Smerove svetla

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Majer Miroslav

Smerove svetla

#1 Příspěvek od Majer Miroslav » 29 led 2007 10:39

Ahojte som zo slovenska a mam problem na D2 TD5 ze sa mi s omeskanim zapinaju smerovky ked je zima . co robit dakujem .
Dnes som cital o uzavierke medzinapravovej nedalo mi lahol pod auto a je tam hned som ju otocil a na snehu sa to neda zrovnat je to pecka a to mam d2 uz druhy rok

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

re

#2 Příspěvek od RudaK » 29 led 2007 17:37

Ahoj Miro,vítám tě mezi Discofilama.Jasně človek se musí pořád učit.S elektrikou ti nepomůžu,je to pro mě španělská ves.Přeju vyřešení malého problému.Hlavně že to jezdí. :wink:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

Re: Smerove svetla

#3 Příspěvek od Jarys » 30 led 2007 21:09

Majer Miroslav píše:Dnes som cital o uzavierke medzinapravovej nedalo mi lahol pod auto a je tam hned som ju otocil a na snehu sa to neda zrovnat je to pecka a to mam d2 uz druhy rok
Ahoj, se světlama ti neporadím, ale zarazil mně tvůj komentář té mezinápravové uzávěrky. Co jsi otočil a jak se to projevilo?
Disco mi zachránilo život

Majer Miroslav

uzavierka

#4 Příspěvek od Majer Miroslav » 31 led 2007 08:02

ahoj jarys uz ste to raz preberali na uzavirkach d2 ja mam 2000rok a medzinapravovu uzavierku nemam vyvedenu do kabiny ale v rozvodke je na vrchnej strane asi 15cm od vstupu predneho kardana dala sa mi otocit 11klucikom a na pristrojovke hned signalizovalo ze je zapnuta, teraz ju len vyvediem do kabiny a jupi . Chovanie je ze auto nieje tak pretacave a zaber kol je plynuly ozajstne 4x4 samozrejme ze bez uzavierok dif. Na trakciu to nema !!! :lol:

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od discover » 31 led 2007 09:59

Ahoj, Miro, jsem docela překvapený, že spolu s Jezberou tvrdíte, že stačí "pootočit tisícihranem" a signalizuje i na přístrojovém panelu zapnutí
diff.lock automaticky. Já mám také rok 2000 a někde v textu na webu
jsem četl poznámku, že toto platí pro D2 r.2003 a výše, pro rok 2000-2
je třeba provést úpravu. Zejména s ohledem na fce ACE a SLS. Já mám
už objednaný CDL kit. Čekám kdy dojde, moc mě zajímá, jak budu řešit
montáž a jestli to bude tak easy. Ahoj Standa

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Miloš II » 31 led 2007 10:14

discover píše:Ahoj, Miro, jsem docela překvapený, že spolu s Jezberou tvrdíte, že stačí "pootočit tisícihranem" a signalizuje i na přístrojovém panelu zapnutí
diff.lock automaticky. Já mám také rok 2000 a někde v textu na webu
jsem četl poznámku, že toto platí pro D2 r.2003 a výše, pro rok 2000-2
je třeba provést úpravu. Zejména s ohledem na fce ACE a SLS. Já mám
už objednaný CDL kit. Čekám kdy dojde, moc mě zajímá, jak budu řešit
montáž a jestli to bude tak easy. Ahoj Standa
Do některých typů a roků to nedělali vůbec a ještě podle toho kam se to vozilo. A s montáží nebude žádnej problém :lol: Miloš II
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Odpovědět