Soundsystem

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
AlexDiscoTd5

Soundsystem

#1 Příspěvek od AlexDiscoTd5 » 03 úno 2007 13:56

Zdravim panstvo, mal by som otazku ohladne hudby v Disco II. Do HSE verzie sa montoval neviem ci v serii alebo ako doplnok kazetak + CD menic s 10 repro a v zadnych dverach subwoofer. Je to ta harman/kardon zalezitost alebo h/k je este vyssie?

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

#2 Příspěvek od Jarys » 04 úno 2007 14:10

Ještě můžeš mít originál rádio s BECKER navigací a CD přehrávačem. Ale repro je snad ůplně stejné. Mněl jsem to na DII 2002. Bylo tam deset repráků, ale v zadních dveřích nebyl subwolfer. Ted mam to co ty měnič CD bez navi.
Disco mi zachránilo život

jezbera ivan
Příspěvky: 1054
Registrován: 16 led 2007 20:10
tel.: +421 917 189 010
auto: D3 2007 + D4 2012
Bydliště: SK - Zálesie

???

#3 Příspěvek od jezbera ivan » 05 úno 2007 22:51

Ja som mal v Ddvojke 2000ke Harman Kardon - 10repro + subwoofer + CD Changer pod sedadlom spolujazdca (zosilovac je pod sedadlom vodica). Je to jedina vec co mi v Ddvojke 03ke kt. mam teraz chyba. Hralo to perfektne! Snazil som sa dopatrat, ci sa to neda nejako dorobit (do tej co mam), lebo tie repraky vsetky + zosilovac + radio + changer sa daju zohnat z buracky, problem je kabelaz. Uz som mal i info (z LR), ze ono je to nejak predkablovane a treba sa do toho nejak podopajat, ale ani diva svina nevie kde a ako, takze som sa na to nakoniec vyprdol. Akekolvek info by ma v tejto veci potesilo. Ja uz dokonca mam i ten zosilovac a mal som moznost kupit vsetky HK repraky za par korun, no kedze som sa dalej nedopatral, stopol som nakupne aktivity. Kablovat to zvlast po celom aute, aby ti potom na kazdom hrbole nieco vrzgalo a drncalo nema zmysel. Tiez by pri tom asi umelci dorezali vsetky folie proti prachu a vode co su pod tapacirom vsetkych dveri.
Bronz LR Disco 4 TDV6 2012 - Mama's Street Fighter
Blue Evoque 2014 2.2

Odpovědět