Servo a prevodovka (automat)

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
AlexDiscoTd5

Servo a prevodovka (automat)

#1 Příspěvek od AlexDiscoTd5 » 20 led 2007 16:54

Zdravim panstvo, mam otazku po jazde vyslovene lahkym terenom, jedine co bolo vaznejsie bolo prudke stupanie, sa mi zacalo ozyvat zvlastne mraucanie od serva a zaujimave ze zaroven aj chovanie sa automatu nebolo ako bezne, strasne lenivo preradoval smerom nahor. Zazili ste to niekto?

Uživatelský avatar
krtek007
Příspěvky: 395
Registrován: 03 črc 2006 01:10
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od krtek007 » 21 led 2007 18:22

Cau, no nevim presne co je "mraucanie", ale pokud je to ekvivalent ceskeho "vrneni" nbeo "chrochtani" tak to jsem zazil. Sice nemam automat, ale ze serva se me zacaly linout divny zvuky..nebylo to ovsem servo ale pumpa a chrchlala, protoze nemela olej. No a olej nemela proto, protoze vytek. A vytekl ptoto, protoze se uvolnily hydraulicke hadice mezi servem a pumpou. A to se stalo proto .... vubec netusim proc:(( Kazdopadne se auto ted zrovna nachazi v servisu a ja trpim a trpim a trpim:(( ach jo
AUT VIAM INVENIAM AUT FACIAM // DI 300TDi // Defender 110 td4

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servo a prevodovka (automat)

#3 Příspěvek od Admin » 23 led 2007 21:27

AlexDiscoTd5 píše:Zdravim panstvo, mam otazku po jazde vyslovene lahkym terenom, jedine co bolo vaznejsie bolo prudke stupanie, sa mi zacalo ozyvat zvlastne mraucanie od serva a zaujimave ze zaroven aj chovanie sa automatu nebolo ako bezne, strasne lenivo preradoval smerom nahor. Zazili ste to niekto?
Bylo auto ohřáté? Nedělá to jen když je auto studené?

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

re automat

#4 Příspěvek od RudaK » 24 led 2007 07:05

Jo to mám já odsledované.Když je auto studený,tak mám pocit že to řadí později a i ty lamely co tam jsou jakoby klouzaly.Po zahřátí to je pak OK.
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět