jdou dobře,ale otáčkoměr je neklidný poskakuje vždy mezi políčkem.Tak koukněte na nějaké foto. Určitě Vás teď zasypu dotazy. ALF

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od ALF » 31 bře 2007 13:07

discover píše:Tak ted uz vis, proc se na burze v Nemecku neprodala. Ja ji tam videl uz i driv. Ta tam byla dost dlouho a myslim ne poprve. Ale nechci se hadat. Rikal jsem si, ze ji asi neco chybi, kdyz vetsi sunky mizely a tahle zustavala i kdyz se zdala byt slusna. Nejhorsi je, ze cesta zpet je cca 10 procent ceny auta, jinak by ji mel holandan rano na dvore. Dnes koupit autak bez klimy je nesmysl. Co vim, tak dodelat klimu je velky zasah do motoru a muzes mit stale problemy. Ver mi, ze jsem ti camelku pral a tohle by me ani ve snu nenapadlo. Kdo ti to tam vyrizoval? To jsi nemel nechat na nahodu. Urcite to takhle nenech. Trval bych na vraceni i za cenu ztraty pulky penez za cestu. To te bude mrzet porad, to mi ver. Tady je kazda rada dobra. Hlavne si vybrat reseni. Drzim ti palce.
ČaOFF,jak píšu kousek výš,tak já tyto podvody razantně řeším Němec-neNěmec,Holanďan-neHolanďan! Už jsem některým ukázal,že tady nejsou všichni blbci,jak si myslí. V EU už jsou docela účinné páky,jak je přimět k jednání. Kámoška se zaměřila jen na to,co jsem jí napsal. Protože neuvedl Airbagy,tak zjistila,že má 2. Klimu však uvedl a i vyhřívání sedadel a to mne nenapadlo,že tam nebudou. Inzerát ještě visí na mobile.de pod cenou 9500 eur. Nevím,kdy jsi byl na burze v Německu,ale Camelka byla v dubnu 2002 v Německu odhlášena a nikdy ji v Holandsku nepřihlásil,protože chtěl jet za synem do Naníbie,ale měl těžký úraz. Jako bývalý repre Holandska v motokrosu má i web.stránky. Proto asi těžko mohl být přímo s autem na německé burze. Ale samozřejmě jistě to nevím. Mně by u této limit.edice nevadilo,že auto klimu nemá,pokud bych to věděl a cena byla tak do 8 tis.eur. Vadí mi však takové jednání. Sám požaduje složení peněz v bance,asi aby neměl falešné,ale nedodrží pravidla fair play jednání,což by jako sportovec měl ctít. To samé jsem zažil s Freelandym v Německu.Peníze do banky a já naopak auto z hangru přímo do LR servisu a vše na video. Pak se divili,že po nich požaduji 400 eur za vadné součástky a práci.No když uváděla,že auto je po technické stránce absoluty OK,tak jsem si to také ověřil. ALF

BigTwin Jirka

#39 Příspěvek od BigTwin Jirka » 31 bře 2007 13:16

Klasický případ zajíce v pytli. Co dodat?

P.S.: Ta klimatizace podle mého není zase až tak zásadní problém, já ji v autech většinou mám (kromě SIII, to je ta výjimka samozřejmě) a mohu zodpovědně prohlásit, že ji používám hodně nerad a co nejméně z důvodu hnusného vysušeného vzduchu, který je pro mě podstatně horší, než vyšší teplota. Raději do auta volím vhodné oblečení, vynikající je kolekce firmy Moira a jiné podobné oblečení pro sportovní aktivity.

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od ALF » 31 bře 2007 13:24

BigTwin Jirka píše:Klasický případ zajíce v pytli. Co dodat?

P.S.: Ta klimatizace podle mého není zase až tak zásadní problém, já ji v autech většinou mám (kromě SIII, to je ta výjimka samozřejmě) a mohu zodpovědně prohlásit, že ji používám hodně nerad a co nejméně z důvodu hnusného vysušeného vzduchu, který je pro mě podstatně horší, než vyšší teplota. Raději do auta volím vhodné oblečení, vynikající je kolekce firmy Moira a jiné podobné oblečení pro sportovní aktivity.
ČaOFF,já původně uvažoval o Discovery bez klimy právě pro lepší cenu a jako 2.auto v rodině stačí. Používal jsem ji jen občas,ale vypnout se dá. Zapnout,když není je složitější.Mám s klimou Golfa i Tourana. Ale zaplatit za něco,co tam pak není,tak to mně zvedá. A je mi jedno,jestli byl repre Holandska v motokrosu. Tady už nejde o klimu,ale podvod a cenu,která byla za výbavu,která tam není. ALF

Odpovědět